האם הצלחתם לצום, כן או לא? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הצלחתם לצום, כן או לא?

kfirlion

Recommended Posts

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

הצלחתי (שנה רביעית) והאמת היה ממש קל

אתמול הלכנו להסתובב עד 4 והייתי כבר מת מעייפות והרגשתי שאני ממש יבש והולך להיות לי קשה

אבל דווקא שינה טובה פתרה את זה בערך

קמתי ב-14:45 (יום כיפור, Every minute counted, ביום רגיל הייתי מעגל ל-3 או משו P: )

הרגשתי ממש בסדר, לא רעב במיוחד לא צמא במיוחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צם מגיל 10, והשנה הצום היה דיי קל..

ודרך אגב אני רוצה להגיב לכמה אנשים על מה שכתבו..

סובלים מספיק במדינה ובדת הזאת גם בלי צום מטופש.

שמע לא יודע באיזה דת אתה מאמין ולא מעניין אותי אבל באיזו זכות אתה אומר שזה צום מטופש? כל בן אדם והאמונה שלו, לפחות תכבד אנשים שצמים..

ואם אתה סובל במדינה הזאת אתה מוזמן לחפש לעצמך מקום אחר... לאנשים כמוך לא מגיע לחיות במדינה הזאת...

בנתיים עוד לא נשברתי... אבל אני צם רק בלי אוכל

אתה ממש מצחיק..

לא אכלתי כל היום, אך לעומת זאת הייתי על המחשב רוב השעות שהייתי בהן ער.

אז מה הטעם לצום בכלל?

אני לא מבין אנשים, הם צמים בשביל לראות אם יוכלו לעמוד "באתגר" של יום כיפור?

דרך אגב למי שלא ידע, גם לרכוב על אופניים אסור ביום כיפור...

ועוד משהו שממש עצבן אותי יום כיפור זה הרוסים שישבו בפארק באשדוד עם נרגילה!! אישית אין לי משהו נגד רוסים, אבל אחר כך שלא יבכו ולא יבינו למה שונאים אותם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנוזל בגלל המעבר עונות אז צמתי עם נוזלים

לא נורא, אני בגישה של פשוט לא לעשות דברים שתתחרט עליהם אח"כ, ואז אלוהים יסלח לך גם אם לא תצום כמו שצריך...אחלה גבר אלוהים

אה כן, צמתי רק פעם אחת בחיים שלי - שנה שעברה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד משהו שממש עצבן אותי יום כיפור זה הרוסים שישבו בפארק באשדוד עם נרגילה!! אישית אין לי משהו נגד רוסים, אבל אחר כך שלא יבכו ולא יבינו למה שונאים אותם..

אחר כך אל תתפלא שאתה הופך לילד כאפות בגלל מילים שלא במקום כשאנשים הלא נכונים שומעים אותן.

אתה יודע כמה ישראלים ראיתי בצבא ששתו ביום כיפור כי הם סגרו אותו בבסיס והפכו את זה לבית זונות ?! תפסיק להתחסד יום כיפור יום קדוש.

אני 15 שנה בארץ, וכל יום כיפור - אותו הסיפור! והיום במקרה הייתי בגבעתיים - מעוז הישראלים הוותיקים. כל העיר על הרגליים עם המשפחות שלהם על אופניים, רולר בליידס, וכל מה שזז. חסר היה רק SEGAWAY. עדיף שתכעס על כל העם בגלל האופניים וחסימת הדרכים לאמבולנסים שטסים להציל את אלה שהתעלפו מהצום במקום לכתוב משפטים דורשי מכות ל1.5 מיליון רוסים כאן.

חסר ישראלים ש"זורקים" על היום הזה ? כבר ראית כאן תגובות. כמה חבר'ה עם נרגילות זה לא הבעייה של העם הזה. :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר דיברת על זה, אתמול שיצאנו כל החברים ועוד כמה לא קשורות (כלומר כאלו שאנחנו מכירים אבל ממש ממש לא קרובים אליהן)

אז רוב הבנים צמים אצלנו ורוב הבנות לא צמות(סתם מקרי)

אז אלו שלא צמות הביאו אוכל ושתייה ואוכלות לנו מול הפנים, כאילו לא מפריע לי לראות אנשים אוכלים ושותים שאני צם זה לא מה שיעשה לי את הצום קשה יותר

אבל הקטע הוא שאף פעם שאנחנו יוצאים ביום רגיל הם לא מביאות אוכל או שתייה אז למה לעשות דווקא ולהיות מטומטמות ?

ועוד הם מתלהבות "חה אנחנו כופרות"

בכל מקרה כמו שאמרתי הקשר בינינו לא קרוב אז זה בכלל לא הפריע לי ואח"כ הלכנו כל הבנים+בת שצמה+אחד שלא צם אבל הוא נחמד ו"הפקרנו" אותם כזה בספונטניות השארנו אותם באיזה מקום שישבנו והמשכנו להסתובב בלעדיהם בלי שהן שמו לב סתם כי הם מטומטמות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמבולנסים שנסעו להציל אנשים שהתעלפו מחוסר באוכל ומים? xD XD xD XD

יותר מ-80% מהאמבולנסים האלו, נסעו להציל ילדים שנפלו מאופניים או שפגעה בהם אחת מהמכוניות של אלה שלא אכפת להם שכל המדינה לא נוסעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחר כך אל תתפלא שאתה הופך לילד כאפות בגלל מילים שלא במקום כשאנשים הלא נכונים שומעים אותן.

אתה יודע כמה ישראלים ראיתי בצבא ששתו ביום כיפור כי הם סגרו אותו בבסיס והפכו את זה לבית זונות ?! תפסיק להתחסד יום כיפור יום קדוש.

אני 15 שנה בארץ, וכל יום כיפור - אותו הסיפור! והיום במקרה הייתי בגבעתיים - מעוז הישראלים הוותיקים. כל העיר על הרגליים עם המשפחות שלהם על אופניים, רולר בליידס, וכל מה שזז. חסר היה רק SEGAWAY. עדיף שתכעס על כל העם בגלל האופניים וחסימת הדרכים לאמבולנסים שטסים להציל את אלה שהתעלפו מהצום במקום לכתוב משפטים דורשי מכות ל1.5 מיליון רוסים כאן.

חסר ישראלים ש"זורקים" על היום הזה ? כבר ראית כאן תגובות. כמה חבר'ה עם נרגילות זה לא הבעייה של העם הזה. :pissed:

ילד כאפות? פחחחח... בוא נעזוב את מה שאמרת עכשיו..

אני לא רוצה באמת עכשיו להתחיל לדבר על רוסים בארץ כי אז באמת אנשים יפגעו פה..

אופניים זה הרוב ילדים קטנים שלא צמים, אבל באיזו בושה באים הרוסים למקום כזה מרכזי עם נרגילה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...