Splinter Cell: Double Agent - הדיון הראשי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Splinter Cell: Double Agent - הדיון הראשי

David_Beckham

Recommended Posts

• תגובות 120
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

SC זה משחק מציק.. אתה עומד מילימטר מיריב והוא לא רואה אותך כי אתה "יאנו" בחושך..

חח ראסמי...

אחרי המשחק השני הפסקתי לשחק בזה..זה מעצבן כל הזמן לעכוב אחרי אנשים ולעשות הכל בשקט...תן לי איזה רובה לרסס את כולם כמו במשחק אקשן טוב 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PC requirements

* Supported OS: Windows® XP (only)

* Processor: 3 Ghz Pentium® 4 or 3000 (3.5 Ghz Pentium 4 or 3500 recommended). Game optimized for Dual-processor-enabled computers.

* RAM: 1 GB

* Video Card: Direct X® 9.0c-compliant, Shader 3.0-enabled 128 MB video card (256 MB recommended) (see supported list*)

* Sound Card: DirectX® 9.0c-compatible (EAX" recommended) - PC audio solution containing Dolby® Digital *Live required for Dolby Digital audio.

* Version: 9.0c or higher (9.0c included on disc)

* -ROM: 4x -ROM or faster

* Hard Drive Space: 8 GB

* Peripherals Supported: Mouse, keyboard

* Multiplayer: Broadband connection with 128 kbps upstream or faster

* Supported video cards at time of release:

* ATI® X1600/X1800/X1900

* NVidia® 6600 /6800/7300/7600/7800/7900

Laptop versions of these cards may work but are not supported.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח ראסמי...

אחרי המשחק השני הפסקתי לשחק בזה..זה מעצבן כל הזמן לעכוב אחרי אנשים ולעשות הכל בשקט...תן לי איזה רובה לרסס את כולם כמו במשחק אקשן טוב 8)

אבל זה משחק התגנבות מה אתה רוצה אם אתה רוצה לרסס את כולם יכול להיות שזה לא משחק שמתאים לך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך לחכות לבאן.יש! המחשב העתיק שלי עומד בדרישות של מישחק :)

רק שאלה קטנה..הוא תומך ב ?R9800P

לא! הוא לא! הוא תומך רק בכרטיסי SM 3! בושה וחרפה.

Supported video cards at time of release:

ATI® X1600/X1800/X1900

NVidia® 6600 /6800/7300/7600/7800/7900

Laptop versions of these cards may work but are not supported.

Currently, these chipsets are the only ones that will run this game, but additional chipsets may be supported after the game's release. For an up-to-date list of supported chipsets, video cards, and operating systems, visit the game's FAQ at Ubisoft's support website.

NOTICE: This game contains technology intended to prevent copying that may conflict with some disc and virtual drives.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלהים איזה שליטה מעצבנת, כאילו לקחו את הגרסא של ה360 והמירו אותה למחשב, למה לשנות את השליטה הנוחה מהמשחק הקודם.

תמונות בהמשך.

איזה כיף לך

תספר איך המשחק שווה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התרגלתי לשליטה ועכשיו היא לא כזאת גרועה, אני בשלב שלישי כרגע, משחק על רמה בינונית וזה לא קל ואבל גם לא כל כך מאתגר, אהבתי את השלב הראשון בו משתפים פעולה עם עוד חבר צוות, והשלב השני בכלא מעוצב פשוט יופי, חבל ששתי המפות די קטנות.

הגרפיקה היא טובה אם כי לא מצוינת, כמו בספלינטר סל הקודם עם שיפורים מינוריים, טוב כמו תמיד.

דבר נוסף שאהבתי הוא החופש שניתן לשחקן לעשות בפרק זמן מסוים מה שהוא רוצה ואיך שהוא רוצה, וכל דבר שהוא יבחר ישרת את המטרה של אחד הארגונים ?NSA או JBA) וייתן לו נקודות אמון באותו ארגון.

כרגע יש לי בעיה עם התוכנה שלוכדת אז אין ממש אבל מקווה לפתור את זה בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התרגלתי לשליטה ועכשיו היא לא כזאת גרועה, אני בשלב שלישי כרגע, משחק על רמה בינונית וזה לא קל ואבל גם לא כל כך מאתגר, אהבתי את השלב הראשון בו משתפים פעולה עם עוד חבר צוות, והשלב השני בכלא מעוצב פשוט יופי, חבל ששתי המפות די קטנות.

הגרפיקה היא טובה אם כי לא מצוינת, כמו בספלינטר סל הקודם עם שיפורים מינוריים, טוב כמו תמיד.

דבר נוסף שאהבתי הוא החופש שניתן לשחקן לעשות בפרק זמן מסוים מה שהוא רוצה ואיך שהוא רוצה, וכל דבר שהוא יבחר ישרת את המטרה של אחד הארגונים ?NSA או JBA) וייתן לו נקודות אמון באותו ארגון.

כרגע יש לי בעיה עם התוכנה שלוכדת אז אין ממש אבל מקווה לפתור את זה בקרוב.

תודה על התגובה נשמע משחק טוב ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...