Neverwinter Nights 2 - הדיון הראשי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Neverwinter Nights 2 - הדיון הראשי

LazyBoy

Recommended Posts

המשחק יצא סוף סוף ואיתו הביקורות המשבחות.

ציון סופי 8.6 בgamespot

Neverwinter Nights 2 isn't without some technical issues, but the engaging, dynamic story and proven Dungeons & Dragons framework make it a role-playing game that shouldn't be missed.

The Good: Compelling story will keep you hooked for the entire 50-plus hours it takes to finish the single-player campaign; full-featured toolset lets you easily create and share new modules; this is just about the most authentic representation of dungeons & dragons you'll find in any game; excellent music and mostly well-done voice acting; the interactive dialogue and influence system make for dynamic and entertaining character interactions.

The Bad: Frustrating camera requires constant attention; steep system requirements for a game that doesn't look particularly good; the artificial intelligence doesn't always cooperate.

http://www.gamespot.com/pc/rpg/neverwinternights2/review.html

הנפילה העיקרית בציון היא בגלל הגרפיקה אבל אם המשחקיות יותר ממפצה על זה, למי אכפת?

מאחר ולא שיחקתי בראשון אין לי כל כך מושג מה הרקע של הסדרה, אם מישהו יוכל לספר מה קרה במשחק הראשון אני אשמח מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 148
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אהלן, דבר ראשון http://www.gamer.co.il/gamer2/php/topicslist.php?ForumID=22

זה הפורום באתר שמנו שם הרבה מידע.

דבר שני אין ממש קשר בין המשחקים בגלל שאני לא זוכר בעל פה הכל אני ארשום בקצרה..

במשחק הראשון עזרתה לעיר נוורווינטר שהייתה בה מגפה חשוכת מרפא סיפור ארוך.

בהרחבה הראשונה שיחקת דמות שלומדת אצל מסטר דרוגן מין גמד הרפתקן שפרש לגמאלות ויש שם הרפתקה נחמדה אין שום קשר בין ההרחבה הראשונה למשחק עצמו.

בהרחבה השנייה הדמות שלך מההרחבה הראשונה מגיעה לווטרדיפ שמותקפת על ידי יצורים מוזרים ודראוו (אלפים אפלים) שיוצאים מתוך אנדר מאונטים מין מבוך של קוסם מטורף.

המשחק השני עצמו מתרחש קצת אחרי המשחק הראשון אחרי שהעיר נוורווינטר ניצלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פששש הרבה זמן לא ראיתי כזה ציון...(SOUND לא חשוב לי ,גרפיקה אין מה לעשות זה למרות שגם לא לא כזה נוראה... )

רק לאחרונה הם נתנו 9.0 ל COH ו 9.3 ל OBLIVION...

משהו יודע אם יש פה של כמה דמויות (חבורה) כמו שהיה ב BG?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת אחרי התגובה הקודמת קיבלתי את המשחק.

מבחינת ממשק וזה והכל זה דומה למשחק הראשון אולם!!!11 הניהול חבורה מו בבאלדורס גייט שליטה מלאה על הדמויות כולל העלאת רמות והכככל.

והוסיפו ששיחות חשובות לעלילה נראות כמו השיחות של קוטור בצורה סינמטית.

יש לי X300SE אז המשחק על 1024X768 וגרפיקה נמוכה אבל עדיין נראה מרהיב, מבחר גדול של קווסטים ודמויות.

אני אישית מכתיר אותו לממשיך האמיתי של BG אפילו החזירו את המפה של באלדורס גייט שעוברים בין אזורים ויש את ההשפעה על דמויות כמו בקוטור 2..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הציון הנמוך בגרפיקה נובע לדעתי מהעובדה שהמשחק היה בbeta זמן ארוך (סטייל המשחקים של blizzard) והמנוע התיישן טיפה.

אבל שוב, אם המשחקיות מפצה על זה, אז למי אכפת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הציון הנמוך בגרפיקה נובע לדעתי מהעובדה שהמשחק היה בbeta זמן ארוך (סטייל המשחקים של blizzard) והמנוע התיישן טיפה.

אבל שוב, אם המשחקיות מפצה על זה, אז למי אכפת?

מסכים, אבל הייתי רוצה לדעת איזו מערכת צריך כדי להריץ את המשחק חלק בהגדרות מקסימליות. אני מתאר לעצמי שהדרישות המומלצות עדיין לא אומרות את זה, כפי שהיה ב NWN הראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים, אבל הייתי רוצה לדעת איזו מערכת צריך כדי להריץ את המשחק חלק בהגדרות מקסימליות. אני מתאר לעצמי שהדרישות המומלצות עדיין לא אומרות את זה, כפי שהיה ב NWN הראשון.

Minimum System Requirements

System: 2.4 GHz Intel Pentium 4 or equivalent processor or equivalent

RAM: 512 MB

Hard Drive Space: 6500 MB

Other: ATI Radeon 9800 or NVIDIA 6600 or higher

Recommended System Requirements

System: 3.0 GHz Intel Pentium 4 or equivalent processor or equivalent

RAM: 1024 MB

Hard Drive Space: 6500 MB

Other: ATI Radeon X800 series, NVIDIA 6800 series or higher video card

מאחר והמומלץ הוא 6800, אני מניח שכל כרטיס מסדרה 7 יריץ את המשחק בלי להתאמץ.

עריכה:

שיחקתי במשחק טיפה.

יש המון המון המון דברים לבחור ביצירת דמות חדשה. (נטיה, גזע, אמונה, התמחות, נקודות דמות ובטח עוד כמה)

הגרפיקה זוועתית. (אמנם יש לי 6600GT אבל DAMN, המנוע הזה ישן)

הבעיה העיקרית במשחק זו המצלמה, היא פשוט מטמטמת.

מחר נשחק עוד טיפה ונראה איך משתלטים על המצלמה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...