מה נסגר עם המצעד?! - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה נסגר עם המצעד?!

Merrymoon

Recommended Posts

בואו נעשה הבדלה בין מצעד שנעשה בטוב טעם לבין הגועל נפש שהולך כל שנה במצעד הגאווה.

טוב טעם- מצעד מסודר, שלטים עם ססמאות, הכרזה מילולית על אהבתם לאותו המין. פינת הסברה בנושא היא גם רעיון מבורך.

המציאות- גברים בחוטיני ורוד מתגפפים ברחובות תוך כדי צעקות, התגרויות, ואפילו משיכת עוברי אורח לתוך המצעד. אני רואה בזה סוג של אונס, לא יודע מה איתכם.

טוב לך עם אחרים מאותו המין? סבבה, תהנה, שיהיו לך חיים נהדרים. אבל אם תנופף בחוטיני הורוד שלך ברחובות לידי, המכה לא תאחר לבוא, בצורה זו או אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז אתה לא יודע על מה אתה מדבר

המצעד בירושלים הוא לא כמו המצעד בתל אביב (מנסיון העבר)

הרבה יותר צנוע, ניסו גם להמנע מפרובוקציות ע"י כך שזה לא עובר ולא משיק לשכונות חרדיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוראים לזה התחשבות. ואת הרוב זה עדיין מגעיל :hi:

גם חרדים שמציקים לי ברחוב שאני אניח תפילין מגעילים אותי. ולתכלס - אי אפשר לאסור את זה במדינה דמוקרטית רק כי זה מגעיל אוכלוסייה מסוימת, אם להומואים אסור אז גם לזוגות רגילים אסור וללסביות אסור, אם אנחנו מתיימרים לא לעשות הבחנה בין הומואים לסטרייטים כמו ההבחנה שעשו בזמנו בין לבנים ושחורים או בין יהודים לאחרים, ואני חושב שההשוואות האלה טובות כי אני משוכנע שזה גנטי לחלוטין. זה כמו שפעם הכעיס אנשים בארה"ב לראות שחורים יושבים במסעדות של לבנים, או אחרים לראות יהודים הולכים עם בגדים שחורים ברחוב ולפעמים נעצרים בצד ומתפללים - אבל אם לכולם מותר אז לכולם מותר, ואם לכולם אסור אז לכולם אסור.

צריך לחפש את מה שצודק והוגן, ולאסור רק על הומואים ולסביות להתנשק לעומת סטרייטים זה לא הוגן.

בנוגע לזה שהם לא צריכים לעשות מצעדים עם חוטיני וכו' אני 100% מסכים. שיניפו דגלים צבועניים, שיתלבשו מצחיק ושיתנשקו כל הזמן - אני אסתכל לצד השני אם זה מגעיל אותי, אבל הליכה עם חוטיני ברחוב לדעתי מצדיקה מעצר בגין התערטלות בציבור - בלי קשר אם זה נעשה ע"י סטרייט או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מרגיש איזשהו טעם רע בשחיטה של פרה קדושה?

מה? ???

ההיפך, אני בעד שחיטת פרות קדושות.

בעיקר שאין קשר בין הפרות הקדושות לבין טוב או רע, לבין נכון או לא נכון, לבין צודק או לא צודק, מוסרי או לא מוסרי.

ד"א - מה טוב בפרה קדושה שכזאת? ולמי זה טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדעות של החרדים שמתנגדים למצעד לא קשורות לצורה שבו הוא מבוצע אלא לרעיון שעומד מאחוריו

הם לא מתנגדים לראות בחורים בחוטיני (שבכל מקרה לא יהיו, או יהיו בודדים בין אלפים)

הם מתנגדים לתופעה, לצורך העניין גם אם הם היו עושים את המצעד בחרמוניות החרדים היו מתנגדים.

ודווקא בגלל זה צריך להתקיים שם המצעד, ירושלים לא שייכת לחרדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק. לי הרבה יותר מפריע קיומם של חרדים מאשר הומואים, הומואים לפחות לא מנסים לנשק אותי בכוח.

-עריכה-

ואני יודע שזה חלק (לא קטן אבל) מהחרדים, אבל מההומאים החלק הזה לא קיים אפילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אכפת לך מה נערה בת 16 עושה עם גבר בן 40?!

אותי זה מגעיל. לא יודע מה איתך.

שוב, זה אולי סוטה, אבל זה לא פדופיליה. הדיון על "מתי זה הגיל המתאים להחליט החלטות של מבוגרים" זה משהו אחר ולא קשור לפדופילים.

אתה כפי שזכור, אמרת שגם במקרה של פדופילים זה יכול לבוא בהסכמה.

ואם כבר מדברים על חוק, דווקא פעם פעם היה נהוג לחתן בנות בגיל 12-14 לחתנים בגיל 18-21, וזה בלי אפילו לשאול את דעתה של 'הכלה'. אז ניראה שדווקא יש התקדמות חיובית, לא?

שלילי.

גם ילדה בת 14 יודעת טוב מאוד להגיד לא.

אז זה אומר שכן יכולים להיות בהסכמה?

ומה הקשר בת 14? זה שעם מבוגרות מינית זה יכול להיות בהסכמה, זה לא אומר שזה תמיד או ברוב המקרים בהסכמה.

אבל לא מדובר בכלל על דברים שנעשים בחוסר הסכמה

הכוונה שאולי יום אחד נגיע למצב שמותר למבוגרים לקיים יחסי מין עם בנות 15, אבל פדופיליה אף פעם אל תיהיה חוקית מאותה סיבה שאונס אף פעם לא יהיה חוקי.

והרי אם לא מדובר בחוסר הסכמה, על איזה בסיס מוסרי אתה יכול לשלול הומואים? אתה אולי יכול לנסות לשכנע אותם, אבל שוב, הזכויות הדמקרטיות שלך נובעות מאותו מקום שגם להם יהיו זכויות.

אני אידאולוגית מתנגד לגישה שהומואים "נולדים ככה" ובכלל זה ניראה לי אנטי אבולוציוני, מהסיבה העיקרית שכפי שאתה יודע גבר+גבר לא נותנים לך ילד - להומו יכול להיות פרטנר לכיף, אבל זה אף פעם לא פרטנר למפשחה, אף פעם לא יווצר קשר דם ואי אפשר להתרבות במערכת כזאת.

אבל, מאותה סיבה שאני לא רוצה שחרדים יכנסו לי לצלחת, למכונית או לחיים שלי, אני צריך "לאשר" להומואים את הזכויות שלהם בגבול ההגיון: כן לחופש מיני ופרטי; לא ל"משפחה" או אימוץ ילדים או הטפה ל'הומואיות' בבתי ספר(למרות שלא ניראה לי שמישהו מתכנן את זה). ההבדל בין מה שבסדר ללא בסדר זה הכנסת אנשים אחרים לתוך המשוואה הזאת שאין להם חופש בחירה להיות סוטים - במקרה הזה, שוב, ילדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו קרא את הטור של אדם ברוך ביום שישי?

ישנם הפשקווילים המפורסמים של החרדים, אחד מהם פורסם בעיתון

למה אסור לאכול קוגל?

1.הוא עשוי מאטריות שדומים לתולעים מה שיכול לבלבל ילדים

2.מגישים את זה לפעמים עם מלפפון חמוץ והמלפפון עלול להתבשל מהחום של הקוגל

3.בשנים האחרונות התחילו לחתוך את הקוגל בצורה של פיצה (משולשים), פיצריות גורמות לפריצות (בנים ובנות נפגשים)

4.האיטריה עשוייה מקמח, מי יודע אם הקמח נופה כראוי, אולי יש בו חרקים.

5.ריחו המענג של הקוגל מפריע להתרכז בתפילה מכיוון שהמוח עסוק במחשבות על המצפה אחרי התפילה

זה נשמע כמו הלצה אבל אותי זה שיעשע :)

סתם אנקדוטה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אידאולוגית מתנגד לגישה שהומואים "נולדים ככה" ובכלל זה ניראה לי אנטי אבולוציוני, מהסיבה העיקרית שכפי שאתה יודע גבר+גבר לא נותנים לך ילד - להומו יכול להיות פרטנר לכיף, אבל זה אף פעם לא פרטנר למפשחה, אף פעם לא יווצר קשר דם ואי אפשר להתרבות במערכת כזאת.

אז אתה טועה בגדול. הומואים ולסביות זה דבר טבעי לחלוטין. בטבע, בכל מין שקיים כנראה, יש אחוז מסויים של "הומואים" ואחוז קטן יותר של "לסביות".

גם התפיסה שפרט שלא יכול להביא (בטבע בעיקר, גם אצל בני האדם אבל) צאצאים הוא לא מועיל אולי היא מוטעית. התפיסה הזאת נובעת מפרה קדושה שהמציאו, מערכים שלא נבדקו מספיק לעומק שנקבעו מבחינת תועלת וחיוניות (או חוסר בהן). אולי זה חיוני שבערך 10% מהאוכלוסייה יהיו הומואים ולסביות? אם זה קורה בקרב כל בעלי החיים, אולי זה המנגנון של הטבע לוודא שלא תהיה התפוצצות אוכלוסיין? בהנחה שבטבע כמעט כל פרט שיכול להביא צאצאים עושה זאת, אולי זה המנגנון שאמור לייצור שרק 90% מהדור החדש יביא צאצאים כדי שהמין כן יתרבה וישרוד, אבל לא יבקיע גול עצמי על ידי מצב של התפוצצות אוכלוסין?

לא יודע, זה סתם השערות מאוד שיטחיות, אבל העובדה היא שהתופעה הזאת היא מקובלת ורווחת בטבע בכל המינים, ומכאן שהיא טבעית.

ועומרי, זה אמיתי? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו קרא את הטור של אדם ברוך ביום שישי?

ישנם הפשקווילים המפורסמים של החרדים, אחד מהם פורסם בעיתון

למה אסור לאכול קוגל?

1.הוא עשוי מאטריות שדומים לתולעים מה שיכול לבלבל ילדים

2.מגישים את זה לפעמים עם מלפפון חמוץ והמלפפון עלול להתבשל מהחום של הקוגל

3.בשנים האחרונות התחילו לחתוך את הקוגל בצורה של פיצה (משולשים), פיצריות גורמות לפריצות (בנים ובנות נפגשים)

4.האיטריה עשוייה מקמח, מי יודע אם הקמח נופה כראוי, אולי יש בו חרקים.

5.ריחו המענג של הקוגל מפריע להתרכז בתפילה מכיוון שהמוח עסוק במחשבות על המצפה אחרי התפילה

זה נשמע כמו הלצה אבל אותי זה שיעשע :)

סתם אנקדוטה...

בטח הסבר של איזה רבי אחד שנוי במחלוקת.

כמובן שהכי קל לקחת את זה מחוץ להקשרו ולהציג את כל הדתיים ככאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שהם חיים ככה ויש דיון על טיב האמונה הזאת והערכים והנורמות שהיא נושאת עימה - זה מעורר מחשבה.

לא כזה משעשע, אבל אני לא לדוגמה - אני לא מתחבר לשיטת הכתיבה של אדם ("יקירתי") ברוך :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור לשיטת כתיבה של אדם ברוך, זה לשון הפשקוויל

20061018_1904312145_%F7%E5%E2%EC.jpg

כמובן שמדובר בהלצה. (קרא את החותמת) אם יוצא פסק חדש הוא מגובה בשמות הפוסקים. זה מה שנקרא "בדיחותא".

ירושלים שייכת לעם והרוב המכריע אפילו אם אינו דתי\חרדי דוחה את המצעד. יש פה כפיה של דעת מיעוט על הרוב.

חבל...תהיה מלחמה גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...