Gothic 3 - הדיון הראשי - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Gothic 3 - הדיון הראשי

ilaysk

Recommended Posts

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=147535

מאמר מעיתון גרמני שנתן לו 8.5 הנה השורה התחתונה שלו:

On the downside, the danger of spreading your shill-base too widely and unforgiving combat will make it a bit too challenging (nay, frustrating), as you can't 'do an Oblivion' and simply explore the entire world at level one. That said, it's still the most accessible and the best-produced of all the Gothic games (yep, the other two could be even more frustrating and prone to crashes), and deserves to win an audience outside of Germans and RPG fanatics. With the technical hitches ironed out, it just might get it.

בקיצור מעורר תקווה ביותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 327
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא סומך על השדון, ובטח לא במשהו כזה.

אני רוצה לשמוע מSalwaby האם המשחק רץ אצלו. (ובאיזה שפה ::) - אמנם אפשר להחליף את הקובץ של הדיבורים לקובץ באנגלית, אבל הבנתי שהתפריטים עדיין בגרמנית)

בתכלס, אפשר להמתין עוד קצת לגרסה אנגלית אמיתית.

באופן אישי אני חושב על לוותר על המשחק עד לQ1 2007 (קונה מחשב חדש) גם ככה הוא יאכזב אותי עם המחשב הנוכחי שלי.

שלא לדבר על זה שעד אז כבר יצאו פאצים וכרטיסי מסך של DX10 והמשחק יעבוד כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמונות אני חושב שיש מספיק, רשמים, טוב אף אחד לא משחק בו

אז נצטרך להסתפק במה שחברינו באתרים אחרים אומרים

שהמשחק הוא באגי וקופצני , אבל מעבר אליהם הוא טוב כמו כל סדרת גותיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תיקחו את המילה שלי בגלל שאני שרוף על המשחק לא משנה אם הוא יזוז אצלי בקצב של תמונה אחת לשניה..ואם יהיה לי חזיר בר בלתי אפשרי אני אמצא כל דרך לפנצ'ר לו את הצורה..זה כל הכיף בעיניי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...