ASUS SILENT KNIGHT , הסערה <בכוס תה> הבאה (או החיקוי הבא לזלמן)... - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ASUS SILENT KNIGHT , הסערה <בכוס תה> הבאה (או החיקוי הבא לזלמן)...

Screw_Master

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

375 גרם לא מעט בכלל לEvap, כנראה אחד "מלא", אולי בסגנון ספירלי.

העיצוב המהולל של צ'ילי, בגרסה ישראלית ;D

בעקרון "האביר השקט" הוא אותו זלמן 9500 עם פחות סנפירים ופייפים יותר ארוכים

השאלה היא מה יותר משפיע על היעילות?

אמרת אמת

ובכלל לדעתי צריך לשנות את הכותרת ל"הסערה {בכוס תה} הבאה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיצוב המהולל של צ'ילי, בגרסה ישראלית ;D

אמרת אמת

ובכלל לדעתי צריך לשנות את הכותרת ל"הסערה {בכוס תה} הבאה"

טוב , אני אערוך את הכותרת , ובאותה הזדמנות אתן גם קרדיט למור שובל ( MORTZKING ) ואשנה את שמך מיהונתן ליונתן , אישית , אני מעדיף יוני וגמרנו אבל זה כבר תעשה מה בראש שלך

עריכה : זהו נערך , עכשיו , לדעתי , תנו לקרור הזה צ'אנס, (כמו שאמרת בעצמך בידיעה ...) היא חברה מעולה ללוחות אם שמייטב השיאים באוברקלוק בעולם נשברו על הלוחות שלה (למען ההגינות , אני אגיד שגם של DFI ) , החברה הזאת רוצה שנעשה שיאים עם הלוחות שלה , או לפחות עם קרור שלה , זה יעשה אחלה יחסי ציבור , והם יודעים את זה , אז הם פשוט צריכים להוציא קרור טוב , ולדעתי , אחרי שתופיע פה באתר או בANANDTECH או בכל אתר חומרה טוב אחר ביקורת השוואתית שלו מול שאר קרורי האוויר , כולנו נפסיק לצחוק עליו ונלך לקנות אותו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לקחת שם תנ"כי יפה כמו יהונתן, ולשנות אותו לשם חסר משמעות כמו יונתן? אין לי שום דבר נגדך או נגד השם שלך, אך יהונתן הוא שם יפה מאוד בעל משמעות.

אני לא יונתן , לא יהונתן , לא יוני ולא עבדאללה , לי בכלל קוראים אורן , ולך כנראה קוראים עמרי (הרבה עמרי בקהילה הזאת , OMRIJ , MILFORD CUBICAL ) , לא ענייני ולא עניינך מה אנשים אחרים עושים עם השמות שלהם , לדעתי גם יהונתן זה שם תנכ"י יפה מאוד עם משמעות יפה , אבל אם הוא רוצה לעשות MODDING לשם שלו , שיהייה לו בכיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי, למה לשאול אותנו? למה לא את ההורים שלנו?

בכל מקרה, אין מספיק הבדל כי שמור למשל יגיד יונתן אנחנו נצטרך לפענח למי הוא התכוון.

ולכן יש יונתן-מאק,יונתן(מנדלסון) ויוני (אני).

בכל מקרה, אנחנו דיי סוטים מהדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה? אני רוכש כמויות של נחושת "טהורה" (99%) ב95 ש"ח לקילוגרם.

בכל מקרה, נראה מאוד עדין.

אחי למהאתה צריך נחושת :nixweiss:,והקירור הזה סתם מפלצתי ומגושם,

שאולי יקרר את המעבד בצורה טובה מאוד,אבל זה בגלל שהוא נתלש עם הסוקט מהלוח אם :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי למהאתה צריך נחושת :nixweiss:,והקירור הזה סתם מפלצתי ומגושם,

שאולי יקרר את המעבד בצורה טובה מאוד,אבל זה בגלל שהוא נתלש עם הסוקט מהלוח אם :P

בהתחלה הייתי מיצר בלוקים, מיכלים (LN2/DI) וכו'.

עכשיו זה ליצור כל מיני דברים במתכת! כמו מדליות וכו'. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח סחטיין,צריך מיומנות בשביל זה...תן לי לנחש בטח אבא/דוד שלך עובדים במשהו

בסיגנון וישך ציוד לא?(האמת,הלוואי עלי,היו לי כמה רעיונות טובים,אבל אני ודברים חדים... :-\ )

למען האמת למכר (לא בדיוק חבר) יש מספר רב של מכונות תעשייתיות, אך בקרוב זוג מכונות של EMCO. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה כמו הzalman killer החדש (הכוונה שזה יהיה יותר טוב מזלמן למאודגרים שכלית) רק עם זה יהיה בטווח המחירים של זלמן.

חחחחחחחח מצחיק שאתה אומר את זה...

מאותגרים*

ולא מאודגרים.

ובקשר לקירור,נראה נחמד דומה לזלמן ...

ובאמת.. היו יכולים לתת עיצוב משלהם ולא לשאול אותו מקירור אחר...שד"א הבסיס שלו דומה לBT

כאילו לקחו שני קירורים שונים והוציאו איזה מוטציה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחח מצחיק שאתה אומר את זה...

מאותגרים*

ולא מאודגרים.

ובקשר לקירור,נראה נחמד דומה לזלמן ...

ובאמת.. היו יכולים לתת עיצוב משלהם ולא לשאול אותו מקירור אחר...שד"א הבסיס שלו דומה לBT

כאילו לקחו שני קירורים שונים והוציאו איזה מוטציה

לטעמי זה יותר שילוב מאשר הכלאה , כאילו הם לקחו את הטוב משנייהם , הוסיפו 99% (כולנו יודעים שלא קיים כזה דבר 100%) נחושת (בלי אלומיניום) , הוסיפו גם לדים יפים , והנה , סיימו עם הSILENT KNIGHT 2200 RPM (לעומת הBIG TYPHOON VX , שהוא מאפשר עד 2000 , לא שזה לא מספיק...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...