יש לי בעיה שאני כבר לא יודע מה לעשות איתה! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי בעיה שאני כבר לא יודע מה לעשות איתה!

Rיה

אתה יודע לפרמט?  

1626 הצבעות

1. 1. אתה יודע לפרמט?

• כן
    • לא
      0
    • לפר...מההה?
      0

Recommended Posts

היה לי בעיות עם המחשב (מזמן) וניסיתי לעשות כמה דברים בביוס ובסוף הרסתי הכל.

אחרי זה עשיתי שזה יכניס להכל הגדרות ברירת מחדל ולא עלה לי הוינדוס...

הלכתי לחבר פירמטנו את ההארד דיסק שלי הכל עבד אצלו יפה...הגעתי לבית שלי בחזרה חיברתי ושוב הוא לא עולה...

הוא נתקע בשלב שהוא אומר ככה:

verifying dmi pool data

boot from cd :

boot from cd :

תקוע!..מה עושים.?

כמעט שכחתי..לפני זה הוא רשם לי הכנס דיסק מערכת ולחץ enter!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסריקה הוא מראה רק את הכונן דיסקים הרגיל והכונן דיוידי

ניסיתי להגדיר גם בביוס שהבוט הראשון השני והשלישי יהיהיו מההארד דיסק

ואם אני מכניס דיסק שלך וינדוס הוא מעלה אותו ישר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב!

לקחתי את ההארד דיסק לחבר שלי והתקנו אצלו בגלל שאצלי אחרי שזה עושה פורמט להראד דיסק הוא עושה שוב בוט ולא מגיע לשלב שהוא מתחיל להתקין את הוינדוס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול להתקין בעזרת המחשב שלו על ההרד דיסק שלך ואז לצפות שההרד דיסק יעבוד כשתעביר אותו למחשב שלך בחזרה... ההתקנה חייבת להיעשות על המחשב שלך, נקודה.

יש לך ככל הנראה בעיה בהגדרה של ה BOOT בביוס, תוודא שוב פעם שה - CDROM הוא בעדיפות ראשונה!!! בשביל להתקין את הווינדוס - אין צורך לפרמט, ההתקנה של הווינדוס ממילא מפרמטת לך את ההרד-דיסק

אבל אתה צריך שה - BOOT יהיה ל - CDROM קודם ורק אחר-כך להרד דיסק

עריכה: אני שם לב שאתה כותב שיש לך 2 כוננים של CD ... תוודא איזה מהם הוא ה - BOOT DRIVE כשאתה משנה בביוס

אם עדיין לא עובד, תנסה לנתק את אחד מהם ולעשות BOOT דרך השני בלבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול להתקין בעזרת המחשב שלו על ההרד דיסק שלך ואז לצפות שההרד דיסק יעבוד כשתעביר אותו למחשב שלך בחזרה... ההתקנה חייבת להיעשות על המחשב שלך, נקודה.

יש לך ככל הנראה בעיה בהגדרה של ה BOOT בביוס, תוודא שוב פעם שה - CDROM הוא בעדיפות ראשונה!!! בשביל להתקין את הווינדוס - אין צורך לפרמט, ההתקנה של הווינדוס ממילא מפרמטת לך את ההרד-דיסק

אבל אתה צריך שה - BOOT יהיה ל - CDROM קודם ורק אחר-כך להרד דיסק

עריכה: אני שם לב שאתה כותב שיש לך 2 כוננים של CD ... תוודא איזה מהם הוא ה - BOOT DRIVE כשאתה משנה בביוס

אם עדיין לא עובד, תנסה לנתק את אחד מהם ולעשות BOOT דרך השני בלבד

כל מילה בסלע. תעבור טוב טוב שוב על הביוס שלך, תנסה להחזיר אותו לDefaults ולנסות להגדיר שוב. זה לא 98, ההתקנה חייבת להעשות על חומרה זהה לשלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה תאמינו לי...

אבל ברגע שאני מכניס דיסק של וינדוס מפרמט ואחרי זה זה עושה ריבוט ואמור להעלות את ההתקנה של הוינדוס וזה שוב נכנס לי לאיפה שרואים את המחיצות וזה!(עושה בוט לבד)ככה שאני לא יכול לפרמט אצלי את המחשב!

אולי תנסו למקד אותי מה לעשות עם הביוס או עם הבעיה הזאת?

gigabyte k8nf-9 לוח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שאתה מכניס דיסק של וינדוז ומפרמט ומתקין את מערכת ההפעלה על מחיצה כלשהיא

אז כשהמערכת עולה מחדש אחרי ההתקנה, ואתה רואה את השורה הזאת :

boot from cd :

אז אל תלחץ על שום דבר, גם לא על אנטר, והוינדוז שלך יעלה... אחרת כל הזמן יעלה לך הדיסק (אם תלחץ על משהו במקלדת)

פשוט תחכה איזה דקה או 2 כשהשורה הזאת מופיעה (למרות שזה לא אמור לקחת יותר מ 5-10 שניות, וגם זה מוגזם)

נראה לי שזאת כל הבעיה שלך, שאתה כל פעם נוגע במקלדת בשלב הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו הדלקתי את המחשב והוא עושה "ביזזזזזזזזזזזז" ללא הפסקה...

מה קרה?hdd?

יכול להיות שזה בגלל שכיביתי כמה עשרות פעמים מהכפתור?

עריכה:בלי פניקה....המאורר של המעבד לא היה מחובר היטב נגעתי בו והסתדר הרעש..

אני לוקח אותו כנראה מחר ל-ksp וגם לי יש צורב דוד של נק יש מצב ששלי גם דפוק ואלי בגלל זה כל הבעיה עם הבוט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...