האם הצלחתם לצום, כן או לא? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הצלחתם לצום, כן או לא?

kfirlion

Recommended Posts

ציטוט:"דרך אגב למי שלא ידע, גם לרכוב על אופניים אסור ביום כיפור...

ועוד משהו שממש עצבן אותי יום כיפור זה הרוסים שישבו בפארק באשדוד עם נרגילה!! אישית אין לי משהו נגד רוסים, אבל אחר כך שלא יבכו ולא יבינו למה שונאים אותם.."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

תתפלא, אני ראיתי גם הרבה אנשים מלאומים אחרים, שלמדו איתי בשכבה פעם, יושבים ומעשנים נרגילה.

אני צם 7 שנים כבר ועדיין לא יצאתי לראות אנשים מלאומים אחרים חוץ מהרוסים שמעשנים סיגריות/נרגילה ועושים על יהאש ביום כיפור.

אני רוצה לראות איך תרגיש שאתה מת לסיגריה ומישהו מעשן לידך בכדי לעצבן אותך... או שאתה כאן בבוקר יום כיפור עם כל הג'יפה בפה ומישהו מהקומה למעלה מכין חביתה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויי, איזו התחסדות. למדתי עם בולגרים (לא בלוגרים, לשוקיסט הראשון שיחשוב ככה) אנשים מבולגריה שהיו לוקחים ספרי תנך לשירותים ומנגבים עם הדפים את התחת כשלא היה נייר טואלט.

ראיתי ישראלים אוכלים, מה זה אוכלים? "צמים בין ארוחה לארוחה" ביום כיפור

ראיתי צרפתים שלא שמו זין על החג ואכלו בו

אתיופים שזה לא עניין אותם וכו' . . .

אל תדברו איתי על רוסים רעים טוב? זה סתם מעצבן כשמסביבכם יש מלא חארות שעושים את אותו הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה-אני לא הצלחתי להבין פה למה לרדת על רוסים?

אני לא רוסי רק כדי להבהיר,אבל מה הגזענות פה פתאום? בגלל שכמה רוסים עישנו נרגילה אתמול ביום כיפור?

גם אני התחשק לי נרגילה אתמול..והיום אכלתי ארוחת צוהוריים אצל סבא וסבתא והכל חופשי...

אם כבר תדבר ספציפית על אלו שעשו את זה בפומבי...כי אני בחיים לא צמתי וגם לא מנסה,אבל אני גם בחיים לא אעשה דברים כאלה בפומבי מתוך נימוס..

אז בבקשה בלי להתחיל לרדת פה על רוסים....דבר רק על אלה שראית...כי יש עוד המון המון ישראלים שנולדו בארץ ולא צמים ולא כלום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה די עם זה? סליחה, אבל בתור רוסי אני מוצא את הדברים שאתם אומרים פוגעים. כן, אני אתאיסט, ואני כן מתשתמש במחשב,אבל אני לא אצא לרחוב עם אוכל או סיגריות, לא רוצה להתגרות באנשיים. אבל דיי בבקשה, נמאס! לא פלא שלהרבה רוסים נמאס פה. סליחה, אני פה מגיל 4, חי פה,לומד פה, מדינה שלי לכל דבר, ובכל מקרה תמיד יורדים עלינו, אומרים הם כאלו, וכאלו, פאק,די! אני ראיתי מספיק ישראלים מעשנים ונוסעים היום בחוץ,למה עליהם אתה לא מתלונן? ולמה אם אתה צם לי אסור לאכול? ולמה לי אסור לעשן? (למרות שאני לא מעשן בכל מקרה)אני לא בא ויאכל מולך, אבל לכל אחד מותר לאכול או לא, לפי בחירתו.

לצורך העניין, אפילו לא ידעתי שאסור לעשן...

די עם זה, כבר נמאס. כל יום אני שומע מישהו שיורד על רוסים,והתופעה לא פוסחת על הפורום אני רואה... זה פשוט בלתי אפשרי, מה צריך לעשות כדי שיתנו לחיות נורמלי במדינה הזאת?! לא רוצה לצום, לא רוצה להאמין במשהו, לצורך העניין, במדינה הזאת אפילו לא מחשיבים אותי ליהודי, למרות שרק אמא שלי לא. עדו לי בעיות בקבלת ת.ז בגלל שאני רוסי, כל הזמן מעירים הערות גזעניות...

stop it.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צם 7 שנים כבר ועדיין לא יצאתי לראות אנשים מלאומים אחרים חוץ מהרוסים שמעשנים סיגריות/נרגילה ועושים על יהאש ביום כיפור.

אני רוצה לראות איך תרגיש שאתה מת לסיגריה ומישהו מעשן לידך בכדי לעצבן אותך... או שאתה כאן בבוקר יום כיפור עם כל הג'יפה בפה ומישהו מהקומה למעלה מכין חביתה...

אני לא מעשן אז לא אכפת לי שיעשנו לידי (כלומר כן אכפת לי כי זה לא נעים אבל זה לא מגרה אותי).

אני לא צם אז לא אכפת לי שיאכלו לידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט:"דרך אגב למי שלא ידע, גם לרכוב על אופניים אסור ביום כיפור...

ועוד משהו שממש עצבן אותי יום כיפור זה הרוסים שישבו בפארק באשדוד עם נרגילה!! אישית אין לי משהו נגד רוסים, אבל אחר כך שלא יבכו ולא יבינו למה שונאים אותם.."

אם תגיד לרוסי לירוק על ספר תנ"ך אני לא אתפלא אם הוא ירק, הם פשוט לא מוסלמים, נוצרים או יהודים פשוט אין להם אלוהים!!!!!

אתה ככה קרוב לבאן: |-|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לזה שהמדינה עשתה לך בעיות עם התעודת זהות הם דווקא צודקים בנושא

אם האם לא יהודייה אז לפי היהדות הילדים לא יהיו יהודים

כמו שלמשל אם האמא לא אותה אמא אז הילדים חורגים

זה בקשר לנושא של התעודת זהות אל תכניסו אותי לקטע של הרוסים עשו ככה וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה ציינתי שאני לא ממשיך את הנושא ואני מציין הארת צד קטנה

בעיקרון זכותה של המדינה להחליט את החוקים שלה ואיך נקבעים דברים כי אנחנו רק האזרחים הקטנים

אני למשל לא רוצה שיקחו לי את המס הדפוק הזה על כל דבר שאני קונה אבל מה אני כבר יכול לעשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הם לא צודקים! מה אני, אזרח סוג ב'? בגלל שאני לא מאותה דת? לא אכפת לי מההגדרות של הדוסים ליהודי,אני ישראלי בדיוק כמוך,ולא משנה אם אני נוצרי,יהודי או שום דבר. פאק, יש לך מושג איזה פוגע זה? אני אוהב את המדינההזאת, למרות הכל, ומה קורה? יורקים לי בפרצוף. אי אפשר להיות רוסי במדינה הזאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא

את זה אני לא אמרתי

בגלל שהמדינה הזאת אמורה להיות דמוקרטית כל אחד אמור להיות שווה לא משנה מה הדת או המוצא או בלה בלה בלה

אם המדינה עשתה לך משהו רע או לא שווה לאחרים פה שהאמא שלהם יהודייה אז זה כבר לא בסדר מבחינת המדינה וזאת גזענות ואתה צודק

בעיקרון אפילו אם אתה לא יהודי מצד האמא אתה אמור לקבל זכויות כמו כל אחד אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה די עם זה? סליחה, אבל בתור רוסי אני מוצא את הדברים שאתם אומרים פוגעים. כן, אני אתאיסט, ואני כן מתשתמש במחשב,אבל אני לא אצא לרחוב עם אוכל או סיגריות, לא רוצה להתגרות באנשיים. אבל דיי בבקשה, נמאס! לא פלא שלהרבה רוסים נמאס פה. סליחה, אני פה מגיל 4, חי פה,לומד פה, מדינה שלי לכל דבר, ובכל מקרה תמיד יורדים עלינו, אומרים הם כאלו, וכאלו, פאק,די! אני ראיתי מספיק ישראלים מעשנים ונוסעים היום בחוץ,למה עליהם אתה לא מתלונן? ולמה אם אתה צם לי אסור לאכול? ולמה לי אסור לעשן? (למרות שאני לא מעשן בכל מקרה)אני לא בא ויאכל מולך, אבל לכל אחד מותר לאכול או לא, לפי בחירתו.

לצורך העניין, אפילו לא ידעתי שאסור לעשן...

די עם זה, כבר נמאס. כל יום אני שומע מישהו שיורד על רוסים,והתופעה לא פוסחת על הפורום אני רואה... זה פשוט בלתי אפשרי, מה צריך לעשות כדי שיתנו לחיות נורמלי במדינה הזאת?! לא רוצה לצום, לא רוצה להאמין במשהו, לצורך העניין, במדינה הזאת אפילו לא מחשיבים אותי ליהודי, למרות שרק אמא שלי לא. עדו לי בעיות בקבלת ת.ז בגלל שאני רוסי, כל הזמן מעירים הערות גזעניות...

stop it.

כמו שאמרתי אני לא שונא רוסים, יש לי גם חברים רוסים..

אבל בשנים האחרונות מי שעושה את כל הדברים האלה, לפחות אצלנו באשדוד ביום כיפור הם הרוסים..

לא אמרתי שאסור לך לאכול או לעשן, אבל בחייאת בן אדם אל תעשה את זה מול בן אדם שצם... לפחות שיהיה לך טיפת כבוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...