Scarface - הדיון הראשי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Scarface - הדיון הראשי

First Squad

Recommended Posts

• תגובות 158
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני משחק בו כרגע משחק מהנה,אחד המשחקים המוזרים ששיחקתי אבל מי ששיחק 10-20 דקות במשחק בטח שיגיד מחורבן אני שיחקתי בהתחלה ואמרתי מה זה המשחק המחורבן הזה אבל לאט לאט נפתחו עוד אפשרויות במשחק והמשחק די מהנה,בכל מקרה המשחק הזה פחות טוב מ אבל הוא גם שונה יש בו דברים שהפתיעו אותי לדעתי גיים ספוט סתם מגזימים עם ה6.4 שלהם המשחק בסביבות 7.5-8

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזכיר לי את true crime :puke: גרפיקה הכי מגעילה בעולם,המכונית נוסעת כאילו היא "תקועה" באותו נתיב קשה להסביר...ויש רק שתי נשקים,קולות שחוזרים על עצמם ובנוסף לכל המנוע כל כך גרוע בעעע למה כולם מתלהבים מזה כל כך? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס...

רציתי להוריד וכמו תמיד לפני שאני מוריד אני מסתכל בגיים ספוט קצת טריילירים וכאלה היה ממש מסריח ישר הבנתי שעדיף לסיים את JUST CAUSE

אם ישאר מקום על ה HD אולי נחשוב על זה.. אבל בקושי יש לי זמן לזה או לזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אין טעם שתגיב פה בכלל ממזר.

נוספה לך אזהרה ראשונה מתוך 3 על דיבור לא הולם

בשלישית תורחק/תושתק!

עוד יחס שכזה למשתמשים כאן בפורום ואני מאמין שלאזהרה השלישית שלך לא תגיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזכיר לי את true crime :puke: גרפיקה הכי מגעילה בעולם,המכונית נוסעת כאילו היא "תקועה" באותו נתיב קשה להסביר...ויש רק שתי נשקים,קולות שחוזרים על עצמם ובנוסף לכל המנוע כל כך גרוע בעעע למה כולם מתלהבים מזה כל כך? ???

נראה לי שיחקתי במשחק הלא נכון בכלל.

שתי נשקים? יש 8 נשקים+לכול יש שני שידרוגים.

המוכנית לא "תקועה" בכלל, וה"דריפטינג" שם פשוט מהנה.

הגרפיקה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה יותר טובה מכול סדרת ביחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק בהתחלה האמת אבל לפי ההגדרות של המקשים יש רק שתי נשקים...יש לי כרטיס מסך מעפן אבל בכל אופן אני יודע איך זה אמור להראות על כרטיסים חדשים...משחק עם גרפיקה טובה לדוגמא זה flatout 2 מדהים פשוט! נראה לי בנוי על מנוע סורס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...