2000$, משחקים, וכמובן, המלך, GE FORCE 8800GTX - עמוד 6 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2000$, משחקים, וכמובן, המלך, GE FORCE 8800GTX

Screw_Master

Recommended Posts

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עזוב אח של דודה.

חשוב לדעת לומר טעיתי. אבל גם לך יש מארז סבבה. ;)

מה חשוב לדעת לומר טעיתי? מה אתה מסטול?

אתה חושב שהמארז הזה יותר טוב אז זה באמת ככה? לך לך הביתה...

אל תתחיל להיות לי פה ילד קטן ולהגיד שבגלל שגם זה בא ואומר ככה אז אתה צודק. (לי יש את Zzzz) :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה חשוב לדעת לומר טעיתי? מה אתה מסטול?

אתה חושב שהמארז הזה יותר טוב אז זה באמת ככה? לך לך הביתה...

אל תתחיל להיות לי פה ילד קטן ולהגיד שבגלל שגם זה בא ואומר ככה אז אתה צודק. (לי יש את Zzzz) :screwy:

:lol: :lol: :lol: :lol:

אני כבר בבית. הגעתי כבר לפני שעתיים.

וגם ZZZZ לא שווה הגיבוי שלי יותר טוב :lol:

סתם אח של דודה זה לא שאחד מהם היה יכול לשנות את דעתי גם אם כולם פה היו אומרים שה830 יותר טוב לא הייתי משתכנע.

למרות שאני לא סתם אומר לך את זה אני התלבטתי משהו כמו חודש לפני שהזמנתי את המארז שלי (שהוא מיד טאוור כי אין לי צורך בפולטוואר ) ואני אומר לך בוודאות שהלילאן לי הם המובילים היום במארזים.

מה שכן לא נורא אמרתי לך יש לך מארז סבבה לא טוב כמו ה 2100 או TJ07 אבל עדיין מארז נחמד מאוד. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מה אתה מבין גם כן?!?!

זה שיש לך STACKER 830 לא אומר שהוא הכי טוב כן? :nono:

לא אמרתי שהוא הכי טוב. :-*

אמרתי שלדעתי ולדעת הרבה אנשים (גם ב- XS) חושבים שהוא הכי טוב.

זה כמו להתווכח על הגלידה הכי טעימה.

אבל הוא מעדיף להיות כמו ילד קטן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שהוא הכי טוב. :-*

אמרתי שלדעתי ולדעת הרבה אנשים (גם ב- XS) חושבים שהוא הכי טוב.

זה כמו להתווכח על הגלידה הכי טעימה.

אבל הוא מעדיף להיות כמו ילד קטן...

חמוד אני רואה שלקחת את זה אישית. אתה יכול להירגע יש לך אחלה של מארז אני לא הייתי קונה אותו אבל זו החלטה שלך.

אין לך מה להתבאס ולהתעצבן זה סתם דיון. בכל מקרה מה שאמרתי לגבי הלילאן לי זה היה ברצינות.

נ.ב קודם XS זה אחלה פורום. מדובר על תראד שפתחו ולא על הדעה הכוללת של כל הפורום. ותיזכור שאם היה לכולם את התקציב הם היו קונים את ה2100 אבל הוא פשוט 150% ממה שעולה ה830.

ומארז שלי שהוא מיד טוואר עולה כמו ה 830 שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TJ07 יותר טוב מה- 830? אתה צוחק עלי?

לא שאלת אותי אבל אני יענה לך

כן , בהרבה מאוד מובנים הוא לא רואה אותו ממטר

אל תבלבל לאנשים במוח רק בגלל שיש לך בבית את ה830

ואין צורך לקפוץ כל הזמן עם הXtremeSystems

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתכלס, לתת לו STACKER 830, זיכרונות אני לוקח את הקורסיירים ש-ZzzZ הביא, בתכלס, רק ספק וצורב DVD ואני מסודר

eVGA 680i SLI 260$

Intel 2 Duo E6600 311$

CORSAIR XMS2 2x1GB 800 w/heat spreader 240$

eVGA 8800GTX 768MB 650$

Western Digital Caviar 250GB x2 150$

PC Power & Cooling Silencer 750W 210$

COOLER MASTER Stacker 830 240$

Total 2061$

השארתי לך לבחור צורב וקירור.

יש כאן לוח נהדר, האחרים כאן עשו נהדר כשבחרו אותו.

מעבד - c2d.

הזכרונות מעולים, עדיפים על הסופרטאלנט ובמחיר מעולה. הם אפילו באים עם היטסינק.

כרטיס המסך החזק כיום בשוק עם באנדל מצויין.

500 גיגה בשני כוננים.

ספק כח מהחברה המובילה בעולם, והמארז הטוב בעולם.

תתחדש.

קרור אני מוסיף את ה-TUNIQUE TOWER וצורב אני צריך המלצה על צורב טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

eVGA 680i SLI 260$

ביזבוז כסף.. (אם השימוש משחקים סרטים ואינטרנט)

Intel 2 Duo E6600 311$

ביזבוז כסף.. אבל אפשר עוד איכשהו להסכים

CORSAIR XMS2 2x1GB 800 w/heat spreader 240$

ביזבוז כסף..

eVGA 8800GTX 768MB 650$

ביזבוז כסף..

PC Power & Cooling Silencer 750W 210$

ביזבוז כסף..

הקירור שלקחת מצויין וצורב H10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

680I נחשבים כיום הלוחות הכי טובים לcore 2 duo. עדיף להשקיע עכשיו מאשר להתעצבן אחר כך.

E6600 הוא ביזבוז כסף? ::) במפרט של 2000$ אי אפשר לצפות לפחות, מה גם שE6300 יהווה צוואר בקבוק למערכת הנהדרת הזאת.

הזכרונות מעולים והמחיר עוד יותר. זיכרונות יותר זולים לא יעשו לו יותר מ200 מגהרץ באוברקלוק.

אתה מעדיף שאני אשים לו x1950xt? ::) ברגע שיצא crysis הכרטיס הזה יתיישן.

כל ירידת מדרגה מהספק הזה לא תחזיק את המערכת.

בקיצור, אני מבין שאתה רוצה שהוא יקבל ב2000$ מערכת שתתיישן ברגע שיצאו משחקי הדור הבא, תחשב זבל ברגע שיצא k8l, לא תאפשר ותשרף בהדלקה הראשונה.

keep dreaming.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

680I נחשבים כיום הלוחות הכי טובים לcore 2 duo. עדיף להשקיע עכשיו מאשר להתעצבן אחר כך.

וX6800 הוא המעבד הכי חזק היום אז מה.. הוא לא משתלם..

והוא לא יצטרך שידרוג למרובעי ליבה ככה שזה סתם ביזבוז..

E6600 הוא ביזבוז כסף? במפרט של 2000$ אי אפשר לצפות לפחות, מה גם שE6300 יהווה צוואר בקבוק למערכת הנהדרת הזאת.

E6300 יהווה צוואר בקבוק כשהFPS יהיה על 120 כשהFPS יהיה על 100 ומטה הוא לא יהווה צוואר בקבוק

ובעקבות זאת שהעין האנרושית קולטת רק 72 תמונות בדקה לא נשים להבדל בין 130 ל120FPS וכל עוד הוא לא מגביל בFPS נמוך הוא לא מהווה צוואר בקבוק..

חוצמזיה שלכרטיס DX10 יש את טכונולוגית הCUDA שלוקחת על עצמה את עיבוד הפיסיקה במקום המעבד ככה שהוא ממש לא הולך להיות צוואר בקבוק בשנים הקרובות.. ולכן לא יהיה שום הבדל בין E6300 לE6600 ואני הצעתי E6400 רק בגלל הOC שהוא מתכנן.. בקיצור E6600 יהיה ביזבוז כסף..

הזכרונות מעולים והמחיר עוד יותר. זיכרונות יותר זולים לא יעשו לו יותר מ200 מגהרץ באוברקלוק

עם מעבד E6400 הוא צריך באס 500 בשביל להגיע למהירות 4000 שזה הגג בקירור אוויר.. חוצמזיה רק במזל קירור אוויר מספיק ב4000 הוא גם עוצר ב3700 3800 עכשיו בוא נגיד שהוא צריך מהירות באס 500 במקרה הכי גרוע זה אומר 1000MHZ הזיכורנות שלו 800MHZ זיכורנות שבישראל עולים 1400 1500 (לOC נורמלי לא מוגזם) יתאימו לו ויספיקו לו לכזה באס.. ולא יעצרו אותו ולכן סתם ביזבוז כסף בזיכורנות

ועוד בכלל כשקונים E6600 המכפלה 9 הוא צריך בשביל מהירות 4000 באס 444 ובשביל זה גם 800MHZ רגילים מספיקים..

בקיצור ביזבוז כסף

אתה מעדיף שאני אשים לו x1950xt? ברגע שיצא crysis הכרטיס הזה יתיישן.

אני מעדיף שתשים לו X1950PRO או X1950XT שישחק עם הכרטיס חצי שנה ויחליף לכרטיסי DX10 שיהיו משתלמים הרבה יותר בחירה וכרטיסים יותר טובים..

כל ירידת מדרגה מהספק הזה לא תחזיק את המערכת.

למה אתה חושב?!?!?

אפילו FSP 400W מספיק וגם 350W יכול אולי להספיק אם היינו יודעים את ההספק של 2 מסילות ה12V שלו ביחד.. במקרה שלא עושים OC

ובמקרה שלו שעושים OC על הOC הכי גבוה.. יספיק קרוסיאר 520W או seasonic S12

בקיצור, אני מבין שאתה רוצה שהוא יקבל ב2000$ מערכת שתתיישן ברגע שיצאו משחקי הדור הבא, תחשב זבל ברגע שיצא k8l, לא תאפשר ותשרף בהדלקה הראשונה.

keep dreaming.

בקיצור אני אומר שהוא יוכל להגיע לאותו מהירות מעבד גם עם E6400 עם זיכורנות יותר זולים ועם לוח שעולה הרבה פחות..

וכל מה ששמתם לו הוא די ביזבוז כסף.. ואם עכשיו הוא יקנה כרטיס X1950PRO יסתדר איתו חצי שנה על איכות סבבה(או X1950XT אם הוא יבחר)

ואז יקנה כרטיס DX10 שיהיה הרבה יותר משתלם הרבה יותר טוב ויהיה הרבה יותר מבחר.. עדיף מאשר לקנות משהו לא משתלם

ביחד עם הלוח אם הספק המעבד הזיכורנות הכרטיס מסך יכלת לחסוף הרבה כסף..

אז ככה שהמערת הזאת לא תתישן כשיצא משחקי הדור הבא והם יעבדו לו על המחשב סבבה חוצמזיה שיש עוד כמה חודשים עד שמשחקים אלה יצאו

ועוד חצי שנה הוא ישדרג לכרטסי DX10 הרב היותר טוב.. בגלל זה אני ממליץ על הX1950PRO שעולה פחות..

וזה לא יחשב בכלל זבל כשיצא הK8L בגלל שמי שהשימושים שלו זה משחקים סרטים ואינטנט זה לא יעזור לו בכלום.. יאפשר על הכי גבוה שאפשר בהרבה הרבה הרבה פחות כסף.. ויעבוד לו יציב כמה שנים שירצה..

ולכן שוב.. בקיצור ביזבוז כסף.. אלא אם תוכיח לי אחרת.. ואני בספק גדול אם תצליח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

E6300/E6400 עושים צוואר בקבוק ל- 88GTX בכל הגדרות ובכל FPS. די לדבר שטויות בבקשה...

הכרטיס הזה מעבד מידע במהירות מסוימת והמהירות הזאת גבוהה בהרבה מהמהירות שבה ה- E63/E64 מסוגלים לספק לו את המידע הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה זה שמדבר שטויות.. ומסתמך על http://www.guru3d.com/article/Videocards/391/23/..

אבל בכלל לא הבנת את זה נכון..

העתקתי מדיון על הנושא..

ציטוט של McFly

מה שקורה תכלס זה שהמעבד מצליח לעבד נתוני פיזיקה\AI\כל דבר אחר עבור נניח 80FPS, וזה לא תלוי ברזולוציה.

אם הכרטיס מסך מסוגל להציג 60FPS - אתה תקבל רק 60FPS. אבל אם הוא מסוגל להציג 100FPS - אתה עדיין תקבל רק 80FPS.

מה שקורה זה שברגע שמשחקים ברזולוציות רציניות היכולת של כרטיס המסך נופלת הרבה מתחת למה שהמעבד מסוגל לתת, ואז לא רואים שום הבדל בביצועים בין מעבד אחד למעבד אחר.

ציטוט זה מסביר בתמצתיות את כל מה שקורה.. שהמעבד מעבד את נתוני הפזיקה/AI/כל דבר אחר עד גבול מסויים.. ובשלב מסויים של FPS הוא כבר לא מספיק לעבד את כל הדברים ולכן יש הגבלה.. עכשיו נשאלת השאלה למה כשמגיעים להרבה FPS הוא כבר לא מספיק לעבד את כל הדברים.. והתשובה היא..

ציטוט של Nemesis

המעבד מעורב ביצירה של כל פריים שרואים על המסך, כל עוד הוא לא סטטי.

יש לחשב את תנועת הדמויות, את מסלול ומיקום הקליע הנורה, ולאן יתעופפו החלקים מאזור הקיר שנפגע על ידי הקליע.

כל הפעולות האלה יוצרות רצף של וידאו. החישובים האלה מתבצעים לפני שכל נוצר, אחרת כרטיס המסך לא ידע היכן לרנדר את הקליע, או את חלקיקי הקיר (שכולם כבר נמצאים בזכרון של כרטיס המסך). ולכן, ככל שיש יותר פריימים בשנייה, למעבד יש יותר עבודה לבצע.

ככל שיש יותר FPS יש למעבד יותר דברים לעבד כיוון שכשיש יותר FPS יש יותר תמונות כל שניה.. בכל תמונה ותמונה המעבד צריך לחשב דברים שונים כמו למשל תנועת הדמויות, את מסלול ומיקום הקליע הנורה, ולאן יתעופפו החלקים מאזור הקיר שנפגע על ידי הקליע וכדומה

ואז אם יש קצת FPS הוא מחשב את כל הדברים האלה למשל רק ב40 תמונות אבל אם יש הרבה FPS הוא צריך לחשב את הדברים האלה בכל תמונה אבל במקום ל40 תמונות הוא צריך ל120 תמונות למשל.. ואז הוא צריך לעבד יותר כי יש יותר תמונות..

וכשיש הרבה תמונות הוא לא מספיק לעשות את כל זה ולכן המעבד יגביל.. אבל רק כשיש הרבה תמונות..

ציטוט של CoolOne

המעבד גם אחראי עדיין על חלק מחישובי הגרפיקה, מכיוון שעד מעבד ה-Streaming של ו/או טכנולוגית הCUDA של המעבד של כרטיס המסך לא היה מחזיר תוצאות חישוביות למעבד המרכזי, ולכן ישנם עדיין חישובים של מיקומי סמן, זוויות צפיה ועוד, שנשארו בידי המעבד.

ובעצם פה כשאמרו שהמעבד גם אחראי על חלק מחישובי הגרפיקה.. זה לא בדיוק חישובי גרפיקה זה חישובי מיקומי סמן זוויות צפייה כמו שהוא רשם ודברים כמו

לחשב את תנועת הדמויות, את מסלול ומיקום הקליע הנורה, ולאן יתעופפו החלקים מאזור הקיר שנפגע על ידי הקליע.

ובעצם לכל תמונה ותמונה הוא צריך לחשב את כל הדברים האלה ולכן כשיש יותר יש יותר חישובים..

ציטוט של amitbl

לפי מיטב ידיעתי - המעבד מעביר לכ.מ. מידע, והכרטיס מסך מרנדר את המידע הזה, ומציג אותו במסך.

בכל זאת - המעבד הוא זה ששולח את כל המידע שהכ.מ זקוק לו ע"מ להציג את הפריים (כמעט כל המידע. לכ.מ יש גם גישה לחלק מהזכרון באופן ישיר, כמדומני).

אז בעצם לא הכרטיס מסך מעביר את המידע למעבד כמו שחשבתי בהתחלה אלא להיפך המעבד מעבד לכל תמונה את כל הדברים שאמרנו מקודם

(חישובי מיקומי סמן, זוויות צפייה, לחשב את תנועת הדמויות, את מסלול ומיקום הקליע הנורה, ולאן יתעופפו החלקים מאזור הקיר שנפגע על ידי הקליע וכדומה) ואחרי שעיבד את זה לכל תמונה הוא מעביר לכרטיס מסך את המידע הזה.. ואז הכרטיס מסך מרנד את המידע הזה ומציג את הדברים במסך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והוא לא יצטרך שידרוג למרובעי ככה שזה סתם ביזבוז..

הוא בטוח ירצה לשדרג למרובע מתישהו. שילוב קטלני של קידמה+חוק מור ::)

עם מעבד E6400 הוא צריך באס 500 בשביל להגיע למהירות 4000 שזה הגג בקירור אוויר.. חוצמזיה רק במזל אוויר מספיק ב4000 הוא גם עוצר ב3700 3800 עכשיו בוא נגיד שהוא צריך מהירות באס 500 במקרה הכי גרוע זה אומר 1000MHZ הזיכורנות שלו 800MHZ זיכורנות שבישראל עולים 1400 1500 (לOC נורמלי לא מוגזם) יתאימו לו ויספיקו לו לכזה באס.. ולא יעצרו אותו ולכן סתם ביזבוז כסף בזיכורנות

ועוד בכלל כשקונים E6600 המכפלה 9 הוא צריך בשביל מהירות 4000 באס 444 ובשביל זה גם 800MHZ רגילים מספיקים..

מה הכוונה ב"זיכרונות שעולים בארץ 1500 ש"ח"? אתה רוצה להכניס למפרט שני גיגה Aneon?

אני מעדיף שתשים לו X1950PRO או X1950XT שישחק עם הכרטיס חצי שנה ויחליף לכרטיסי DX10 שיהיו משתלמים הרבה יותר בחירה וכרטיסים יותר טובים..

ולהוציא 1700 ש"ח יותר בשביל ה5% ביצועים שהוא ירוויח מלחכות? לא נראה לי.

אפילו FSP 400W מספיק וגם 350W יכול אולי להספיק אם היינו יודעים את ההספק של 2 מסילות ה12V שלו ביחד.. במקרה שלא עושים OC

ובמקרה שלו שעושים OC על הOC הכי גבוה.. יספיק קרוסיאר 520W או seasonic S12

FSP 400W יחזיק מערכת עם 8800GTX? אתה בטוח מסתמך על משהו... אולי על הדימיון שלך?

הסיסוניק עולה 100 ש"ח פחות מהPC P&C.

בקיצור אני אומר שהוא יוכל להגיע לאותו מהירות מעבד גם עם E6400 עם זיכורנות יותר זולים ועם לוח שעולה הרבה פחות..

לאותה מהירות של הE6600 בסטוק כן, למהירות של הE6600 אחרי אוברקלוק? ממש לא :nono:

לגבי ההודעה האחרונה שלך:

אתה שוכח לגמרי שפיזיקה זה לא כל החישובים של המעבד. הייתי אומר 30-40%.

עדיין יהיה צוואר בקבוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא בטוח ירצה לשדרג למרובע ליבה מתישהו. שילוב קטלני של קידמה+חוק מור

אם הוא ירצה אז זה טיפשות כי הוא לא יצטרך את זה..

מה הכוונה ב"זיכרונות שעולים בארץ 1500 ש"ח"? אתה רוצה להכניס למפרט שני גיגה Aneon?

לא.. לקחת שעולה 1500 שקל שזה בערך כמה שאמור לעלות בשביל הOC שהוא רוצה ולקנות אותם בחו"ל

כאילו זיכרונות שנחמדים בOC לא משהו שממש חזק בOC.. ולקנות אותם בחו"ל

ולהוציא 1700 ש"ח יותר בשביל ה5% ביצועים שהוא ירוויח מלחכות? לא נראה לי.

לגבי זה אתה צודק.. פשוט הבעיה שלי שכרטיסי DX10 כיום לא משתלמים :-\

יהיה לו אפשרות תמיד אבל לשים את הכרטיס הזה ככרטיס פיזיקה.. אבל בזה יש משהו..

FSP 400W יחזיק מערכת עם 8800GTX? אתה בטוח מסתמך על משהו... אולי על הדימיון שלך?

רואים שאתה לא מבין בספקים.. אני יכול גם להוכיח לך שהוא יחזיק

הסיסוניק עולה 100 ש"ח פחות מהPC P&C

אם הוא קונה את הGTS בסוף ישר.. ועושה את הOC שהוא רוצה ביחד עם הOC יספיק לו ליברטי 400W וגם את זה אני יכול להוכיח..

לאותה מהירות של הE6600 בסטוק כן, למהירות של הE6600 אחרי אוברקלוק? ממש לא

ושוב אתה טועה(בקירור אוויר).. הוא מתכנן אוויר זה אומר גג שבגג מהירות מעבד 4000

E6600 בשביל להגיע לכזאת מהירות מעבד צריך באס של 444

E6400 צריך בשביל להגיע לכזאת מהירות באס 500

לא תצליח להעלות מהבאס של הE6600 מעל 444 בגלל שהחום יעצור אותך.. אלא אם תקנה מים או גז

ולכן שני המעבדים יגיעו לאותם מהירויות מעבד.. בשני המקרים החום יעצור אותך לפני שמשהו אחר יעצור אותך..

אתה שוכח לגמרי שפיזיקה זה לא כל החישובים של המעבד.

מתי בהודעה האחרונה רשום שזה כל מה שהוא עושה? היה רשום שם שהוא עושה דברים כמו

חישובי מיקומי סמן זוויות צפייה כמו שהוא רשם ודברים כמו

לחשב את תנועת הדמויות, את מסלול ומיקום הקליע הנורה, ולאן יתעופפו החלקים מאזור הקיר שנפגע על ידי הקליע.

שזה בעצם כל הדברים שהמעבד עושה בכל תמונה ותמונה וככל שיש יותר הוא צריך לעשות את זה יותר פעמים

ולכן בFPS גבוה הוא מגביל בFPS נמוך לא..

אם תשים לב באתר שאתם מסתמכים עליו ברזולוציות נמוכות הE6300 הגביל והמעבדים האחרים לא

ברזולוציות גבוהות אף מעבד לא הגביל וברזולוציות גבוהות הרי יש קצת FPS לעומת הקטנות שיש הרבה FPS וזה בדיוק מסתדר עם כל מה שהסברתי

שים לב גם שיש שם גרף של GTX וGTS באתר שנתתי למעלה בהודעה הקודמת ובשני הגרפים ברגע שהיה 125FPS זה הגביל ומתחת לזה לא..

עדיין יהיה צוואר בקבוק.

יהיה צוואר בקבוק מ125FPS ל110 FPS אבל בFPS נמוך זה לא יקרה.. כמו שהבסרתי וכמו בלינק

ככה שבינתיים עדיין יש ביזבוז כסף עד שתוכיחו אחרת.. ואני בספק אם תוכיחו אחרת כי יש לי הוכחות על כל דבר שאמרתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...