התקנה של via ide tool דפקה לי את ה- windows, יש לי דיסק WD80gb 8m buffer - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנה של via ide tool דפקה לי את ה- windows, יש לי דיסק WD80gb 8m buffer

A_MuMu

Recommended Posts

בעייה עם התקנת ה via4in1 ו idetool על win2k לוחgiga byte GA7-VAX.

יש לי דיסק של westran digital 80 gig 8mb buffer. התקנתי את המחשב החדש ואת כל הדרייברים של הלוח וכל הבלאגן שכולכם מכירים בהתקנות טריות.

היה לי מותקן ה idetool של VIA. העניין הוא שהוא זיהה את הדיסק החדש בתור ATA66. הדיסק הוא ATA100 הכבל הוא ATA133 והדיסק נמצא לבד על בקר ה IDE.

התוכנה נותנת לשנות את ההגדרה, מבקשת restart אבל אז חוזרת ל ATA66. חוץ מיזה ברשימת ה device manager הופיעו לי 4 בקרי IDE. הרגילים ועוד שתיים של VIA (זה לוח בלי raid) הרגילים היו עם סימן קריאה בגלל שאלו של ה VIA לקחו להם את המשאבים.

בקיצור לא מצב שאתה רוצה להשאר איתו. הורדתי את ה 4in1 מהאתר של VIA והתקנתי. באמצע ההתקנה המחשב נתקע. עשיתי reset ומאז win2k לא עלתה ודיווחה שאין גישה לבוט דיסק. אחרי כמה שעות עם כל האופציות לתיקון לא הייתה לי ברירה והתקנתי מחדש. פעמיים באותו שבוע! התקנתי את ה Via 4in1 אבל הפעם לא נתתי לו להתקין את החלק שמטפל ב IDE.

הקיצר, עכשיו אני לא יודע מה לעשות. להתקין את התוכנה ואם כן איזו בדיוק או לא להתקין?? אין לי כוח להתקין מחדש אם אני אגלה שטעיתי. כמה זה שווה בכלל להתקין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...