2000$, משחקים, וכמובן, המלך, GE FORCE 8800GTX - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2000$, משחקים, וכמובן, המלך, GE FORCE 8800GTX

Screw_Master

Recommended Posts

ה 830 מקורר טוב וזהו. אין שום קשר בין המארז הטוב בעולם לבינו הוא אפילו לא בעשרייה הראשונה.

אתה צוחק עלי? :s07:

איזה אז יותר טובים?

המארז היחיד שאולי מצליח להתקרב אליו זה הליאן לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה צוחק עלי? :s07:

איזה אז יותר טובים?

המארז היחיד שאולי מצליח להתקרב אליו זה הליאן לי.

לא אני לא.

לליאן לי יש דגמים הרבה אבל הרבה יותר טובים ממנו. הדגם שלי יותר טוב ממנו למרות שהם עולים אותו הדבר. (לא סתם קניתי אותו עשיתי בדיקה מאוד מקיפה בנושא)

יש לך את המארזים של סילברסטון את המארזים של לילאן לי.

אבל ההכי טובים אלו של ה UFO אבל זה כבר צורך תקציב לא קטן.

הטאי צי של TT גם מארז מצויין. והוא גם יותר טוב מה 830 וה P180.

אבל אלו השלושה המובלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אני לא.

אבל אלו השלושה המובלים.

אין לסילברסטון שום מארז שמתקרב ל- Stacker 830 לליאן לי יש מארז אחד שעוד איכשהו מתקרב לרמה של ה- Stacker- http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16811112108

UFO זה סתם שהם בכלל לא משהו ועולים הרבה רק בגלל השם והעיצוב.

ה- Tai Chi של Tt זה חרא של מארז. הוא סתם ענקי ומגיע עם מים(שהוא חרא גמור) אז מתלהבים ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לסילברסטון שום מארז שמתקרב ל- Stacker 830 לליאן לי יש מארז אחד שעוד איכשהו מתקרב לרמה של ה- Stacker- http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16811112108

ה- Tai Chi של Tt זה חרא של מארז. הוא סתם ענקי ומגיע עם מים(שהוא חרא גמור) אז מתלהבים ממנו.

תקשיב אתה מדבר המון שטויות, ובאמת שאני לא רוצה להעליב אותך אבל ה 830 זה מארז נחמד וזהו.

לא מתקרב למארזים של סילברסטון וגם לא לליאן לי.

לגבי הטאי צי הוא באמת מארז טוב (מקרה נדיר בTT). וה UFO נבחר בהמון מקומות למארז הכי טוב שיש.

הייתי מסביר לך למה אבל זה דיי מיותר...

בכל מקרה יש הרבה תלונות ל 830 מה שכן ה 830 מאוורר טוב.

והמארז שהבאת בלינק הרבה יותר אייכותי ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה הבאת את הזכרונות האלה? אפשר לינק בבקשה?

XMS2 הם באמת מהזכרונות הטובים בעולם אבל בתקציב כזה של אזור ה- 250$ ה- יהיו בחירה יותר חכמה בשביל OC.

המודל שבו ה- XMS2 כבר באמת מתחילים להיות משהו מיוחד זה 6400C4D בגלל שהם כבר משתמשים ב- D9GMH.

אין לי לינק, חפש בניואג.

לא אני לא.

לליאן לי יש דגמים הרבה אבל הרבה יותר טובים ממנו. הדגם שלי יותר טוב ממנו למרות שהם עולים אותו הדבר. (לא סתם קניתי אותו עשיתי בדיקה מאוד מקיפה בנושא)

אבל אלו השלושה המובלים.

מסתבר שאתה היחיד שחושב ככה ::)

מחזק.

תקשיב אתה מדבר המון שטויות, ובאמת שאני לא רוצה להעליב אותך אבל ה 830 זה מארז נחמד וזהו.

לא מתקרב לספקים של סילברסטון וגם לא לליאן לי.

לגבי הטאי צי הוא באמת מארז טוב (מקרה נדיר בTT). וה UFO נבחר בהמון מקומות למארז הכי טוב שיש.

הייתי מסביר לך למה אבל זה דיי מיותר...

בכל מקרה יש הרבה תלונות ל 830 מה שכן ה 830 מאוורר טוב.

והמארז שהבאת בלינק הרבה יותר אייכותי ממנו.

מעניין... דווקא הספקים של סילברסטון נחשבים מעולים בפורומים בחו"ל ::)

הטאי צ'י הוא מארז סביר, אבל הוא עולה כ200$ יותר מה830 ולרוב מעדיפים את ה830 על פניו.

המארזים של ליאן מתקרבים ל830, אבל הם לא במלאי ברוב המקומות.

על הufo אין מה לדבר. הוא לא זמין בשום מקום והוא מיוצר בכמויות קטנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לרשום מארזים לא ספקים.

למרות שגם הספקים של סילברסטון גם מאוד אייכותים.

אני משתתף בהרבה פורומים בחו''ל ורוב מוחלט של האנשים חושבים שה- Stacker 830 הוא המארז הכי טוב בעולם.

ואם כבר מארזים טובים- http://www.mountainmods.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתתף בהרבה פורומים בחו''ל ורוב מוחלט של האנשים חושבים שה- Stacker 830 הוא המארז הכי טוב בעולם.

ואם כבר מארזים טובים- http://www.mountainmods.com/

מה אתה עושה צחוק זה הUFO (המארז הטוב בעולם).

אני לא ממש יודע באיזה פורומים מדובר. אבל שום פורום שמכבד את עצמו יקרא ל830 המארז הטוב בעולם (הוא מאוד אבל מאוד רחוק מהתואר הזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה עושה צחוק זה הUFO.

אני לא ממש יודע באיזה פורומים מדובר. אבל שום פורום שמכבד את עצמו יקרא ל830 המארז הטוב בעולם (הוא מאוד אבל מאוד רחוק מהתואר הזה).

אני יודע שזה ה- UFO. :kopfpatsch: מה עשית ממני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקול מאסטא פשוט לא אייכותיים כמו לילאן לי או סילברסטון.

סתם לידע כללי עד לא מזמן הסילברסטון היו נחשבים למארזים הכי אייכותים, אבל אז יצאו המארזים של לילאן לי (דיי מזמן) ויצרו לעצמם מוניטין. ועכשיו חלק יגידו לך שהם יותר טובים מהסילברסטון (למרות שחלק לא).

בכל מקרה אחרי בדיקה מעמיקה החלטתי לקחת לילאן לי במקום סילברסטון (ויצא שחסכתי 100$). והבחירה לא הייתה בגלל הכסף לא היה איכפת לי לשים עוד 100$ אם זה היה שווה את הכסף.

אבל המארז הזה שלקחתי זה פשוט המארז המושלם למרות שהוא מייד ולא פול טוואר. (הרבה אבל הרבה יותר טוב מה 830 ובטח מה P180).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקול מאסטא פשוט לא אייכותיים כמו לילאן לי או סילברסטון.

סתם לידע כללי עד לא מזמן הסילברסטון היו נחשבים למארזים הכי אייכותים, אבל אז יצאו המארזים של לילאן לי (דיי מזמן) ויצרו לעצמם מוניטין. ועכשיו חלק יגידו לך שהם יותר טובים מהסילברסטון (למרות שחלק לא).

בכל מקרה אחרי בדיקה מעמיקה החלטתי לקחת לילאן לי במקום סילברסטון (ויצא שחסכתי 100$). והבחירה לא הייתה בגלל הכסף לא היה איכפת לי לשים עוד 100$ אם זה היה שווה את הכסף.

אבל המארז הזה שלקחתי זה פשוט המארז המושלם למרות שהוא מייד ולא פול טוואר. (הרבה אבל הרבה יותר טוב מה 830 ובטח מה P180).

"שום פורום שמכבד את עצמו לא יגיד שה- STACKER 830 הוא המארז הכי טוב בעולם"?

מה דעתך על XS? :-* תשאל שם וכולם בפה אחד יגידו לך STACKER 830. חלק קטן ילכו עם הליאן לי שהראתי לך. :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"שום פורום שמכבד את עצמו לא יגיד שה- STACKER 830 הוא המארז הכי טוב בעולם"?

מה דעתך על XS? :-* תשאל שם וכולם בפה אחד יגידו לך STACKER 830. חלק קטן ילכו עם הליאן לי שהראתי לך. :cool2:

:lol: :lol:

בטח לא שם.

תראה לי תראד אחד שפתחו שם שאומר שה 830 הוא הטוב בעולם.

וקח ביקורת קטנה ממישהו שקנה אותו.

or the same price i could have purchased a lian li that looks as nice, is lighter, and has more room. this case may be huge, but it feels cramped on the inside...lots of unusable space. there is also no cable management in this thing at all. the plastic front piece really takes away from the overall look and feel of it. finally, when you open the door on the front, you see screws and ugly pieces of plastic instead of the perfect finish you would expect.

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהוא כותב שם זה סתם שטויות. יש לי את הסטאקר ואני אומר לך שאם זה לא כבלים מסודרים ומקום חסר תועלת אז שום דבר זה ככה... (בילבלתי את עצמי אני חושב...)

קיצר- http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=102550&highlight=stacker+830

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...