Epox 4g4a+ + LAN on Board and other +'s - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Epox 4g4a+ + LAN on Board and other +'s

moonbone

Recommended Posts

שלום,

לפני שבוע בערך או אולי בדיוק אני כבר לא זוכר... קיבלתי מחשב חדש שאת תכולתו תוכלו לקרוא במפרט שלי...

אחרי שניסיתי XP PRO ובאופן מוזר ולא צפוי הוא עובד מעולה (היה לי נסיון ממש רע עם XP) ניסיתי לחבר את המודם שלי Alcatel speed touch home למחשב ולהיכנס לאינטרנט... אבל לצערי קיימת בעית תקשורת כלשהי בין כרטטיס הרשת המובנה בלוח 4g4a+ ובין המודם שמחובר אליו... כל ההגדרות מוגדרות כמו שצריך אפילו וידאתי מול התמיכה של ספק האינטרנט... מה שהכי מוזר הוא שהכרטיס עובד בצורה כלשהי, WIN זיהה אותו ו התקין לו דריברים כשאני מחבר אותו למודם יש אור ירוק ממש מגניב כזה מסביב לחור בלוח של הרשת... וגם יש את החיבור הזה של שמראה לך את החיבורי רשת כמו שזה מראה (מקווה שאתם יודעים על מה אני מדבר) בקיצור ברגע שאני מכבה את המודם אז החיבור הזה מתנתק מה שמראה שיש חיבור מסויים של הכרטיס עם המודם...

הבעיה שלי היא שאני לא מצליח להתחבר לאינטנרט או לעשות פינג למודם (10.138) וגם בחיבור הזה שמתנתק ברגע שאני מנתק את המודם אין סימני חיים byte sent:0 bytes recieved:0 הדרייברים שמותקנים הם החדשים ביותר מהאתר של אפוקס...

יש למישהו רעיון איך להשמיש את הכרטיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו וזה בדיוק מה שכתבתי...

האיי פי של המחשב (כרטיס רשת) הוא 10.200.1.1 ואת זה לא הזכרתי קודם והאיי פי של המודם הוא 10.0.0.138 ובגלל זה כתבתי שעשיתי פינג אליו כדי לראות אם יש תקשורת...

האיי פי בסדר אני כבר זוכר אותם בעל פה

(בכל זאת צריך להחזיר אותם למצב הזה אחרי כל Lan Party) :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך שאם הוא היה עובד בלאן פרטי הייתי טורח להגיד שהוא לא עובד :)

המחשב בן שבוע ואת המספרים הנ"ל אני זוכר מהמחשב שכרגע מחובר לאינטנרט..

P3 500

ימך שמו :)

ואם מישהו מנחש איזה כרטיס מסך יש לי בו ואיזה כמות של אז אההה... אני לא אהיה מופתע בכלל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...