עוד מישהו מתנגד לבחינה מחדש של מתן אזרחות לערבים? - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד מישהו מתנגד לבחינה מחדש של מתן אזרחות לערבים?

IG

Recommended Posts

• תגובות 415
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

"תאי הטרור היהודי"... אתה גורם לזה להישמע כאלו יש הרבה מהם... אם בכלל...

אשר וייסגן, נהג הסעות בן 40, תושב ההתנחלות שבות רחל שבגזרת בנימין, הגיע ב-17 באוגוסט 2005 להתנחלות שילה הסמוכה לביתו. הוא ביקש מהמאבטח של האזור כוס מים, ולאחר מכן חטף את נשקו באיומי סכין, ופתח באש לעבר פלסטינים שאותם הסיע במכוניתו, ולאחר מכן המשיך לאזור התעשייה וגם שם ירה לעבר פלסטינים. בפעולות אלה רצח ארבעה אנשים ופצע אחד. קצין הביטחון של ההתנחלות עצר אותו לאחר מכן. בתגובה לתקשורת אמר וייסגן שהפיגוע נעשה כדי לעצור את ההתנתקות.
עדן נתן-זדה, עריק מצה"ל, בן 19, תושב ראשון לציון שעבר להתגורר בכפר תפוח, פתח באש, ב-4 באוגוסט 2005, בתוך אוטובוס בקו 165 בשפרעם, רצח ארבעה מנוסעי האוטובוס ופצע תשעה. נוסעי האוטובוס הצליחו להשתלט על נתן-זדה ותושבים זועמים שהצליחו להיכנס לאוטובוס ביצעו בו לינץ' ורצחוהו, בעת שהיה כפות ופרוק מנשקו, אל מול חיילים ושוטרים אשר נכחו במקום.
אלירן גולן - (1982-2005), טרוריסט יהודי ישראלי שערך מספר נסיונות פיגוע בערבים בחיפה.

הטמין מטעני נפץ, אותם הכין בביתו, במספר מטרות ערביות בחיפה. רק חלק מהמטענים גרם לנזק. את הנזק החמור ביותר גרם מטען שהטמין במסגד בשכונת חליסה, ממנו נפצעה אחת המתפללות. ב-24 באוקטובר 2003 התפוצץ מטען שהטמין במכוניתו של חבר הכנסת עיסאם מחול. המטען הופעל כשאשתו של מחול התניעה את המכונית, אולם היא הספיקה להימלט ממנה בלא פגע לפני שהמכונית עלתה באש.

ויש עוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש הרבה יותר מקרים של טרוריסטים\ סייענים מערביי .

אז?

אגב, איפה פה ה"תאים"?

שוב אתה מצליח לפספס את הנקודה, זה ממש כשרון,

הנקודה היא שעשבים שוטים יש בכל מקום.

ובנוסף זה היה בתגובה ל

"תאי הטרור היהודי"... אתה גורם לזה להישמע כאלו יש הרבה מהם... אם בכלל...

הפעילות של ערביי בטרור היא אפסית,

כמו שכתבתי, גם רוב הסייענים שנתפסים משוחררים כי זה לא היה בידיעתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה לא יכול להאשים את כל אוכלוסיית המתנחלים ולבטל להם את האזרחות, כמו שאתה רוצה לעשות לכל ערביי .

ערביי (אותם 25%), בניגוד מוחלט למתנחלים, רוצים להרוס את . ואני כישראלי לא מתעניין בזה שבגלל שיש כמה מתנחלים שבצעו פעולות טרור אז כל המתנחלים מסוכנים- כי לי, הם לא מסוכנים. וזה לא שאני מצדיק את הפיגועים, פשוט יש הבדל בין מישהו שעושה פיגוע "למען" המדינה שלו, ומישהו שעושה פיגוע נגד המדינה שהוא אזרח בה. זה פשוט עצוב שאתה לא מצליח לעשות את ההבחנה.

שוב אתה מצליח לפספס את הנקודה, זה ממש כשרון,

הנקודה היא שעשבים שוטים יש בכל מקום.

ובנוסף זה היה בתגובה ל הפעילות של ערביי בטרור היא אפסית,

כמו שכתבתי, גם רוב הסייענים שנתפסים משוחררים כי זה לא היה בידיעתם.

זה לא אני שמפספס את הנקודה.

25% הודו שהם תומכים בעמדות הפלסטינאיות-> שתומכים בטרור-> שהמטרה שלו היא לחסל את ישראל. מה שאתה אומר זה שזה לגיטימי לחלוטין לתמוך בטרור. תנשום עמוק ותקרא שוב את מה שאתה כותב.

מבחינתי טרוריסט שרצח במטרה לפגוע במדינה== תומך שנתן לגיטימציה לרצח== שכן אדיש שידע שהולך להיות רצח ולא עשה שום דבר כדי למנוע אותו== הכול חוץ מאזרח ישראלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו מדברים על שינוי החוק(מן הסתם אם עוד לא הבנת עד עכשיו)

אתה פשוט טוען שזה מהלך גזעני אבל בלבך אתה בעצמך לא היית מתנגד למצב כזה במידה והיה חוקי.

ההבדל הוא שאנחנו פועלים(מצביעים) לשנות את המצב.אני מתעב את אולמרט.

אבל אני לא אלך לבצע פיגוע בדיזינגוף סנטר.

אני לא אסייע למחבלים וליורי קסאמים.

כל מה שאני אעשה זה אצביע בבחירות.לא.

הדעות של ליברמן הן בדיוק הדעות שלך.

אתה רק טוען שזה בלתי אפשרי לביצוע

שינוי חוק לא יעזור רק שינוי משטר.לבחור זו זכות שמדינה לא מעניקה ואין לה זכות לשלול אותה(כל עוד היא דמוקרטית).

הדעות שלי הן לא דעות ליברמן כמה פעמים אני צריך לומר את זה?

מדינה יכולה להלאים כל מה שהיא רוצה. אם הם יוכיחו בבג"צ שהאדמה שלהם, ושהמדינה מנצלת את השטח למטרות שלא מצדיקות את ההלאמה, הם יקבלו את השטח בחזרה.

אבל אני כתתי את מה שכתבתי כי את האדמה הזו הם קיבלו מהטורקים (קרוב לוודאי בלי שום מסמך חתום) כי הם כבר חיו עליה. זה אומר שחוקית, האדמה הייתה שייכת לשלטון הטורקי ומה שנבנה על האדמה שייך לאותם תושבים. כשקמה וסיפחה את השטח (אף מדינה אחרת לא דרשה אותו....) השטח הפך לישראלי.

אז ככה השטחים האלו היה תחת שילטון טורקי ורוב התושבים היו ערבים.הבריטים גירשו את הטורקים וקיבלו מנדט על .ממי הם קיבלו את המנדט?מהאום שלא היה לו שום קשר לתושבים פה.

הארץ עדיין של התורקים וכמובן התושבים שגרו פה.זה כמו שהליגה הערבית בלי שום קשר אליך תעניק לסעודים פה מדינה.תבין שלאום אין סמכות לתת משהו שלא שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע דבר פשוט. אם יש מישהו שרוצה להרוג אותי אז אני נכנס בו עד הסוף. עדיין לא אבדתי את חוש ההשרדות שלי.

"הקם להורגך השכם להורגו"

אם הם רוצים להורגני כמו שהם אומרים חדשות לבקרים. אין להם זכות קיום. כשיבוא משיח הוא לא יהיה פראיר. חטפתם חייל?...יש לכם 24 שעות להחזיר אותו, או שכל שעה תפול שכונה בעזה. תוך שעתיים נקבל את החייל מצוחצח עם חליפה.

מפתחים אטומי?...רק מהשמועה הופך את טהרן לקו תוהו ואבני בוהו.

יש בעיה?...לכו תסתובבו מסביב לאבן שלכם במכה עם כל המשוגעים שזורקים אבנים למרקוליס. או שתשתו מהים של עזה.

נ.ב

מה נשמע מיני :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שינוי חוק לא יעזור רק שינוי משטר.לבחור זו זכות שמדינה לא מעניקה ואין לה זכות לשלול אותה(כל עוד היא דמוקרטית).

אז מה מונע מאיתנו לתת זכות הצבעה לכול הפיליפינים והתאילנדים שעובדים וחיים פה? ואיך זה שבכול העולם מדינות מבטלות אזרחות לתושבים מסיבות שונות?

הדעות שלי הן לא דעות ליברמן כמה פעמים אני צריך לומר את זה?

אם זה נשמע כמו ליברמן, וזה נראה כמו ליברמן- זה ליברמן. אתה פשוט צבוע ולא מוכן להודות בזה כי זה ליברמן שאמר את הדברים האלה.

אז ככה השטחים האלו היה תחת שילטון טורקי ורוב התושבים היו ערבים.הבריטים גירשו את הטורקים וקיבלו מנדט על .ממי הם קיבלו את המנדט?מהאום שלא היה לו שום קשר לתושבים פה.

הארץ עדיין של התורקים וכמובן התושבים שגרו פה.זה כמו שהליגה הערבית בלי שום קשר אליך תעניק לסעודים פה מדינה.תבין שלאום אין סמכות לתת משהו שלא שלו.

הבריטים כבשו את הארץ מידי התורכים בדיוק כמו שהתורכים כבשו אותה מאימפריה אחרת, שכבשה אותה מאימפריה אחרת, שכבשה אותה מאימפריה אחרת... שכבשה אותה מידי הממלכה היהודית. ואם כבר היסטוריה, אז בניגוד לסעודים שלא קשורים לפה, הבריטים הביאו את בקשת המנדט לאישור האו"ם כי הם כן שלטו פה והם היו חלק מהאו"ם.

ותפסיק לז' ת'שכל עם היסטוריה. עכשו מי ששולט כאן זה , ואנחנו לא אימפריה עם אפשרות להעביר את השלטון למקום אחר בעולם במקרה ואנחנו מאבדים את , לכן זו מחויבות שלנו להגיע להסדר עם האוייבים שלנו (הפלסטינאים והתומכים שלהם), שמאפשר המשך קיום שלנו כמדינה.

חוש השרדות זה נחמד, אבל מי בדיוק מאיים עליך? Ze Germans?

קרא שוב את ההודעות בת'ראד ותראה על מה אנחנו מתווכחים.

ובהצלחה עם המשיח.

מה שמאיים עלינו זה העובדה שאנשים שמתנגדים למהות המשטר בישראל מקבלים זכות הצבעה לכנסת, ובוחרים באנשים שמקבלים את כל הזכויות של חברי הכנסת ומנצלים אותם לרעה כדי לבגוד במדינה- ע"י הבעת תמיכה במדינות וארגונים שהצהירו כי השאיפה שלהם זה לחסל את ולגרש מפה את היהודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התנגדות למהות המשטר?

למה הכוונה שלך בזה?

טיבי ובשארה מעוניינים מתכננים הקמת משטר איסלאמי קיצוני מתחת לאף שלנו?

בכל מקרה בינתיים זה לא קורה. הם מתאימים את עצמם למציאות.

בדיוק כמו שחכמי ש"ס ויהדות התורה חולמים על הקמת מדינת הלכה כאן והריסה טוטאלית של כל זכר לדמוקרטיה, כרגע הם מתאימים עצמם למציאות של מיעוט בחברה הישראלית.

ושוב פעם, הבעת תמיכה זה לא אומר שותפות בטרור, כמו ש-OMRIJ אמר (אם אני לא טועה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא... הם סתם נוסעים לכנסים של אירגוני טרור ומביעים הזדהות איתם ועם השאיפות שלהם...

ויהדות התורה\ ש"ס לא רוצות מדינת הלכה BY THE BOOK כי גם הם מבינים שהם לא יצלחו ולא ישרדו. הם רוצים להתאים חלק גדול מהחוקים לחוקי המקרא- לא להרוס את המדינה עד ליסוד ולרצוח את כל החילוניים.

ושוב פעם, הבעת תמיכה זה שווה ערך לשותפות בטרור, כמו ש-IG אמר (ואני לא טועה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...