בעיה קשה בלכידת תמונה או סרט מכרטיס טלוויזיה FLYVIDEO - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה קשה בלכידת תמונה או סרט מכרטיס טלוויזיה FLYVIDEO

dinay

Recommended Posts

שלום,

ברשותי כרטיס טלוויזיה מסוג FLYVIDEO 98 , הוא כרטיס ישן אך זול ואמין

יש לו בעיות תאימות נוראיות עם WINXP שאת רובן פתרתי ומי שרוצה עזרה לגבי זה מוזמן לפנות אליי

כרגע אני רואה מעולה טלוויזיה על גבי המסך שלי , כל הערוצים , ובאיכות מעולה ( עד כמה שניתן בכרטיס זה )

הבעיה :

בכל מקרה אני לא מצליח ללכוד תמונה או סרט שמוצג על המסך (- מהכרטיס)

לא אפכת לי איזה תמונה , איזה סרט ובאיזה איכות העיקר ל" צלם " משהוא ....

ניסיתי הכל , הכל , הכל , כל התוכנות שמוצעות ללכידת מסך האלה

http://mv.tucows.com/mmedia/scapt95_default.html

ועוד מלא מלא תוכנות אחרות , ובאף תוכנה, אף לא אחת , לא הצלחתי ללכוד תמונה או סרט , ברגע שאני מנסה ללכוד תמונה בחלק מהתוכנות זה מצלם לי תמונה שחורה לגמרי , בחלק תמונה שכולה רק צבע וורוד חזק ???, אותו דבר גם בלכידת ווידאו - כל התוכנות מצלמות סרט שחור לגמרי ובלי קול למרות שעל המסך אני רואה ערוץ 2 עם קול .

מישהוא יודע מה הבעיה או למה זה קורה ? הרי זה מוצג על מסך המחשב אז מה הבעיה ללכוד תמונת מסך פשוטה ? אז מה אם זה לא מגיע מהכרטיס מסך .....

נ.ב.

אפשרי ללכוד תמונת מסך עם התוכנה המקורית שהגיע עם הכרטיס מסך ב WIN98

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד את התוכנה Dscaler.

www.dscaler.com

אצלי היא שיפרה את איכות התמונה בצורה עצומה, אבל לי יש FLy Video 2000, אז אולי ב 98 אין צורך לשפר, לא יודע.

אי אפשר לתפוס סרטים (קטע , Whatever) אבל אולי זה יפתור את הבעיה של התמונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע אני רואה מעולה על גבי המסך שלי , כל הערוצים , ובאיכות מעולה

לראות תמונה זה ממש לא הבעיה וכבר אמרתי את זה למעלה

בתוכנה שאמרת אני כבר משתמש ויש עוד כל מיני תוכנות אבל זה ממש לא הנושא פה

אני לא מצליח לצלם תמונה של מה שמופיע בטלוויזיה וזה ממש משגע אותי

למישהוא יש פיתרון לזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג.

אבל יש לי שאלה:

אתה רואה באותה איכות בתוכנה של ה Fly Video וב Dscaler?

כלומר אין לך קווים מעצבנים כאלה בתוכנה הרגילה?

יכול להיות שעל ה FV98 יש פילטרים בחומרה............? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לגבי לכידת תמונה :

לאחד אין רעיון למה זה קורה ? כל תוכנה לכידת תמונות מסך או שמתיימרת להיות ה " הכי טובה בשוק כיום " ניסיתי והתקנתי

זה פשוט מצלם תמונה שחורה או תמונה ורודה במקום מה שבאמת מופיע על החלון של הטלוויזיה ,

אני חושב שבעיה נובעת מכך שהתמונה שמגיעה למסך לא מגיעה למכרטיס הווידאו הראשי GF4ti4400 אלא מ" כאילו" כרטיס נוסף שמספק תמונה נוספת למסך (- הכ. שמספק תמונה נוספת על גבי המסך )

אבל

עדיין , זה לא אומר שאין תוכנה שתוכל לצלם את מה שיש לי על המסך ובא מכ. הטלוויזיה

זה על המסך שלי , אני רואה את זה , ואני בטוח שיש אפשרות ללכוד תמונת מסך

אני בוח שיש הרבה אנשים שיש להם FLYVIDEO ונתקלו באותה בעיה אז קדימה - תציעו פתרון .....

ב.

לגבי השאלה שלך - דווכא ב DSCALER אני רואה הרבה יותר טוב מהתוכנה של LIFEVIEW שבאה עם הכרטיס

ולא,אין לי קווים מעצבנים , אל תשכך שזה תלוי גם ב" מקור " ,כלומר בקליטה שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במצב OVERLAY, הכרטיס טלויזיה "כותב" את המידע (קרי אות וידיאו מומר לאותות דיגיטליים) ישירות לזכרון של הכרטיס מסך במקום דרך ה GDI של וינדוס ובכך חוסך משאבי מערכת ויכול להראות על מחשבים חלשים אפילו.

לצורך שמירת וידיאו על המחשב או סקרין שוטים, הכרטיס צריך להעביר את הזרם וידיאו דרך ה GDI של וינדוס ובגלל זה אתה רואה יותר לאט (או לפחות פחות חלק/טבעי) כאשר אתה לא במצב OVERLAY.

anyway, visit http://btwincap.sourceforge.net/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...