נגן MP3 החל לדרוש דרייבר בעת חיבור ל-USB - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נגן MP3 החל לדרוש דרייבר בעת חיבור ל-USB

moris

Recommended Posts

^^^^^

חחחחחח הזכרתה לי קטעים מהעבר ואיי אני נזכר בזה אני צוחק

אתה מוצא מכשיר פיליפר דפוק שהיה זרוק לך בבית עם קוו שלהם ושלא סגרתה עוד ;D

לוקח אותו והולך למכז שירות של פלאפון נכנס לדלפק ונותן לדיילת תמכשיר

את הבעת הפנים של הדיילת שצריך לצלם עם היא כזואת מסתכלת עם כאלה עיניים :o :o :eek2: :eek2: :screwy:

פעם עלייך ופעם על המכשיר שלך ... :kopfpatsch:

ואתה אומר לך אני רוצה לתקן את המכשיר הזה והיא אממ אנחנו כבר לא מתקנים כאלה מכשירים מצטערת !

ואז אתה בא בעצבים מה לא מתקנים זה בן ז....ה של מכשיר כו....עמו.... אני אוהב אותו יש ליזכרונות למכשיר הזה :pissed:

מהפעם הראשונה שלי ;D

ואז אחרי הרבה צעקות ובלאגן הם מציעים לך את הדיל של החיים שלך מכשיר חדש ומתקדם עם דור שלוש זובי לא יודע מה

בחינם כי אתה לקוח VIP אצלהם רק על תעזוב אותו כי יש לך חשבון של יותר מ4 ספרות בחודש

ככה חברים שלי היו עושים חחחחחח

האך נוסטלגיה ....

:lol::cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

moris תעמוד על זה שיחליפו לך אותו

כל עוד הוא לא נהרס ממים או שבר שלא יחרטטו אותך

לפחות אני מקווה שלמדת לא לקנות מוצרי חשמל לא של חברה מוכרת וידועה ;)

לא קשור לקנות מוצרים צריך לקנות מחנות שהשירות שלהם טוב לפעמים עדיף להוסיף עוד כמה שקלים למוצר ולדעת שאתה לא קניתה

ממאנייק שיחרטט אותך אחרי שיתקלקל לך

לזה קוראים שירות לקוחות טוב

ולא כמה שקיבלתה סליחה על הביטוי אבל קיבלתה לא שירות קיבלתה זיין ו ישירות לפנים !

זה אותו דבר שאתה תבוא לחנות והמוכר יגיד לך הרסתה לבד זיין לך

זה לא צריך לעניין אותו זה צריך לעניין תספק שהוא קונה וממנו וגם נייחא הנגן הזה עולה גרושים לספק אז הוא לא יעשה בעיות אלה ישלח אותו ליצרן

ולאנשים כאלה צריך להפוך שולחונות בחנות ובמיוחד כשיש לו עומס בעסק שיאכל חרא ! ולפרק תצורה כי רק ככה הם מבינים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...