כנראה פרצו לי למחשב.!!!!!!!! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כנראה פרצו לי למחשב.!!!!!!!!

yuvalbit

Recommended Posts

לפני זמן מה שמתי לב כי המחשב שלי עובד ממש ממש לאט ואז הבני כי סביר להניח שקרה משהוא אז הורדתי את ה zonealram והיא מדווחת כל פעם כי היא חסמה משתמשים שניסו להתחבר damn.jpeg מה לעשות נורטון לא עובד לי בסירקות וכל 10 שניות אני מקבל התרעה על נסיון התחברות\פריצה!!!!!!!!!11

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.הכותרת לא מקובלת, נא לקרוא את חוקי הפורום.

אולי פשוט תהרוג אותו בלי משפט?

מה הולך בפורום הזה?

בן אדם בפניקה, תוקפים לו את המחשב ואתה אומר שהוא בפורום הלא נכון?

אולי במקום זה פשוט תעזור לו?

לפי דעתי זה דווקא כן צריך להיות בתמיכה תכנית, ולמנהלים באתר לא צריכה להיות הפריוולגיה לשנות טופיקים על ימין ועל שמאל, הם צריכים רק לשמור פה על הסדר ולעזור, לא להפחיד אנשים

ובקשר לשאלה של yuvalbit , אם הפיירוול שלך מזהה את ההתקפות אתה כבר במצב טוב. תנסה להיכנס לאתר של סימנטק ולהריץ את הבדיקת משם, או אם יש לך את הדיסק של האנטיוירוס אפשר להריץ אותו גם מהדיסק עצמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך להלחץ מכל הודעה...מי אמר שפרצו לך אולי סתם מישהו סרק את האיפי שלך זה קורה כל הזמן

פשוט כשהורדת א תהתוכנה שמת לב כמה סוסוים היו לך זה לא משהו חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אל תפחד אחי,אנשים סורקים פורטים פתוחים פשוט תסמן את ה וי כדי ש zone alarm לא יראה לך כל שניה

אני אישית בן-אדם אחרון על פני אדמה שיהיה פרואיד בקטעים האלה אבל!!!!!!!: צדקתי מצאתי סוס טוריאני!!! הבני-*****ת החילפו לי את הסיסמא לאינטרנט ואני מקווה שלא השיגו את המספר כרטיס אשארי כי אחרת אני מת!!! :AR15: :AR15: :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שהזון אלרם לא מרמה אותך? הרבה פעמים הוא חושב שתוכנות שמשתמשות בחיבור כמו ICQ, משחקים, תוכנות עדכון ועוד כאלה זה למעשה פריצות. אני ממליץ לך לבדוק את הרמת , ואם פרצו לך פשוט תעדכן את הנורטון ותסרוק את כל המחשב כמה פעמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...