מה נסגר עם המצעד?! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה נסגר עם המצעד?!

Merrymoon

Recommended Posts

בעיניי מה ששני אנשים בוגרים עושים בהסכמה זה לא סטייה

לא מעניין אותי מה אנשים עושים עם איבר מינם בשעות הפנאי , ולאיזה חור הם מעדיפים לתחוף אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אנחנו לא מדברים על קטינים, אלא על ילדים. TEEN = קטין שאיננו ילד, CHILD = קטין שהוא גם ילד, יצור לא מיני.

שוב,

זאת הגדרה שלך.

לא הגדרה לפי החוק.

כרגע אסור לבגיר לקיים יחסי מין לא עם TEEN ולא עם CHILD

אבל(וזאת הנקודה), אולי בקרוב החוק יתיר לקיים יחסי מין גם עם בנות בגיל 16 ואולי אף 15 ואולי מתישהו ההגבלה תוסר לחלוטין.

זה מה שקורה לנורמות שלנו.

וזה מתחיל במצעד הגאווה.

תגיד, נתקע לך הפאטיפון עם ההיא מבסיס ח"א?

את מוזמנת לבדוק

לא ממש/בקושי השתתפתי בדיון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברטון, אחלה קייס בנית.

אני אגב - כפי שאולי היית יכול לשים לב אם היית קורא את כל ההודעה - חילקתי את קטגוריית הקטינים לשני סוגים: נערים וילדים.

אלה הם הגדרות טכניות, ואין שום קשר להגדרה בחוק. זה לא "גבול דימיוני", ואנחנו לא מדברים על המוסר של החוק.

פדופילים הם אלה שאוהבים את אלה שמוגדרים ילדים. גם לפדופילים לא ממש אכפת מהחוק כשהם חושבים על המשיכה שלהם.

ההגדרה של קטין בחוק היא לפי מוסר אחר שאומר שמתחת לגיל 18 אין אדם חכם מספיק כדי לבצע שורה של החלטות לגבי עצמו(עישון, שתייה, יחסי מין עם מי שגדול ב30 שנה) - זה לא קשור להגדרה של פדופילים או ילדים.

פדופילה אף פעם אל תיהיה חוקית. לזיין בנות(כלומר, נערות או נשים) מבוגרות מינית, גם אם זה לא חוקי, זה לא ניקרא פדופיליה.

זה אף פעם לא יהיה חוקי לנסות לזיין ילדה בת 4, איך אפשר עוד להסביר לך את זה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דתיים אני מבין שזה מאוד מעסיק אותם והכל, גם הומואים ולסביות מן הסתם - אבל המצעד הזה באמת כ"כ מזיז לכם או משפיע עליכם? אכפת לכם אם הוא יתקיים או לא?

לא יודע, מבחינתי - נגיד שזה יתקיים - זה לא יזיז לי הרבה, אני מניח שזה יסתכם בצפייה בכמה קטעים בטלוויזיה ובקריאת טוקבקים הזויים להנאתי ב-YNET.

אני מבין את הסוגייה של חשיבות ירושלים, חופש הביטוי שהם רוצים וכו', אבל כמי שלא גר בירושלים (אולי אם הייתי גר ברחוב בו היה אמור לעבור המצעד זה היה שונה), זה לא ממש מעניין. זה רק אני? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דתיים אני מבין שזה מאוד מעסיק אותם והכל, גם הומואים ולסביות מן הסתם - אבל המצעד הזה באמת כ"כ מזיז לכם או משפיע עליכם? אכפת לכם אם הוא יתקיים או לא?

לא יודע, מבחינתי - נגיד שזה יתקיים - זה לא יזיז לי הרבה, אני מניח שזה יסתכם בצפייה בכמה קטעים בטלוויזיה ובקריאת טוקבקים הזויים להנאתי ב-YNET.

אני מבין את הסוגייה של חשיבות ירושלים, חופש הביטוי שהם רוצים וכו', אבל כמי שלא גר בירושלים (אולי אם הייתי גר ברחוב בו היה אמור לעבור המצעד זה היה שונה), זה לא ממש מעניין. זה רק אני? :nixweiss:

לא אתה לא. אני בכלל נגד המצעד כי אני חושבת שזה טיפשי לעשות קרנבל כי אתה אוכל בתחת.

שוב,

זה בדיוק מה שקורה אחריי הרבה שנים שהתופעה מתמסדת

*הרבה שנים = לפני קום מדינת ישראל

מה אכפת לך מה 2 (או 10) אנשים בוגרים עושים ביחד בהסכמה בגן החשמל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברטון, אתה מוכן להפסיק להתחמק? האם אתה מסכים שיחסי מין עם ילדים(לא מבוגרים מינית) לא יכולים להיות בהסכמה?

האם אתה מסכים שיחסי מין הומוסקסואליים כן יכולים להיות בהסכמה?

האם אתה חושב שאונס ושימוש באלימות יחזרו לנורמה? כי זה דווקא מה שהיה מקובל פעם, ולא הפוך.

אני חושב שציינתי כבר שזה לא אמור להיות ענייני, אז גם לי לא אכפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אתה לא. אני בכלל נגד המצעד כי אני חושבת שזה טיפשי לעשות קרנבל כי אתה אוכל בתחת.

ואני חושב שזה טיפשי לעשות פסטיבלים לסדרת כמו "מסע בין כוכבים" רק כי אתה אוהב אותה או להעריץ את נינט (כי? למה באמת?), אבל כל עוד שזה לא חודר לי לחיים יותר מדי (ובמקרה של נינט זה כן :P) לא אכפת לי. אז כל עוד המצעד לא יעבור לי ליד הבית - לא אכפת לי. אני גם חושב שזה טיפשי, אבל זה לא שווה את הזמן שלי בלהתעסק בזה או לכעוס (?) על זה, בכנות זה סתם פסטיבל קטן ושולי שבאמת לא יתרום להם כלום וסתם יכעיס קצת את הדתיים. והאמת שלא ממש אכפת לי שיכעסו את הדתיים, ואם ההומואים והלסביות רוצים לצאת מטומטמים וזה לא על חשבוני אז בעיה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אכפת לך מה 2 (או 10) אנשים בוגרים עושים ביחד בהסכמה בגן החשמל?

מה אכפת לך מה נערה בת 16 עושה עם גבר בן 40?!

אותי זה מגעיל. לא יודע מה איתך.

ברטון, אתה מוכן להפסיק להתחמק? האם אתה מסכים שיחסי מין עם ילדים(לא מבוגרים מינית) לא יכולים להיות בהסכמה?

שלילי.

גם ילדה בת 14 יודעת טוב מאוד להגיד לא.

האם אתה מסכים שיחסי מין הומוסקסואליים כן יכולים להיות בהסכמה?

ברור. זאת לא שאלה.

האם אתה חושב שאונס ושימוש באלימות יחזרו לנורמה? כי זה דווקא מה שהיה מקובל פעם, ולא הפוך.

אבל לא מדובר בכלל על דברים שנעשים בחוסר הסכמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...