בעיה עם פורטיסימו 3 וסרטי Divx AC3... - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם פורטיסימו 3 וסרטי Divx AC3...

doorman

Recommended Posts

עד עכשיו היה לי כרטיס קול של זולטריקס שנקרא Nightingale עם יציאה דיגיטלית קואקסיאלית שהיתה מחוברת לרסיבר ימהה.

כאשר הייתי מריץ סרטי DIVX עם פסקול AC3 הרסיבר היה מזהה אוטומטית DolbyDigital והייתי שומע אחלה.

החלטתי להתקדם קצת ולשדרג לפורטיסימו 3 של הרקולס שכולם מדברים עליו שהוא מעולה, קניתי גם כבל אופטי.

חיברתי והתקנתי הכל ומה קורה ??

הסטריאו עובד אחלה (דרך היציאה האופטית) אבל כשמריצים סרט Divx AC3 אני שומע מאוד חלש והסנטר, הרמקולים האחוריים והסאב לא עובדים בכלל, רק שני הרמקולים הקדמיים עובדים.

ניסיתי הכל: התקנה מחדש של נימו, עברתי על כל ההגדרות של הכרטיס וגם על ההגדרות ברסיבר ואני לא יודע מה לעשות.

אני משתמש בתוכנה Divxg400...

למישהו יש רעיון ?

תודה רבה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנה הזאת פועלת אצלי מצוין וגם אצל חברים שלי שיש להם גם ג'יפורסים וגם וודו אחד...

הבעיה מופיעה גם כאשר אני משתמש בתוכנות אחרות כמו RadLight ו- BSPlayer.

אולי, אבל זה עדיין מיועד לG400 (אנחנו מדברים על איזה CODEC שבא עם הנימו נכון...? שאני לא אתבלבל....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה ל-AVENGER סימנתי על האופציה POWER ועכשיו זה עובד.

יש לי שאלה אחרת: עם הכרטיס הקודם שלי הייתי שומע DolbyDigital כשהייתי מריץ אבל גם הייתי שומע סטריאו כשהייתי מפעיל את ה-Winamp.

בפורטיסימו היציאה רק היציאה האנלוגית עובדת על ה-Winamp ולא האופטית.

אפשרי לסדר שאני אוכל לשמוע הכל דרך היציאה האופטית בין אם זה סטריאו (Winamp) או סרט DolbyDigital ?

ותודה רבה רבה רבה על העזרה !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לשמוע גם סטריאו וגם DD צריך לסמן בהגדרות של הכרטיס את מה שרוצים ואז ריסטרט :(

אופציה אחרת(שבה אני משתמש) זה DD דרך היציאה האופטית, וסטריאו בחיבור האנלוגי.

מקווה שעזרתי :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזרת מאוד, תודה רבה.

החיסרון הזה של הכרטיס הוא מינוס דיי גדול לעומת הכרטיס הקודם שהיה לי (יש לי אותו כבר 5 שנים מ-98 ויש לו יציאה דיגיטלית עובדת).

טוב, לא הכל מושלם בחיים.

תודה לכולם על העזרה.

The Doorman

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...