מה נסגר עם המצעד?! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה נסגר עם המצעד?!

Merrymoon

Recommended Posts

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אי אפשר להשוות הומוסקסואליה לפדופיליה. אין שום דבר רע בשני אנשים בוגרים שרוצים לקיים יחסי מין אחד עם השני. לא אכפת לי אם זה שני גברים או שני בנות.

לפני 100 שנה, הומוסקסואליות נחשבה תופעה פסולה והיום היא מקובלת, מה גורם לך לחשוב שפדופיליה לא תלך באותו כיוון ? , נורמות מוסריות משתנות תמיד.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם סטרייטים יכולים לאנוס לסביות - אז?

זאת בדיוק הנקודה שלי(אין קשר בין אי הסכמה ובין מינו או גילו של בן הזוג)

את לא יכולה לקחת לי אותה ולהשתמש בה נגדי כי זאת הפואנטה שלי.

לא רק שזה לא הוגן מבחינת הוויכוח, זה סתם מטומטם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) יש לי רעיון עוד יותר טוב! מה דעתכם על מצעד הדמגוגים?

למה לעזאזל לכ"כ הרבה אנשים אכפת שהומואים\לסביות יוצאים למפגן מיני(מלשון מ?ין[sex] - לא Mini) ברחובות ירושלים כדי להדגיש את הרדידות התרבותית שלהם ולחזק את הסטריאוטיפ על עצמם? ממתי יש חוק נגד שטחיות? אם אני אאסוף מיליון מפגינים לביטול התוכנית 'ארץ נהדרת', אז צריכים לבטל אותה? ולמה שזה בכלל יהיה ענייני?

מילא אם הם היו עובדים בשכונת מאה שערים, אבל הם בסך הכל מנצלים זכות לגיטימית שיש להם במדינת ישראל; זה לא שהם עושים את זה כל שבוע, כולה פעם בשנה. הזכות שלהם לעשות את זה היא בא מאותו מקום של כל אחד מאיתנו להפגין ולהביע את דעתו,, מה גם שכל קול התנגדות למצעד הוא רק מוסיף עוד סיבה טובה לקיים אותו.

2) למי שאמר שסטרייטים "לא מתלהבים", אז איך אפשר לקרוא ל'מצעד האהבה' בכל דרך אחרת מאשר מפגן מין וטמטום של אנשים סטרייטים(סטרייטים בעיקר, אני מניח)? או אולי בזמן שבתל אביב יש דמוקרטיה, בירושלים אין? אפשר כמובן להפוך את ירושלים ל'עיר הותיקן 2', אבל זה כבר עיניין של שינוי חוק שאני מניח שלא ימצא חן בעיני חלק נכבד מהאנשים שמתלוננים על קיום המצעד בירושלים.

2) ההשוואה לפדופילים היא ממש מפגרת. קודם כל, פדופיל זה מישהו שהוא מבוגר (טכנית זה מעל 18, בסטריאוטיפ זה זקן מטונף בן 40) שלא חפץ בבחורות שהן קטינות - נגיד, בנות 16 - אבל התפתחו מינית, אלה באלה שעוד לא התפתחו מינית, בד"כ בגילאי 6 עד 13.

א?לה שהם נגיד בני 40 ומדליקות אותם בנות בגיל 16 הם אולי סוטים, אבל לא פדופילים.

ברטון, האם אתה חושב שאפשר לקבל הסכמה למין מאדם שעוד לא התבגר מינית (שים לב להגדרות)? ואם ילד בן שמונה מסכים להזריק הרואין, זה גם תקף בתור 'הסכמה'? האם זה זהה לשני אנשים מבוגרים מינית מסכימים ביניהם לאקט של מין?

מסקנה: כל אקט מיני עם ילד זה אוטומטית אונס.

זה הכל. בשני המקרים זה סטיות, רק שבמקרה אחד אף אחד לא נפגע, ואם לאותם אנשים נוח ככה אז זה לא פאקינג עניין שלי ולא אמור להיות עיניין של אף אחד אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסקנה: כל אקט מיני עם ילד זה אוטומטית אונס.

למה שוב חוזרים לזה?

מה שהיה בבסיס ח"א זה לא אונס!

נכון שמרגיז אותך לשמוע את זה?

ע"פ החוק היבש כמובן שמדובר באונס אבל לך תדע מה יהיה עוד כמה שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קראת בכלל את כל ההודעה, או שהתייחסת רק למה שקפץ לך בעיניים?

ילד הוא מי שבנמצא בתקופת הילדות שלו.

נער\ה זה מי שאיפשהו בשלב ההתבגרות (המינית) שלו.

ילדים הם יצורים לא מיניים => לא מוכנים למין, ללא יוצא מן הכלל.

נערים\ות => לפעמים כן, לפעמים לא.

פדופילים הם לא אלה שרוצים נערים\ות(Teens) אלא ילדים(Children). לכן פדופיליה לא יכולה להיות ב"הסכמה".

האם אני יכול להיות יותר ברור מזה?

האם אני צריך להסביר בפירוט מה ההבדל בין נשים וגברים מבוגרים מינית, ולא מבוגרים מינית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קראת בכלל את ההודעה, או שהתייחסת רק למה שקפץ לך בעיניים?

אין פה עוד למה להתייחס

אתה לחלוטין לא מבין את ההבדל בין הגדרה מוסרית והגדרה בחוק.

בחוק קטין הוא מי שגילו מתחת ל-18

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...