האם יש צורך כיום בזיכרון 2 גיגה? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש צורך כיום בזיכרון 2 גיגה?

roeiw

Recommended Posts

עכשיו אני עם ויסטה, וכרגע מופעל אצלי , מדיה פלייר 11, סיידבאר, IE7 והמערכת משתמשת ב-420 מגה מהזיכרון הפיסיקאלי, ולפי הנתונים 670 מגה מהזיכרון הוירטואלי.

הוספתי תמונה.

דרך אגב, מאני משתמש בגירסה 5728, ולדעתי היא מאוד מהירה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עכשיו אני עם ויסטה, וכרגע מופעל אצלי , מדיה פלייר 11, סיידבאר, IE7 והמערכת משתמשת ב-420 מגה מהזיכרון הפיסיקאלי, ולפי הנתונים 670 מגה מהזיכרון הוירטואלי.

הוספתי תמונה.

איזה מחשב יש לך למה אצלי עם 512 זה ממש ממש ממש איטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

McMerc,

איך הסקת את הנתונים הללו מהתמונה שאתה מציג ?.

מה הבעיה?

איפה שהוא מראה את הזיכרון בכמות הוא מתכוון אך ורק לזיכרון פיסיקאלי, ושמה כתוב 412 (לפני כן היה כתוב 420 לכן כתבתי ככה ממקודם), לגבי הזיכרון הוירטואלי, כתוב שהוא משתמש ב-670MB מתוך 1508, זה ניקרא page file, או בעברית קובץ החלפה (אם אני זוכר נכון).

איזה מחשב יש לך למה אצלי עם 512 זה ממש ממש ממש איטי

512, פרסקוט, FX5200 (בקיצור גרוע).

למה אתה מתכוון ממש איטי, איפה איטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוספתי תמונה.

המערכת שלך משתמשת בכמעט 1.1G זיכרון. זאת כמות _ממש עצומה_

(לשם השוואה מערכת ה שלי עם oblivion (במידה ואתה לא מכיר - אחד המשחקים הכי כבדים שקיימים כיום) ברקע + + ביטורנט לוקחת פחות מ600 ראם))

ויסטה פשוט מבזבזת ,הממשק של מאק יפה ומצויד באפקטים לא פחות מויסטה (ובעצם הרבה יותר) והדרישות של מאק נמוכות בהרבה.

שלא לדבר על מערכת שיכולה גם להציג אפקטים יפים בשימוש עם KDE+XGL ולקחת פחות מ100 ראם מהזיכרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש מפתיע.

דרך אגב לא בטוח שהזכרון הזה מתבזבז על הממשק הגרפי דווקא, אולי על דברים אחרים.

או שאולי זה סתם תכנות יותר בזבזני מבחינת משאבים, את ויסטה בסך הכל פיתחו בתקופה שבה משאבים כמו מעבדים מהירים כפולי ליבה וזכרונות 2GB הם זמינים מאוד ככה שיכול להיות שמייקרוסופט הרשו לעצמם להשתולל קצת יותר מבחינת בזבוז משאבים.

גם כשיצא היה מכה רצינית למחשבים קצת יותר מוגבלים מבחינת וכוח חישוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זה לא קורה לי, הכל זז כמו שצריך (היה יכול להיות יותר טוב, אין לי מה לשקר, אבל עדיין זה סביר בהחלט, ויחס למחשב שלי זה מעולה!).

אם יש למשהו תוכנה שמצלמת את המסך אז אני אעשה סירטון לזה (ולעוד כמה פונקציות מענינות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זה לא קורה לי, הכל זז כמו שצריך (היה יכול להיות יותר טוב, אין לי מה לשקר, אבל עדיין זה סביר בהחלט, ויחס למחשב שלי זה מעולה!).

אם יש למשהו תוכנה שמצלמת את המסך אז אני אעשה סירטון לזה (ולעוד כמה פונקציות מענינות).

My Screen Recorder Pro 2.3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לי כרגע 2 ג'יגה של יש צורך בזיכרון וירטואלי? אני יכול לבטל אותו ולא יהיו שום בעיות או ירידה בביצועים?

המחשב חייב ווירטואלי לכן לא צריך לבטל אותו וכמו שאמרו פה עדיף להיות תמיד באזור הבטוח ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוספתי תמונה.

מפלאי ניהול הזכרון של ...

רק אני לא רואה את ההגיון של "להשתמש בזיכרון הוירטואלי לפני שנגמר הזכרון הפיזי"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...