מה נסגר עם המצעד?! - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה נסגר עם המצעד?!

Merrymoon

Recommended Posts

כלומר, הם רוצים לכפות את הדעות שלהם על אנשים פרטיים שפשוט - כמה נורא - לא חושבים כמוהם.

מאוד נאור מצידם!

כפייה זה שמכריחים אותך לעשות משהו, ואם אתה לא עושה אותו מגבילים עלייך סנקציות או עונשים. זה גם הצבת אוליטימטום של עשיית דבר כתנאי לקבלת משהו חיוני אחר (רוצה לקבל נישואים? תתחתן ברבנות). הייתי אומר שגם כפייה מתבטאת במעשים בשטח, ואפשרות לצפייה בתהלוכה היא לא כפיית מעשים.אף לא כופה על אף אחד להשתתף בזה או לצפות בזה. הם אומנם מתערטלים, אבל עדיין בגבולות החוק כנראה. ושוב - בירושלים הם לא יתערטלו כמו בת"א. ואתה יכול להגיד שלהתערטל חמור כמעט כמו שבחורה תלך עם מיני קצר ומחשוף גדול, או שגבר יילך עם בגדים צמודים מאוד - אבל יש גבולות ברורים שהם לא עוברים אותם.

ד"א, ההתנגדות לזה לא נובעת מהלבוש החלקי שלהם או מההתנשקויות - הרי גם בארה"ב אוכלוסיות גדולות מתנגדות למצעדים הללו, אבל ממלאות את פיהן מים שמדובר למשל במרדי גרא, כי זאת סתם השתוללות (הרבה פחות צנועה ממצעד הגאווה) - אב שלא עוברת על "מוסר האל".

וד"א - כפייה זה לא שבתחנת חוף הכרמל בימי שישי לפעמים נגיד 2 חרדים עומדים בכניסה ומנסים לשדל את הנכנסים להניח תפילין? זה לדעתי חמור יותר, כי לא מספיק שאני נאלץ לראות אותם, הם גם משדלים אותי למעשים שאני מתנגד להם וסולד מהם, וזאת דוגמה קטנה. במצעד הגאווה ההומואים לא תופסים עוברים ושבים ומציעים להם הצעות מגונות או מנסים לנשק אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אנשים כאן לא מבינים דבר אחד חשוב מאוד

מצעד הגאווה בירושליים זה לא המצעד שאתם מכירים מתל אביב המצעד שונה מאוד.

למרות שOMRIJ אמר את זה כמה פעמים זה עדיין לא נקלט... אתה לא תראה שם בחורים ערומים ובטח ובטח לא תראה שם בחורים מזדיינים מול הפרצוף שלך.

מה אתה כן תראה שם? בגלל שמילים כנראה קשות לרובכם... אז הנה מהמצעד של שנה שעברה (שלהזכירכם בתגובה ל"פרובוקציה" הזאת צעיר חרדי דקר מספר אנשים, בתגובה החרדים במקום לגנות אותו יצאו בהפגנות לשחרר את המסכן שרק עשה את עבודת האל):

jerusalem_gay7.jpg

jerusalem_gay17.jpg

jerusalem_gay4.jpg

jerusalem_gay16.jpg

jerusalem_gay19.jpg

או לינק אם אתם רוצים עוד כמה תמונות - http://www.jerusalemshots.com/cat_he91.html

למוצאים חוטיני אחד לרפואה יוגרל סוף שבוע במלון לוטרקי יוון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת גם אני לא הייתי רוצה מצעד כזה בעיר שלי. למה? ככה.

בשביל מה הם צריכים מצעד? בשביל ליצור מודעות? מודעות למה? מי שהומו יודע את זה מי שלא לא וזהו.

רוצים חוקים? נישואים באותו מין? לעזאזל אי אפשר בארץ אפילו להתחתן אזרחי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגם אתה ברוטוס? :-\

בשביל מה הם צריכים מצעד? בשביל ליצור מודעות? מודעות למה? מי שהומו יודע את זה מי שלא לא וזהו.

זה כנראה המשפט המטומטם ביותר שמישהו כתב בכל הת'רד הזה (ולא היו חסרים משפטים טפשיים)

הם רוצים שהחברה תקבל אותם בתור שווים (ולא רק על הניר אלא גם בפועל)

שלא יסתכלו עליהם עקום אלא כאדם מן המניין,

והם מרגישים צורך למחות.

ישראל היא יחסית ליברלית בנושא הזה, אבל זה מצעד בינלאומי.

עריכה:בכל מקרה, אנשים כמוכם הם בדיוק הסיבה שהמצעד צריך להתקיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא יסתכלו עליהם עקום אלא כאדם מן המניין,

לפי כל הת'רד הזה, אני משוכנע שאתה מסתכל על חרדי ארעי ללא משוא פנים, כאדם רגיל לחלוטין ::)

ובכל מקרה, אתה לא יכול להכריח בן אדם להסתכל עליך בצורה כזאת או אחרת. אתה יכול לחנך לכך. אבל אתה לא יכול לבוא לבן אדם ולהגיד לו "למה אתה חושב שאני מכוער??? למה אתה מסתכל עליי בפרצוף עקום??? למה אתה מזלזל בי???" כי זאת זכותו המלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, אנשים כמוכם הם בדיוק הסיבה שהמצעד צריך להתקיים.

אני לא יודע אם התכוונת אליי, בין היתר. אבל אין לי שום בעיה עם הומואים ולמען האמת (באופן אינדיווידואלי) ברוב המקרים יצא לי די לחבב כאלה שהכרתי באופן אישי (חוץ מאחד שהיה אחד מהאנשים היותר מגעילים ובלתי נסבלים, אבל זה לא כל כך קשור כרגע).

זאת בכלל לא הנקודה - אין לי שום בעיה עם הומואים, יש לי בעיה עם הצביעות. למה דווקא בי-ם? עדיין לא קיבלתי תשובה מניחה את הדעת לזה.

עריכה:

התבלבתי עם הדאבל פוסט, בדר"כ אני מדביק את כולם באותו אחד :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי כל הת'רד הזה, אני משוכנע שאתה מסתכל על חרדי ארעי ללא משוא פנים, כאדם רגיל לחלוטין ::)

כן, למעשה רוב המשפחה שלי דתיים.

ובכל מקרה, אתה לא יכול להכריח בן אדם להסתכל עליך בצורה כזאת או אחרת. אתה יכול לחנך לכך. אבל אתה לא יכול לבוא לבן אדם ולהגיד לו "למה אתה חושב שאני מכוער??? למה אתה מסתכל עליי בפרצוף עקום??? למה אתה מזלזל בי???" כי זאת זכותו המלאה.

ברור שאתה לא יכול להכריח, אבל אתה יכול לנסות.

זה כל הרעיון של הפגנה.

זאת בכלל לא הנקודה - אין לי שום בעיה עם הומואים, יש לי בעיה עם הצביעות. למה דווקא בי-ם? עדיין לא קיבלתי תשובה מניחה את הדעת לזה.

כי ירושלים זה אמצעי (להבדיל ממטרה), זה מעורר הד וזאת כל המטרה של הפגנה.

לפני ההתנתקות היתה הפגנה ענקית בכיכר רבין, למעלה מ200K איש שמחו נגד התוכנית

למה דווקא שם? במקום שכ"כ מזוהה עם התמיכה בהתנתקות?

מה שמדהים אותי בכל הת'רד הזה שאנשים מבקרים את הצד של הצועדים אבל לא מתייחסים בכלל לאיומים שמשמיעים החרדים.

אבל כשהמוסלמים עושים מהומות בגלל קריקטורה של מוחמד ישר כולכם קופצים. אז גם לי יש בעיה עם הצביעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהבן אדם שדקר מישהו בשנה שעברה צריך להיכנס לכלא לכל החיים, לא ל-12 שנה. אבל איך, בדיוק, זה קשור לנושא?

זה כמו שאני אבקש לבצע מצעד "גאווה" של המדינה, עם דגלים ומורשת - בתוך כפר קאסם. למה שם? כי זה דווקא מעורר הדים ומדגיש את האחיזה שלי במדינה.

נראה לך שהמשטרה תאשר דבר כזה?

וכן, אם המשטרה תאשר את זה - צריך להכניס לכלא לכל החיים (לדעתי) כל מי שינקוט באלימות קיצונית בהקשר הזה.

אתה לא מפריד בין הלגיטימיות החוקית לבצע את המצעד וחוסר הלגיטימיות החוקית (והמוסרית) לדקור בן אדם שצועד שם, לבין העובדה שהמצעד הזה מסריח מיהירות ורמיסת אנשים מיסודו (לפחות בגלל ההתעקשות על י-ם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

י-ם היא העיר ההכי גדולה בישראל והיא עיר הבירה של ולכן כשישראל מארחת דבר כמו מצעד עולמי לזכויות מגזר כלשהו זה בי-ם

עובדתית 10% מתושבי י-ם הם הומואים וזכותם לצעוד שם

נ.ב. באמת למה כשמוסלמים כ"כ כועסים על קריקטורות של מוחמד כולכם טוענים שהם דת חשוכה וכו' אבל כשחרדים מאיימים לרצוח אנשים בדם קר אז זה בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה מאוד סאטירות על הדתיים, ועל אלוהים בעולם המערבי.

יש הבדל בין זה, לבין להביא את הסאטירה לחצרם האחורית.

אם המוסלמים היו מתעצבנים על זה שערכו להם טקס סקס עם חזיר ליד מסגר אל אקצה - הייתי מבין לחלוטין את העצבים.

אבל בכל מקרה, מה שמפריע לי זה לא המצעד עצמו. וגם לא הטקס הנ"ל, אם החזיר מרוצה :smile1:

מה שמפריע לי זה שעושים דווקא כדי לרמוס רצונם של אחרים, כי זה מה שמביא "רייטינג" למצעד, לדברי OMRIJ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב,

לגיטימי לעשות מצעד/הפגנה דווקא במקום שבו ישנה חשיפה ועניין גדול יותר. הרי המפגין רוצה להראות ולהשמע ברבים, לטוב ולרע.

במקרה הזה זה משרת את המטרה, ירושלים כמו שכבר ציינתי היא מהערים הגדולות והתרבותיות בארץ, עם אוכ' מגוונת בדתה ומוצאה.

לדעתי עם כל הפגיעה ברגשותיו של הציבור הדתי, שאני לא בעד זה, אין מקום טוב יותר לערוך את המצעד. וכמו שכתב פה בחור שכנראה משתתף בו, ננקטו צעדים כדי להבטיח שהפגיעה תהיה מינימלית ככל הניתן... אז אי אפשר לטעון נחרצות שנעשית פה פגיעה ורמיסה מכוונת של רגשות ואמונות הדתיים.. הלוואי שכולם היו סובלניים כאלה :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי ויכוח על זה עם שני חברים טובים שהם הומואים.

לא בהכל הגענו להבנה אבל כן הגענו להסכמה שאם זה מאוד מפריע למגזרים מסויימים

כמו החרדים וגם המוסלמים שאתם משום מה נוטים לשכוח, אז יש אפשרות להעתיק את מקום המצעד מירושלים לת"א

כי זה בגדר טובל ושרץ בידו. כלומר תצא פה התוצאה ההפוכה ממה שרוצים להשיג במצעד הזה.

במקום לקבל אהדה נקבל עוד מתנגדים שיראו את האקט הזה כמתריס.

הנה כמה קישורים המראים שגם אנשי דת מוסלמים טובלים ידם בצלחת ולא רק החרדים.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%A6%D7%A2%D7%93_%D7%94%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94

http://news.google.co.il/news?q=%D7%9E%D7%95%D7%A1%D7%9C%D7%9E%D7%99%D7%9D+%D7%9E%D7%A6%D7%A2%D7%93+%D7%94%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94&hl=iw&lr=&sa=X&oi=news&ct=title

אני מניח שאפשר לרדת טיפה מהחרדים.

ולגבי הדוגמא שהביאו פה על הקריקטורות, חדשות לבקרים עושים עלינו קריקטורות.

על היהודי המגעיל והמסריח על הדת שלנו ועל עוד הרבה דברים.

אני עדיין לא ראיתי התארגנות מאסיבית ומאיימת של יהודים הכוללת מהומות בעולם שריפות פחי זבל ועוד כהנה וכהנה.

רק המוסלמים לוקחים את זה קשה.

נו..אז מה... אנחנו לא נפגעים? אותנו זה לא מעצבן? אבל אנחנו לא מאיימים במהומות. אנחנו מוחים בצורה מתורבתת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו כבר מצעדי גאווה בי-ם שעברו יחסית בשקט אבל הדוסים החליטו הפעם להרעיש הרבה יותר והמנהיגים שלהם הסיתו אותם הרבה יותר ופתאום הם דורשים מהמשטרה לבטל את המצעד "בגלל סיכון חיים" שהם בעצמם יצרו

זה כמו שהנאצים בארה"ב ידרשו לבטל מצעד יהודי בנ"י בגלל שהם לא יוכלו לעצור את עצמם ויהרגו אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דו-מינית ואני מתנגדת למצעד. למה? כי אני חושבת שזה טפשי. עכשיו כל אחד יעשה קרנבל מהסטיה שלו? לא, תודה. הבנו שיש הומולסביים וטראנסג'נדרים ושהם זכאים לאותן זכויות והזדמנויות כמו סטרייטים אבל מה הקטע עם המצעד? לא רק בארץ, בכלל. מרבים ההומואים שאני מכירה הם בליינים כפייתיים שלא אכפת להם מכלום חוץ ממסיבות ואבק כוכבים ובשבילם ההעדפה המינית שלהם זאת סיבה למסיבה. גם זה, לדעתי דבילי. אני לא חושבת שהמצעד הוא זה שיעזור לקדם את השוויון של ההומולסביים בחברה הישראלית, ובעולם בכלל, אלא דרך ארץ וסובלנות. קרנבל עם דגלי הקשת זאת לא תכנית הסברה.

מצד שני, אנחנו חיים במדינה דמוקרטית. אני חושבת שדמוקרטיה זה קצת overrated אבל אני מעדיפה את זה מלחיות במדינה פונדמנטליסטית שבה אייטולות/רבנים יחליטו החלטות בשבילי, גם כשמדובר בהחלטות אישיות. השורה התחתונה היא, שאנשים עם הרבה יותר השכלה, חכמת חיים ונסיון החליטו שעל המצעד הזה להתקיים ומה פתאום שאני עכשיו אלך ברחוב ואדקור אנשים כי זה לא מוצא חן בעיניי?

עכשיו אומרים שייתכן והמצעד לא ייתקיים. למה? כמו ש-Decktor אמר, בגלל שכמה קיצונים הפעילו לחץ, או יותר נכון טרור, וקיבלו את מבוקשם. אם יש משהו שמרגיז אותי יותר מהמצעד, אז אלו החרדים שחושבים שבאמצעות איומים הם ישיגו את מבוקשם, שהם חושבים שהם מעל החוק (למדו מהמחבלים כנראה). ואתם יודעים מה? עכשיו זה פשוט יחנך אותם לנהוג במרדנות ואלימות כדי להשיג את מבוקשם ויצפו ששאר הציבור בישראל יוותר להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...