2000$, משחקים, וכמובן, המלך, GE FORCE 8800GTX - עמוד 8 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2000$, משחקים, וכמובן, המלך, GE FORCE 8800GTX

Screw_Master

Recommended Posts

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עכשיו לגבי המפרט בשבילך..

Intel 2 Duo E6600 311$

אם הלוח שלך מגיע לבאס 500 קח E6400 עם OC בבאס 500 תגיע למהירות 4000 שזה המהירות הכי גבוהה שיכלת להשיג בקירור אוויר בין אם היית משתמש בE6600 ובין אם היית משתמש בE6600..

התכוונת בין אם היה משתמש ב-6400 ל E6600 ... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונת בין אם היה משתמש ב-6400 ל E6600 ...

כע צודק..

ואממ לגבי המפרט חשבתי על זה קצת.. תראה את זה ככה

לא כל המשחקים מנצלים כפולי ליבה.. ואין שום משחק שמנצל מרובעי ליבה.. ועד שיהיו הרבה משחקים שמתכנן המשחק יתכנן שהמשחק ינצל את מרובעי הליבה

יקח הרבה זמן שהרי אפילו יש כמות לא קטנה של משחקים שלא תומכים במרובעי ליבה אפילו) אם ככה תקנה 965P-S3.. שעולה 800 שקל (בארץ עולה ככה.. לאידוע כמה בחו"ל) שתגיע איתו למהירות הכי גבוה האפשרית למעבד.. הוא מגיע לבאס 500 ואפילו אם תקנה E6400 עם באס 500 זה אומר מהירות 4000ובלי קירור מים או גז לא תעבור כזאת מהירות.. ולכן ה965P-S3 יספיק לך.. ושילמת עליו רק 800 שקל..

ואז כשמעבד שלך יתחיל להוות צוואר בקבוק.. (אם אתה מתכנן OC זה ממש ממש לא הולך לקרות בשנים הקרובות וגם ביותר רחוקות)

תשדרג את הלוח אם ללוח שעולה 1000 שקל שתומך ב1333MHZ ואז גם אם במשך השנים הטכנולוגיה התפתחה ויצא חריץ חדש לכרטיס מסך כמו pci-e x32

או חידושים שונים בלוח.. אתה תקבל את החידושים האלה בלוח החדש ותקנה אותו ביחד עם מרובע ..

ואז בעצם יוצא ככה בשני המקרים שילמת 1800 שקל.. רק שבמקרה הראשון אתה לא צריך את הלוח הזה כיום וגם לא בעתיד הקרוב אפילו לרחוק בגלל שאתה עושה OC והמעבד לא יהווה לך צוואר בקבוק חוצמיזה שמשחקים בזמן הקרוב לא ינצלו מרובעי .. ואלה שכן יתמכו יהיה נתח ממש קטן מעולם המשחקים..

ובמקרה השני גם הרווחת את ה1333MHZ שרציץ (אולי עד אז כבר יהיה 1600MHZ) וגם את כל החידושים שיצאו עד אז בלוח אם..

ובשני המקרים זה יצא לך אותו מחיר.. רק שבמקרה השני הרווחת הרבה יותר

לכן אני מתקן את המפרט שנתתי לך

לוח תיקח 965P-S3 (אין טעם להתווכח על הP5B DLX אתה לא תעבור את הבאס 500 ואתה לא כזה צריך את שאר הפיצרים שבו סתם יהיה יותר יקר)

מעבד תיקח E6400 שהרי תגיע לאותם מהירויות מעבד שהיית מגיע עם הE6600

זיכורנות לOC מ800MHZ ל1000MHZ..

כרטיס מסך GTX

וספק כוח יספיק ליברטי 400W

תסתכל כמה כסף חסכת.. לפי מחירים של הארץ חסכת כמעט 2000 שקל..

ובסופו של דבר תקבל עוד יותר דברים כשתשדרג בעתיד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אתה חייב להתחיל לקצר את התגובות שלך

מזה אני בקושי מצליח לקרוא חצי הודעה לפני שאני מתעייף.

:smile1: זה כי אחרי זה אם אני סתם יגיד דברים באוויר בלי להגיד למה..

אחרי זה יגידו לי שאני מדבר שטויות חח

אבל באמת ההסברים שלי "טיפלה" ארוכים =/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא סותר את עצמי הכביש אותו כביש המשאית אותה משאית.. פשוט במעבד יותר מהיר

הוא מעמיס יותר מהר את הכל על המשאית

ואז תסתכל בפריים אחד מה הולך - בוא נניח המשחק PREY

המעבד מתחיל להעמיס על המשאיות את המידע מהר ואז המשאיות עוברות לכרטיס מסך מספקות את המידע ואז הכרטיס מסך מרנד את המידע ויוצר פריים

כעבור תהליך כזה שוב המעבד מתחיל להעמיס את המידע על עוד משאיות שעוברות בכביש מגיעות לכרטיס מסך ומספקות את המידע..

במעבד יותר מהיר המעבד מעמיס את המידע מהר יותר ואז המשאיות יוצאות מהר יותר ומגיעות לכרטיס מסך מהר יותר..

עכשיו תסתכל מה הולך במשחק כמו FAR CRY שהחישובים של המעבד מסובכים יותר..

המעבד מתחיל להעמיס על המשאיות את המידע מהר אבל בגלל שיש יותר חישובים בעצם יותר מידע הוא צריך עוד משאיות חוץ ממה שהיה מקודם ולכן הפעולה מתארכת כי צריך עוד כמה משאיות להעמיס ולהעביר ועד שיגיעו כולם לכרטיס מסך לוקח יותר זמן ולכן במשחק עם חישובים גדולים יותר למעבד יקח לכל המשאיות יותר זמן להגיע

ואז בשניה אחת במקום להספיק לעשות 100FPS הוא עושה רק 80FPS

אבל אם המעבד מהיר יותר הוא מעמיס את המידע מהר יותר ואז למרות שיש יותר משאיות הם יוצאות מהר יותר כי העמיסו עליהם מהר יותר ואז מגיעות מהר יותר ואז במקום להספיק 100FPS יספיק 90 וכך האלה כשמעבד עוד יותר חזק הוא בכלל לא יגביל..

אז ככה שבעצם גודל המשאית לא משתנה מספר המשאיות משתנות..

כע צודק..

ואממ לגבי המפרט חשבתי על זה קצת.. תראה את זה ככה

לא כל המשחקים מנצלים כפולי ליבה.. ואין שום משחק שמנצל מרובעי ליבה.. ועד שיהיו הרבה משחקים שמתכנן המשחק יתכנן שהמשחק ינצל את מרובעי הליבה

יקח הרבה זמן שהרי אפילו יש כמות לא קטנה של משחקים שלא תומכים במרובעי ליבה אפילו) אם ככה תקנה לוח אם 965P-S3.. שעולה 800 שקל (בארץ עולה ככה.. לאידוע כמה בחו"ל) שתגיע איתו למהירות הכי גבוה האפשרית למעבד.. הוא מגיע לבאס 500 ואפילו אם תקנה E6400 עם באס 500 זה אומר מהירות 4000ובלי קירור מים או גז לא תעבור כזאת מהירות.. ולכן ה965P-S3 יספיק לך.. ושילמת עליו רק 800 שקל..

ואז כשמעבד שלך יתחיל להוות צוואר בקבוק.. (אם אתה מתכנן OC זה ממש ממש לא הולך לקרות בשנים הקרובות וגם ביותר רחוקות)

תשדרג את הלוח אם ללוח שעולה 1000 שקל שתומך ב1333MHZ ואז גם אם במשך השנים הטכנולוגיה התפתחה ויצא חריץ חדש לכרטיס מסך כמו pci-e x32

או חידושים שונים בלוח.. אתה תקבל את החידושים האלה בלוח החדש ותקנה אותו ביחד עם מרובע ליבה..

ואז בעצם יוצא ככה בשני המקרים שילמת 1800 שקל.. רק שבמקרה הראשון אתה לא צריך את הלוח הזה כיום וגם לא בעתיד הקרוב אפילו לרחוק בגלל שאתה עושה OC והמעבד לא יהווה לך צוואר בקבוק חוצמיזה שמשחקים בזמן הקרוב לא ינצלו מרובעי ליבה.. ואלה שכן יתמכו יהיה נתח ממש קטן מעולם המשחקים..

ובמקרה השני גם הרווחת את ה1333MHZ שרציץ (אולי עד אז כבר יהיה 1600MHZ) וגם את כל החידושים שיצאו עד אז בלוח אם..

ובשני המקרים זה יצא לך אותו מחיר.. רק שבמקרה השני הרווחת הרבה יותר

לכן אני מתקן את המפרט שנתתי לך

לוח תיקח 965P-S3 (אין טעם להתווכח על הP5B DLX אתה לא תעבור את הבאס 500 ואתה לא כזה צריך את שאר הפיצרים שבו סתם יהיה יותר יקר)

כרטיס מסך GTX

לגבי הספק..

אמרתי ש400W FSP יכול להחזיק כרטיס 8800 בלי OC.. ועכישו אני יוכיח את זה..

בFSP 400W יש שני מסילות של 12V אחת של 14A ואחת של 15A..

אחת לכרטיס מסך ולכוננים ואחת למעבד.. כרטיס GTX צורך 145W..

אפשר לראות כאן.. למטה http://xbitlabs.com/articles/video/display/gf8800_11.html

145W זה בעצם 12A במסילה של ה12V (הרי 145 חלקי 12 זה 12 בערך) עכשיו ניקח את המסילה של ה15A

נשתמש ב12A בשביל הכרטיס מסך.. כונן אופטי זה עוד 1.5A וכונן קשיח עוד 0.5A עם שני כוננים קשיחים 1A

בוא נגיד שיש לו שני כוננים קשיחים.. כונן אופטי אחד וכרטיס GTX ביחד זה יוצא 12A+1.5A+1A יוצא 14.5A (אם היה לו כונן קשיח אחד זה היה 14)

ככה שנשאר 1A פנוי.. מסילה שניה נשאר 14A אבל יש הגבלה של שני המסילות 12V ביחד..

הבעיה שFSP לא רושמים מה ההגבלה אצלם אבל ממה שהבנתי זה בטוח מעל A20.. (בעיקרון זה היה אמור להיות 29 בגלל ההגבלה זה יורד)

ככה שהשתמשנו כבר ב14.5A נוסיף לזה 6A על מעבד קונור בלי OC יוצא 20.5A ככה שהוא מחזיק את המערכת הזאת..

עכשיו אני המלצתי על הליברטי 400W מהסיבה הבאה..

יש לו שני מסילות של 12V כל אחת מספקת 20A ההגבלה של שני המסילות ביחד היא על 30A (במקום 40)

עכשיו כרטיס GTX צורך 12A כמו שאמרנו וכונן אפוטי אחד ו2 דיסקים קשיחים 2.5A ביחד כל זה ביחד יוצר 14.5A

שיהיו במסילה של ה12V הראשונה.. עכשיו נשאר 15.5A למעבד.. (במסילה השניה בגלל ההגבלה של שני מסילות 12V ביחד שהרי ההגבלה היא 30A)

15A בערך זה OC למהירות מעבד 4000 שזה הכי גבוה שהוא יגיע..

ככה שיוצא שגם עם כל הOC המטורף הזה וגם עם הכרטיס המטורף הזה הספק מספיק.. ואין לו טעם לקנות ספק שיעלה הרבה יותר כסף..

וזה עוד בתנאי שהוא באמת יגיע ל4000 אני לא מאמין שהוא יגיע עד 4000 הוא יעצר אפילו ב3700 3800 בגלל החום.. בקיצור ליברטי 400W מספיק..

עכשיו לגבי המפרט בשבילך..

eVGA 680i SLI 260$

אם אתה בטוח שבעתיד תשדרג למרובע ליבה תיקח את הלוח הזה.. אחרת אין טעם..

Intel 2 Duo E6600 311$

אם הלוח שלך מגיע לבאס 500 קח E6400 עם OC בבאס 500 תגיע למהירות 4000 שזה המהירות הכי גבוהה שיכלת להשיג בקירור אוויר בין אם היית משתמש בE6600 ובין אם היית משתמש בE6600..

CORSAIR XMS2 2x1GB 800 w/heat spreader 240$

אם תיקח את הE6600 יספיק לך 800MHZ רגילים ולא תצטרך משהו מיוחד לOC..

אם תיקח E6400 תיקח זיכורנות שאפשר להעלות את הMHZ שלהם מ800 ל1000

eVGA 8800GTX 768MB 650$

אחח חבל שהכרטיס הזה עולה כלכך הרבה.. אבל כמו שZZZZ אמר אין טעם להשקיע עכשיו 1700 שקל ובעתיד לקנות כרטיס מסך DX10

אז תיקח את הGTX עכשיו..

PC Power & Cooling Silencer 750W 210$

יספיק ליברטי 400W

חבר,

אתה חופר !!!

מפרט בתכלס אני צריך ולא הרצאות...

לצ'ארלי לא לחוץ לקנות מחשב, אבל שלפחות יהייה מפרט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס מסך GTX

חבר,

אתה חופר !!!

אוי באמת כשציטטת את כל הדברים שאמרתי כל הודעה ארוכה טילים.. אני באמת חופר.. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר,

אתה חופר !!!

לצ'ארלי לא לחוץ לקנות מחשב, אבל שלפחות יהייה מפרט...

תגיד תודה יא חוצפן שבכלל עוזרים לך

וגם אתה רק אומר שאתה צריך אפילו תודה לא ראיתי

וחוץ מזה לא הייתי סומך על זה שבשוודיה יותר זול מפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון בהתחלה ניסתי להסביר בקצרה ואז התווכחו איתי אז הסברתי באירוך כדי שיותר יבינו.. מצטער שחפרתי אבל..

בעיקרון היו לי כוונות טובות ;D לא רציתי שתזרוק 2000 שקל סתם לפח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2000$ - דולר

התכוונתי שכאילו.. לפי המחירים בארץ (לאיודע לגבי חו"ל) חסכתי לו מהמחשב שלו 2000 שקל ובשני המקרים הוא קיבל אותו תמורה

ככה שאם הוא היה קונה את המשחב שאמרו לו סתם הוא היה משלם עוד 2000 שקל על דברים שהוא לא צריך או לפחות ממש לא חייב

ואז בעצם חבל על הכסף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד תודה יא חוצפן שבכלל עוזרים לך

וגם אתה רק אומר שאתה צריך אפילו תודה לא ראיתי

וחוץ מזה לא הייתי סומך על זה שבשוודיה יותר זול מפה

היי, תרגע, אני ממש לא אחד כפוי טובה, לי עזרו פה לבנות מפרט, ואני חושב שהחזרתי על זה יופי ואולי קצת יותר אפילו (רק תסתכל על עמוד השער ;D)

תודה אני אומר בכל מקרה תמיד אחרי סיום העבודה, לא באמצע

פרגולה, לא נורא, העיקר שהפסקת לכתוב ספרים במיוחד בשביל הפורום...

אז מעבד לוקחים E6400, לוח יהייה GB 965P DS4, כרטיס מסך בכותרת מתוצרת אני חושב (אין הבדל בינייהם, חוץ מהבאנדל ;)), וספק עוד לא אמרתם לי... מארז STACKER 830 BLACK, צורב כבר נמצא (נמצא בלשון עתיד לא נמצא בלשון עבר...), דיסק קשיח כבר נתנו פה אחלה, מה עוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...