הגיעה המחשב החדש!!! G80GTX X6800 וכו...איזו התרגשות! איזו איכות! - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיעה המחשב החדש!!! G80GTX X6800 וכו...איזו התרגשות! איזו איכות!

nahum8

Recommended Posts

תודה רבה!

אני לא מזמין מNEWEGG בן דוד שלי שולח לי...[התמונות משם]

הזיכרונות האלה יותר טובים לא?:

http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16820145168

?

לגבי הספק יש משהו רמה הרבה הרבה יותר טובה ולא בהרבה יותר יקר:

http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16817139002

אם יש לך זמן אז חכה לR600 (לגבי מרובעי ליבות זה יקח הרבה זמן (לא שR600 לא ...אבל יותר זמן)

אני בימכומך היייתי באמת מחכה לR600 כי בסך הכל לא צריך היום DX10 ובכלל כזה כרטיס.....

ומה עם מסך? אני מכווה שאתה מתכוון לקנות חדש כי אני במכומך הייתי גם לוקח 3004WFP או לפחות 2407

בין הזיכרונות...פליטת החום מאלה שאתה הבאת יותר טובה...לגבי הספק נראה לי אני אלך על שלך...נראה כבר

אבל עכשיו אולי אני באמת מחכה לR600...אני יחשוב עד מחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 130
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין Tuniq Tower ב- וזה מאוד בעייתי להשיג אותו בארה"ב אז בגלל זה המלצתי על ה- Ultra-120.

ה- Zalman CNPS9500 הוא בערך ברמה של הנינג'ה אבל ה- CNPS9700 קר ממנו ב- 4 מעלות בערך אז הוא יותר חזק משתיהם והוא כמעט ברמה של הטוניק אבל הוא מאוד יקר וכמו שאמרתי הטוניק הוא קשה להשגה.

את הקירור אולי אני אקנה פה...ואני לא מזמין מNEWEGG אלא בן דוד שלי שולח לי דואר EXPRESS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^6

מש יש לו לעשות עם כרטיס DX10??? לא צריך אתזה ממש...[עכשיו]R600הרבה הרבה יותר טוב......

תודה רבה!

אני לא מזמין מNEWEGG בן דוד שלי שולח לי...[התמונות משם]

בין הזיכרונות...פליטת החום מאלה שאתה הבאת יותר טובה...לגבי הספק נראה לי אני אלך על שלך...נראה כבר

אבל עכשיו אולי אני באמת מחכה לR600...אני יחשוב עד מחר

לא הבנתי אתה הולך על הזיכרונות שהבאתי או לא?

ד"א אל תעשה דאבל פוסט יש כפתור"עריכה".........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב יאלללללה אני הולך על 8800GTX אולי אני אמכור אותו עוד כ4 חודשים [אחרי הבאנצ'ים של R600] באמת אין לי כבר סבלנות!!! :silly:

אני הולך לדבר עכשיו עם בן דוד שלי...אני מזמין

E6600

8800GTX

XMS 2GB מה ש ManA נתן

טוניק טאור [אולי מפה ישראל]

ספק מה ש ManA נתן

דרך אגב...HD 500GB אני לא הולך להתפשר על משחקים!!!!!

http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16822144017 זה...

זהו..מארז יש לי KANDALF והוא מצוין!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב יאלללללה אני הולך על 8800GTX אולי אני אמכור אותו עוד כ4 חודשים [אחרי הבאנצ'ים של R600] באמת אין לי כבר סבלנות!!! :silly:

אני הולך לדבר עכשיו עם בן דוד שלי...אני מזמין

E6600

8800GTX

XMS 2GB מה ש ManA נתן

טוניק טאור [אולי מפה ישראל]

ספק מה ש ManA נתן

דרך אגב...HD 500GB אני לא הולך להתפשר על משחקים!!!!!

http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16822144017 זה...

זהו..מארז יש לי KANDALF והוא מצוין!!!!

תתחדש! איזה 8800GTX אתה לוקח? אני הייתי לוקח את של ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי!!! איזה כיף! עוד פחות מ10 ימים יגיע בעזרת השם!

טוב אחי! תחדש! תגיד יש כסף לעוד HD? לRAID0.........

תודה

לא נשאר כסף אבל יש לי בבית Raptor WD1500ADFDRTL 150GB 10,000 RPM שלא היה מחובר כי בישן אין לי חיבור בשבילו! :kopfpatsch:

תתחדש! איזה 8800GTX אתה לוקח? אני הייתי לוקח את של ;)

תודה רבה

אני לוקח של XFX זה באותו מחיר כמו של אבל בXFX ה 1800MHz אפקטיבי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהנסיון שלי בבניית מפרטים מחו''ל אני הייתי לוקח משהו כזה:

מעבד: Intel 2 Duo E6700 2.66MHz

לוח אם: eVGA nVidia nForce 680i SLI

כרטיס מסך: XFX GeForce 8800GTX 768MB GDDR3

זכרון: XMS2 2GB Dual Channel 800MHz CL4

דיסקים קשיחים: 2x Barracuda 7200RPM 320GB SATA 3.0Gb/s in RAID 0

ספק: Silverstone ST75ZF 750W Power Supply

מארז: CoolerMaster Stacker 830

מחיר כולל: $2,379.93

לא לקחת X6800 את זה אני יכול להבין בגלל שהוא עולה פי שלוש יותר מה- E6600 אבל לא לקחת לפחות E6700 זה ממש פשע.

בארץ תקנה Sunbeam Tuniq 120mm Tower ואתה מסודר עם OC נחמד ל- 4GHz+.

תשתמש בשתי הדיסקים של 320GB בשביל איכסון ובראפטור שכבר יש לך תשתמש בשביל מערכת ההפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהנסיון שלי בבניית מפרטים מחו''ל אני הייתי לוקח משהו כזה:

מעבד: Intel 2 Duo E6700 2.66MHz

לוח אם: eVGA nVidia nForce 680i SLI

כרטיס מסך: XFX GeForce 8800GTX 768MB GDDR3

זכרון: XMS2 2GB Dual Channel 800MHz CL4

דיסקים קשיחים: 2x Barracuda 7200RPM 320GB SATA 3.0Gb/s in RAID 0

ספק: Silverstone ST75ZF 750W Power Supply

מארז: CoolerMaster Stacker 830

מחיר כולל: $2,379.93

לא לקחת X6800 את זה אני יכול להבין בגלל שהוא עולה פי שלוש יותר מה- E6600 אבל לא לקחת לפחות E6700 זה ממש פשע.

בארץ תקנה Sunbeam Tuniq 120mm Tower ואתה מסודר עם OC נחמד ל- 4GHz+.

תשתמש בשתי הדיסקים של 320GB בשביל איכסון ובראפטור שכבר יש לך תשתמש בשביל מערכת ההפעלה.

סבבה תודה! שיניתי את ההזמנה...[ווואאאאיייי יש לי מזל שזה אצל בן דוד שלי!!!] אבל לגבי הספק? הוא טוב..??

מארז יש לי אני לא צריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה תודה! שיניתי את ההזמנה...[ווואאאאיייי יש לי מזל שזה אצל בן דוד שלי!!!] אבל לגבי הספק? הוא טוב..??

מארז יש לי אני לא צריך

ספק מצוין! נחשב הספק הכי טובים בתחום ה- 700W-800W.

אם מארז אתה לא צריך אז חסכת עוד קצת כסף ועוד דבר אחד, לדעתי עדיף לקחת 88GTX של גם בשביל להבטיח 100% תאימות עם לוח האם וגם בגלל שהקירור שלהם נחשב יותר טוב. (שמעתי את זה בדי הרבה מקומות אבל לא ממש הבנתי מה הקטע)

גם בכסף שנשאר תשקיע בציוד הקפי טוב כמו מקלדת G15, עכבר Copperhead ופאד Mantis.

יש לי אותם והם ממש תענוג כשזה מגיע למשחקים. (ציוד הגיימינג הכי טוב + הם לא ממש יקרים בחו''ל)

עריכה: יש לי את הספק הזה והוא מחזיק לי שתי 7800GTX 512MB שביחד לוקחים יותר כוח מה- 88GTX. (כרטיסים אוכלי חשמל...)

עריכה 2: וואי יש לי עכשיו כסף לקנות 88GTX (אפילו שתיים) בלי לגרום לעצמי בעיות כלכליות גדולות ובדיוק אח שלי מגיע מניו יורק...

אבל אני הבטחתי לעצמי שאני לא יקנה שום כרטיס מסך עד שיצאו ה- R600/G81... :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי כבר כמה פעמים KANDALF

לינק:

http://www.thermaltakeusa.com/product/Chassis/fulltower/Kandalf_lcs/vd4000swa.asp

[גם הגיעה בהזמנה לפני יומיים]

עכשיו יגידו לך שזה חרא של מארז...

אבל זה ממש לא פשוט הוא מתומחר בארץ קצת גבוה ויש בחירות יותר חכמות במחיר שלו אבל זה עדיין מארז ברמה גבוהה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו יגידו לך שזה חרא של מארז...

אבל זה ממש לא פשוט הוא מתומחר בארץ קצת גבוה ויש בחירות יותר חכמות במחיר שלו אבל זה עדיין מארז ברמה גבוהה. :xyxthumbs:

חחח לקחתי את המארז כי אהבתי אותו...

ספק מצוין! נחשב הספק הכי טובים בתחום ה- 700W-800W.

אם מארז אתה לא צריך אז חסכת עוד קצת כסף ועוד דבר אחד, לדעתי עדיף לקחת 88GTX של גם בשביל להבטיח 100% תאימות עם לוח האם וגם בגלל שהקירור שלהם נחשב יותר טוב. (שמעתי את זה בדי הרבה מקומות אבל לא ממש הבנתי מה הקטע)

גם בכסף שנשאר תשקיע בציוד הקפי טוב כמו מקלדת G15, עכבר Copperhead ופאד Mantis.

יש לי אותם והם ממש תענוג כשזה מגיע למשחקים. (ציוד הגיימינג הכי טוב + הם לא ממש יקרים בחו''ל)

עריכה: יש לי את הספק הזה והוא מחזיק לי שתי 7800GTX 512MB שביחד לוקחים יותר כוח מה- 88GTX. (כרטיסים אוכלי חשמל...)

עריכה 2: וואי יש לי עכשיו כסף לקנות 88GTX (אפילו שתיים) בלי לגרום לעצמי בעיות כלכליות גדולות ובדיוק אח שלי מגיע מניו יורק...

אבל אני הבטחתי לעצמי שאני לא יקנה שום כרטיס מסך עד שיצאו ה- R600/G81... :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

כמה מזל יש לי יא ראבק! עוד שינוי עשיתי לגבי הוספת ציוד היקפי כמו שאמרת והחלפתי את החברה של הG80 לEVGA מקווה שעשיתי בחוכמה...תודה על ההערה...

ד'א הספק ייכנס למארז בלי בעיות נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...