Splinter Cell: Double Agent - הדיון הראשי - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Splinter Cell: Double Agent - הדיון הראשי

David_Beckham

Recommended Posts

חברה...יש לי בעיה....

שיחקתי בדמו...אבל הוא לא נותן לי לשנות את ההגדרות מ-נקסט ג'נרישון לרגילות...הוא כאילו משנה,אבל כשאני נכנס למשחק זה חוזר מיד...ניסיתי גם להפעיל את זה לפני שטענתי שמירה...(האופציה של התאמה אישית בכלל סגורה...).

מישהו יכול לעזור??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חברה...יש לי בעיה....

שיחקתי בדמו...אבל הוא לא נותן לי לשנות את ההגדרות מ-נקסט ג'נרישון לרגילות...הוא כאילו משנה,אבל כשאני נכנס למשחק זה חוזר מיד...ניסיתי גם להפעיל את זה לפני שטענתי שמירה...(האופציה של התאמה אישית בכלל סגורה...).

מישהו יכול לעזור??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את המשחק .. !

שמתי הכל על הכי גבוההה אבל יש בעיה ..

אין שם כנראה Vsync אני לא יודע הצללים שלו עקומים כמו ב2 ..

וגם הגוף שלן לא ישר כאילו איך אני אסביר את זה ..

הרגל כאילו הקצוות לא ישרים ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

שלום ,

יש לי בעיה שקוראת לי במשחק השחקן פתאום מתחיל ללכת לאט ,לחצתי על כול הכפתורים וכלום לא משנה את זה ובגלל זה אני לא מצליח להתקדם במשחק כי לפעמים יש מצבים שהוא הולך נורמלי ומהר ופתאום זה משתנה והוא הולך מאוד לאט ואין לי שמץ של מושג למה..

אתם יכולים לעזור לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם בדיוק משחק במשחק הזה. אומנם יש באגים אבל לא בהגזמה. אני עם XP64 והמשחק מעודכן לפאצ' האחרון.

אם הדמות הולכת לך לאט , הגלילה של העכבר למעלה צריכה לגרום לו ללכת מהר. אם לא תחזיר את המקשים ל DEFAULT שלהם ואם זה לא עובד תמחק את הפרופיל שלך מ C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Ubisoft\SplinterCell4\Save\Offline

קח בחשבון שכל ה SAVE GAMES שלך גם יילכו , אתה יכול לגבות אבל אני לא יודע אם בוודאות הם יעבדו אחרי שמחקת את הפרופיל. אף פעם לא ניסיתי.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז ככה אתה צודק זה הגלילה אבל יש בעיה אותה גלילה גם אחרית לשליפת ולכן לפעמים זה מוציא ולפעמים רץ איך אני עושה שלריצה יהיה מקש מיוחד ולשליפה יהיה הגלילה או להפך?

ואגב איך מתקנים באגים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...