הגיעה המחשב החדש!!! G80GTX X6800 וכו...איזו התרגשות! איזו איכות! - עמוד 6 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיעה המחשב החדש!!! G80GTX X6800 וכו...איזו התרגשות! איזו איכות!

nahum8

Recommended Posts

• תגובות 130
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חבל על הכסף!

אף אחד לא אמר לך שכרטיסי 8800 החדשים משחררים את המעבד לגמרי לאומת הדור הקודם?

תשקיע במעבד פחות יקר.

אני יודע את זה :)...אבל המחשב מיועד לשיפורים ולOC גם כן...חוץ ממשחקים

וגם אם כבר אני לוקח מחשב אז למה שלא יהיה טוב...אה עוד משהו המחיר של הE6700 עולה באר'הב כמו ה E6400 בארץ [אולי קצת יותר]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע את זה :)...אבל המחשב מיועד לשיפורים ולOC גם כן...חוץ ממשחקים

וגם אם כבר אני לוקח מחשב אז למה שלא יהיה טוב...אה עוד משהו המחיר של הE6700 עולה באר'הב כמו ה E6400 בארץ [אולי קצת יותר]

חכה ל- חבל על ההזדמנות שלך לקנות עכשיו מחשב.

http://www.ebug-europe.com/bug/default.asp?PageNo=DEFAULT&DeepLink=PA10000D%2CHardware%2CCPU%2DAMD%2DSOCKAM2110031281%2C

ה-65 ננו יצאו בגרמניה למכירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מדבר שטויות? "65 נאנו יצא"... תסתכל טוב ותראה שזה 90nm.

הם אפילו לא קרובים ליציאה.

ותמיד אפשר להגיד לחכות לעוד משהו ועוד משהו... הוא קונה אחלה מחשב ועכשיו זה זמן מצוין לדעתי.

ומה זה הכרטיס לא "משחרר" מספיק את המעבד?

אם היית מסתכל קצת בביקורות אז היית רואה שצריך X6800 עם OC כבד ל- 4GHz+ בשביל לנצל את הכרטיס לפחות ברובו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מדבר שטויות? "65 נאנו יצא"... תסתכל טוב ותראה שזה 90nm.

הם אפילו לא קרובים ליציאה.

ותמיד אפשר להגיד לחכות לעוד משהו ועוד משהו... הוא קונה אחלה מחשב ועכשיו זה זמן מצוין לדעתי.

ומה זה הכרטיס לא "משחרר" מספיק את המעבד?

אם היית מסתכל קצת בביקורות אז היית רואה שצריך X6800 עם OC כבד ל- 4GHz+ בשביל לנצל את הכרטיס לפחות ברובו.

כנראה טעות שלהם, אבל תקרא את הנתונים ותראה שמדובר על הליבות החדשות, להלן קישור:

http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=35677

צריך x6800 בשביל לנצל את הכרטיס חח... :lol: גדול!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה טעות שלהם, אבל תקרא את הנתונים ותראה שמדובר על הליבות החדשות, להלן קישור:

http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=35677

צריך x6800 בשביל לנצל את הכרטיס חח... :lol: גדול!

המעבדים האלה הם Mid End יחסית לעכשיו ו- E6700 עם OC נחמד הוא קורע לשתיהם את הצורה. (אפילו ביחד)

EQ6700 3.4GHz + 88GTX = 14000 3DMARK06

X6800 3.6GHz+ 88GTX = 10500 3DMARK06 :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבדים האלה הם Mid End יחסית לעכשיו ו- E6700 עם OC נחמד הוא קורע לשתיהם את הצורה. (אפילו ביחד)

מתי תבינו שמשחקים זה עולם אחר, אני לא קונה כרטיס מסך לפי 3d mark. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא Mid End. העובדה שיש מעבד עם 4 ליבות, לא הופכת את המעבד ל-Mid End. המעבד הזה מצויין בכל קנה מידה, ואין ביתיות שהוא חלש מדי בשבילן (כולל משחקים). זה שהוא מהווה צוואר בקבוק לכרטיס המסך - כל הכבוד לנבידיה - אבל זה לא אומר שכרגע הוא מגביל ברמה הפרקטית במשהו.

ובשורה התחתונה, מעבד שעולה 7000 שקל הוא לא Mid End... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל לקנות עכשיו מחשב?

עכשיו זה הזדמנות הטובה ביותר שיש (יציאת DX10+ קונרו) שקט להרבה זמן...

ה65ננומטר של חוץ מפליטת חום ואולי קצת אוברלקוק יותר גדול, לא אומר כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא Mid End. העובדה שיש מעבד עם 4 ליבות, לא הופכת את המעבד ל-Mid End. המעבד הזה מצויין בכל קנה מידה, ואין ביתיות שהוא חלש מדי בשבילן (כולל משחקים). זה שהוא מהווה צוואר בקבוק לכרטיס המסך - כל הכבוד לנבידיה - אבל זה לא אומר שכרגע הוא מגביל ברמה הפרקטית במשהו.

ובשורה התחתונה, מעבד שעולה 7000 שקל הוא לא Mid End... ::)

:o

לאא! לא הבנת אותי...

התכוונתי שמעבדי ה- 65nm של הם Mid End, העניין של הכרטיסי מסך הוא רק הוכחה שאפילו חזקים מאוד מגבילים אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אין לכם על מה לריב...כבר קניתי...ואני גם לא עמדדתי לחכות לAMD K8L כי המחשב שיש לי כרגע הוא גרוטאה לאומת מה שהולך לי להיות מחר מחרתיים...

וגם אני חושב שלקנות מחשב עכשיו זה הכי מתאים...בדיוק הזמן בשביל זה.

חיכיתי למחשב חדש יותר מחצי שנה ויותר כי עוד אז היו שמועות על ה-CONROE ועכשיו אלה מעבדים מנוצלים ומצוינים! הן בOC והן במשחקים!

לפי כל המידע שאני מקבל E6700 מעבד פצצה ועוד אם זה יהיה עם OC זה באמת ייקרע, לדעתי, את הK8L.

אה ועוד משהו...עם כרטיס מסך כמו G80 תחשבו כמה רחוק יותר המעבדים של CONROE יגיעו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אין לכם על מה לריב...כבר קניתי...ואני גם לא עמדדתי לחכות לAMD K8L כי המחשב שיש לי כרגע הוא גרוטאה לאומת מה שהולך לי להיות מחר מחרתיים...

וגם אני חושב שלקנות מחשב עכשיו זה הכי מתאים...בדיוק הזמן בשביל זה.

חיכיתי למחשב חדש יותר מחצי שנה ויותר כי עוד אז היו שמועות על ה-CONROE ועכשיו אלה מעבדים מנוצלים ומצוינים! הן בOC והן במשחקים!

לפי כל המידע שאני מקבל E6700 מעבד פצצה ועוד אם זה יהיה עם OC זה באמת ייקרע, לדעתי, את הK8L.

אה ועוד משהו...עם כרטיס מסך כמו G80 תחשבו כמה רחוק יותר המעבדים של INTEL CONROE יגיעו!

הבעיה שמעבדי C2D נותנים ביצועים טובים ב-32 ביט, והמערכת ויסטה הולכת לשנות את התמונה! העתיד הוא ב-64 ביט!

ושם מעבדי C2D שווים לתחת! חלק מהתוכנות נותנות 10% שיפור וחלק גורעות ב-30% ירידת ביצועים.

בקיצור תעשה את החשבון לבד... המעבדים של מבוססים K8L יביאו שיפור של 30% ב-32 ביט, 50% שיפור ב-64 ביט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...