8800gtx מחו"ל - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

8800gtx מחו"ל

X-BLADE

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה בכלל לא בעיה לקנות משהו מחו"ל, עשיתם פה סלט, הבעיה היא אם המוצר שקניתם נדפק עכשיו לכו תשלחו את המוצר חזרה, זה סיפור,

לך תתעסק עכשיו עם הדואר, וזה כסף וזמן ... זה בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

הקטע הוא שבחו"ל זה ממש הרבה יותר זול

בשביל חסכון של 1K ממוצר שעולה , אתה הולך להפסיד אחריות בארץ וכדי לממש אחריות בחו"ל רק משלוח יעלה לך איזה 100 שקל ותהיה לפחות שבועיים בלי הכרטיס :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי הרבה ניסיון במישוש אחריות של חנויות מהארץ, אבל קניתי מneweeg כרטיס מסך ושהוא התקלקל הם החזירו לי את הדמי מישלוח והחזירו לי את המחיר המלא של הכרטיס ועם הכסף קניתי מהם את הכרטיס הנוכחי שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי הרבה ניסיון במישוש אחריות של חנויות מהארץ, אבל קניתי מneweeg כרטיס מסך ושהוא התקלקל הם החזירו לי את הדמי מישלוח והחזירו לי את המחיר המלא של הכרטיס ועם הכסף קניתי מהם את הכרטיס הנוכחי שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומהניסיון שלך, איך זה למשש אחריות של חנויות בחו"ל?

:P

סתם, טוב לדעת שהם מחזירים את הדמי משלוח במקרה כזה. אבל עדיין, מבאס לחכות עד שיזכו את הכרטיס אשראי ושיגיע הכרטיס החדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנאדם אתה מדבר שטויות, דבר ראשון אתה לא יכול לקנות מnewegg לא בכרטיס אשראי ולא דרך האתר שלהם, דבר שני הם לא יכולים לשלוח לך כלום בגלל שהם לא עושים משלוחים בין-לאומיים. (אלא אם כן אתה גר בארה"ב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:imwithstupid:

הוא מדבר שטויות, או אתה?

לא חסר חברות שנותנות לך כתובת בחו"ל שאליה אתה מזמין מה שאתה רוצה והם שולחים לך את זה לארץ... וגם אין בעיה להזמין מאתרים בחו"ל באמצעות כל כרטיס אשראי בינלאומי.

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני הומו, אני לא ממשש חנויות מהארץ, אני ממשש רק חנויות איכותיות מחו"ל כמו .

ואתה צודק לגבי הכרטיס אשראי והמשלוח. קרוב משפחה שלי קנה ושלח לי לארץ. אבל לא חסר חנויות שמוכנות לקבל כרטיס אשראי בינלאומי רגיל. ולגבי המשלוח יש חברות שאתה שולח להם את המוצר והם שולחות לך לארץ.

רק כתכבתי כדי שפותח הטרד ידע שלפי דעתי אין בעיה מהאחריות מחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...