האם יש צורך כיום בזיכרון 2 גיגה? - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש צורך כיום בזיכרון 2 גיגה?

roeiw

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המחשב חייב ווירטואלי לכן לא צריך לבטל אותו וכמו שאמרו פה עדיף להיות תמיד באזור הבטוח ;)

אפשר לעבוד בלי swap,פשוט זה מאוד לא נעים אם יש בעייה במנהל הזיכרון (או שפשוט אתה משתמש בכל הזיכרון הפיזי) והמערכת קורסת (ולא משנה אם זה וינדוס או *NIX או כל מערכת אחרת).

בכל מקרה,SWAP בגודל של X1.5 מהזיכרון הפיזי זה תמיד מומלץ לביצועים אופטימלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה בכלל אתה רוצה לבטל אותו?

זה שיש לך הרבה זכרון פיזי והוא נראה לך מספיק לכל שתריץ זה טוב ויפה אבל מה אתה בדיוק רוצה להרוויח מהביטול של הswap?

יש לך בעיה של מקום על הדיסק שאתה מנסה לחסוך איזה גיגה או שניים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית הייתי מאוד סקפטי לגבי מעבר ל-2 ג'יגה בהתחלה

אבל נוחכתי להרגיש שיש שיפור בהמון משחקים והדוגמה הכי טובה

שלי היא היכולת להריץ את BF2 על ההגדות MAX דבר שלא יכולתי לפני

שעברתי ל-2 ג'יגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה קטנה אני לפני קניית כרטיס זיכרון והבנתי שעדיף לקנות שניים של 512

אך בעתיד הקרוב ככל הנראה אני אשדרג לויסטה ואז גם אצטרך להוסיף עוד גיגה

אבל אז יהיו לי תפוסים ארבעה סלוטים של הזיכרון וכפי שהבנתי מאחת ההודעות פה שזה יגרע בביצועים.

אז עדיף לי לקנות כרגע כרטיס אחד של גיגה וכשתצא להוסיף עוד אחד או לקנות כבר שניים של 512?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפלאי ניהול הזכרון של מיקרוסופט...

רק אני לא רואה את ההגיון של "להשתמש בזיכרון הוירטואלי לפני שנגמר הזכרון הפיזי"?

אם הטענה היתה נכונה לא היה שום טעם בתוספת ועובדה שתוספת רק משפרת.

ניהול הזיכרון לא הומצא ע"י מייקרוסופט אלא נלקח ישירות ממחשבים גדולים, תמיד משתמשים בזיכרון פיזי + וירטואלי.

להערכתי המעבד מחלק את השימוש בסוגי הזיכרון לפי סוג שימוש ועדיפות ולא לפי מה שפנוי כרגע.

לא כל דבר דורש גישה מהירה.

גם מעבדים ודיסקים משתמשים בשיטה של ניהול לפי עדיפויות בעזרת קאש ראשוני משני ושלישוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מצב עדיף שיהיו 2 זהים כדי שיעבדו ב Dual Chanel אבל אם לדוגמא אתה מעוניין לקנות כרגע רק ג'יגה ובעתיד עוד ג'יגה עדיף שתקנה סטיק אחד בודד של גיגה ולא 2 של 512 MB..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

של 2GB? מה הסיבה? לא עדיף שני סטיקים של 1GB?

וד"א אם נגיד אני רוצה 4GB , אני צריך לקנות שני סטיקים של 2, או שיש אחד של 4?

הוא מתכוון להוסיף בעתיד ל-2GB

ז"א סטיק של 1GB היום ועוד אחד בעתיד

לגבי 4GB אין כמעט סטיקים של 2GB, בטח לא כאלה רגילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הרבה יישומים סטנדרטיים שיזללו 2 ג'יגה .

לאדם אשר בד"כ לא משתמש ביישומים שיזללו את כל הזכרון שלו, ממש אין סיבה לא לבטל את הזכרון הוירטואלי.

כידוע, מורידה נתונים לזכרון הוירטואלי אפילו אם לא השתמש בשליש מכל כמות הזכרון הפיזי במחשב.

ואז, כאשר אתה רוצה לשחזר את חלון האקספלורר שהקטנת לפני חצי שנה, הוא יתחיל לטחון את הדיסק הקשיח כדי להחזיר את הנתונים.

Alt+Tab החוצה ממשחק כלשהו? חכו כמה שניות טובות עד שניתן לצאת לשולחן העבודה, וזה עוד במחשב מודרני ומהיר יחסית.

ביטול הזכרון הוירטואלי יגרום לכל הפעולות האלו להתבצע בהרף עין. הרבה יותר נוח ונעים לעבודה.

אם במקרה תפעילו יישום שירצה יותר מכמות הזיכרון הפיזי שיש לכם? היישום פשוט יקרוס. במקרים הבודדים האלה ניתן להחזיר את הזכרון הוירטואלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...