ASUS SILENT KNIGHT , הסערה <בכוס תה> הבאה (או החיקוי הבא לזלמן)... - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ASUS SILENT KNIGHT , הסערה <בכוס תה> הבאה (או החיקוי הבא לזלמן)...

Screw_Master

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אממ... טוב קראתי את הכתבה וקראתי את התגובות (וקראתי לכלבה שלי) והגעתי למסקנה הבאה.

כל גוף שיש לו מאוורר באמצע ובעצם יונק אויר חם מצד אחד לצד השני הוא ח'רטה אחת גדולה ואני אסביר.

מעולם לא ראיתי מעבה אחד שתוכנן בצורה כזו שהיה פרקטי מספיק ונתן תוצאה טובה. אני לא רואה היגיון פה.

מה הקטע באויר מאולץ, להעביר אויר חם מצד אחד של הגוף לצד השני?

הרי המטרה היא להרחיק את האויר החם כמה שיותר ולהביא אויר קר יותר.

אני עובד היום בתחום המיזוג ומדיבור עם אחד המהנדסים שגם הוא מאוהב בתחום (המחשבים) הגענו למסקנה שאכן

גופי הקירור המוצעים היום עם או בלי גז לא נותנים מענה אמיתי וכן, הרעיון להכניס אויר לכיוון גוף הקירור אשר מפזר את

האויר החם בתוך המארז הוא רעיון שגוי ולא משנה מה גודלו או צורתו של הגוף.

המטרה שהצבנו לעצמנו היא

1. גוף יעיל בעל שטח פנים גבוהה עם ובלי גז.

2. שילוב תעלות להוצאת האויר מחוץ למארז.

3. משתיקי קול בתעלה

4. שימוש באיוורור מאולץ בעל 50cfm מינימום מבוסס על מאוורר 120*120

5. 1500rpm מינימום

6. db נמוך שיעמוד על 20 יחידות מינימום.

7. שינוי מבנה הסנפירים של גוף הקירור.

אנחנו מאמינים שיש לנו רעיון טוב ביד ושואבים השראה מהניסיון שלנו בתחום

אין לנו ספק שיש צדק בטענות שלנו כלפי המוצרים הקיימים כאשר המטרה היא שיפור ביצועים

ולא מתלהמת.

בניסיון גס שעשינו לפי הרעיון שלנו יש שיפור משמעותי של הורדת הטמפ' בתוך המארז דבר המקנה יתרון

בעבודה לגוף הקירור עצמו השואב אויר קר יחסית

כל הפרוייקט הזה הוא אמנם כרגע חובבני ולשימוש אישי אבל אשמח להעביר לפה נתונים לרווחת ולטובת הקהילה

בקיצור לפעמים טוב ללכת לפי ההיגון והשכל הישר ולא לפי הבנצ'ים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה - STAR ICE של אסוס באמת היה כזה גרוע ?

כע הוא מעפן

היה אותו לאח שלי עד שהוא החליף לBT

יענו, אתה אומר כמה כבר יכול להיות גרוע גוף קירור עם 6 היטפיפס, שכולו עשוי מנחושת? אבל הוא פשוט מעפן. כדי שהוא ישתווה לBT הוא צריך לפעול על המקסימום שלו (4500RPM~) ולעשות חור בראש. אתה פשוט לא יכול להפעיל אותו על המקסימום.. ובמינימום הוא לא רחוק מהקירור סטוק של (חוץ מהעובדה שהוא הרבה יותר שקט במינימום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כע הוא מעפן

יענו, אתה אומר כמה כבר יכול להיות גרוע גוף קירור עם 6 היטפיפס, שכולו עשוי מנחושת? אבל הוא פשוט מעפן. כדי שהוא ישתווה לBT הוא צריך לפעול על המקסימום שלו (4500RPM~) ולעשות חור בראש. אתה פשוט לא יכול להפעיל אותו על המקסימום.. ובמינימום הוא לא רחוק מהקירור סטוק של (חוץ מהעובדה שהוא הרבה יותר שקט במינימום)

כמו שבודהא אמר מתיישהו "תמיד לך על האמצע" ...

אממ... טוב קראתי את הכתבה וקראתי את התגובות (וקראתי לכלבה שלי) והגעתי למסקנה הבאה.

כל גוף קירור שיש לו מאוורר באמצע ובעצם יונק אויר חם מצד אחד לצד השני הוא ח'רטה אחת גדולה ואני אסביר.

מעולם לא ראיתי מעבה אחד שתוכנן בצורה כזו שהיה פרקטי מספיק ונתן תוצאה טובה. אני לא רואה היגיון פה.

מה הקטע באויר מאולץ, להעביר אויר חם מצד אחד של הגוף לצד השני?

הרי המטרה היא להרחיק את האויר החם כמה שיותר ולהביא אויר קר יותר.

אני עובד היום בתחום המיזוג ומדיבור עם אחד המהנדסים שגם הוא מאוהב בתחום (המחשבים) הגענו למסקנה שאכן

גופי הקירור המוצעים היום עם או בלי גז לא נותנים מענה אמיתי וכן, הרעיון להכניס אויר לכיוון גוף הקירור אשר מפזר את

האויר החם בתוך המארז הוא רעיון שגוי ולא משנה מה גודלו או צורתו של הגוף.

המטרה שהצבנו לעצמנו היא

1. גוף קירור יעיל בעל שטח פנים גבוהה עם ובלי גז.

2. שילוב תעלות להוצאת האויר מחוץ למארז.

3. משתיקי קול בתעלה

4. שימוש באיוורור מאולץ בעל 50cfm מינימום מבוסס על מאוורר 120X120.

5. 1500rpm מינימום

5. db נמוך שיעמוד על 20 יחידות מינימום.

6. שינוי מבנה הסנפירים של גוף הקירור.

אנחנו מאמינים שיש לנו רעיון טוב ביד ושואבים השראה מהניסיון שלנו בתחום

אין לנו ספק שיש צדק בטענות שלנו כלפי המוצרים הקיימים כאשר המטרה היא שיפור ביצועים

ולא מתלהמת.

בניסיון גס שעשינו לפי הרעיון שלנו יש שיפור משמעותי של הורדת הטמפ' בתוך המארז דבר המקנה יתרון

בעבודה לגוף הקירור עצמו השואב אויר קר יחסית

כל הפרוייקט הזה הוא אמנם כרגע חובבני ולשימוש אישי אבל אשמח להעביר לפה נתונים לרווחת ולטובת הקהילה

בקיצור לפעמים טוב ללכת לפי ההיגון והשכל הישר ולא לפי הבנצ'ים.

קראתי את התגובה שלך , אתם אכן הולכים לייצר מוצרי קרור ??

ואגב , יש קרור אחד שאני יודע עליו שהוא לא סתם מפזר חום במארז , אלה מתוכנן ככה שהוא זורק את החום ישר לחורים באחורי המארז ,ככה שגם אם יש לך וגם אם אין לך מאורר שמוציא אוויר מהמארז שם הוא אפקטיבי , קוראים לו SCYTHE NINJA PLUS 6 BLA BLA BLA והוא מצויין לפי מה ששמעתי

כע הוא מעפן

לך תדע ? אולי הם למדו בינתיים לעשות קרורים טובים ושקטים , שמו של הקרור הבא מרמז על כך שהוא לא יקדח חורים בראש שלך ...

חוץ מזה 4500 RPM זה מכובד ... לקרור שאנחנו מדברים עליו יהייה "רק" 2200 אבל לדעתי הוא עדיין יהייה טוב , נחכה לביקורות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את התגובה שלך , אתם אכן הולכים לייצר מוצרי קרור ??

בערך. כמו שכתבתי יש לנו רעיון ואנחנו מאמינים שיש על מה לדבר. הקונספט לא קיים כרגע בשוק ואם כן אז לא בתחום שלנו.

כרגע זה לא ייצור סידרתי אלא מחקר ניסיוני שבו אנחנו רוצים להוכיח את התאוריה שלנו שהיא לדעתי ממש פשוטה (ראה מטרות שציינתי בהודעה הקודמת)

יש לנו גם רעיון לשילוב של Thermoelectric Modules - TeM's קוראים לזה פלטייר או משהו כזה.

וגם בנושא נוזלי (מע' מים וכו') כי ראינו את הבלוקים המשווקים ואנחנו חושבים שיש לנו מה להציע

אני מקווה שבאמת זה יזרום וירוץ כמו שזה התחיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בערך. כמו שכתבתי יש לנו רעיון ואנחנו מאמינים שיש על מה לדבר. הקונספט לא קיים כרגע בשוק ואם כן אז לא בתחום שלנו.

כרגע זה לא ייצור סידרתי אלא מחקר ניסיוני שבו אנחנו רוצים להוכיח את התאוריה שלנו שהיא לדעתי ממש פשוטה (ראה מטרות שציינתי בהודעה הקודמת)

יש לנו גם רעיון לשילוב של Thermoelectric Modules - TeM's קוראים לזה פלטייר או משהו כזה.

וגם בנושא נוזלי (מע' מים וכו') כי ראינו את הבלוקים המשווקים ואנחנו חושבים שיש לנו מה להציע

אני מקווה שבאמת זה יזרום וירוץ כמו שזה התחיל.

שיהייה לשניכם בהצלחה ושתהיו הקרור הישראלי הכי טוב שיש עמו שEMP היו בזמנו :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיהייה לשניכם בהצלחה ושתהיו הקרור הישראלי הכי טוב שיש עמו שEMP היו בזמנו :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

זה שהם היו "מסחריים" (אם אפשר לכנות את זה מסחרי), לא אומר שהם היו הכי טובים (ברגע זה זילזלת בלפחות 7 אנשים אשר אני מכיר שהם מהנדסי מכונות > אנרגיה, אשר תיכננו מספר עצום של קירורים ויצרו אותו באופן פרטי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהם היו "מסחריים" (אם אפשר לכנות את זה מסחרי), לא אומר שהם היו הכי טובים (ברגע זה זילזלת בלפחות 7 אנשים אשר אני מכיר שהם מהנדסי מכונות > אנרגיה, אשר תיכננו מספר עצום של קירורים ויצרו אותו באופן פרטי).

מתנצל מאוד בפניי השבעיה שהזכרת ...

אבל מה לעשות ? הרבה מהשיאים הגדולים בOCDB נשברו בצרוף קרור גז של EMP ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתנצל מאוד בפניי השבעיה שהזכרת ...

אבל מה לעשות ? הרבה מהשיאים הגדולים בOCDB נשברו בצרוף קרור גז של EMP ...

לא רוצה לזלזל, אך מדובר בSingle Stage פשוט, לא רציני בכלל (יחסית לVapor Phase).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...