נקודה למחשבה. אז . . . כמה בעצם עולה לנו המחשב וה OC?! - עמוד 12 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נקודה למחשבה. אז . . . כמה בעצם עולה לנו המחשב וה OC?!

cat2010

Recommended Posts

COOL'N'QUIET אצל וEIST אצל אינטל

אצל זה קצת יותר מתוחכם , אצלם זה מוריד לא רק את צריכת המתח והמכפלה , אלה גם את מהירות המאוורר , מכאן הגם COOL (גם מגניב , אבל גם קריר באנגלית לאלה שלא יודעים) וגם הQUIET

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:lol:

בקיצור , מבחינת יעילות צריכה , ליבת CONROE עדיפה על ליבת ALLENDALE (אפילו שטכנית , הן זהות לגמרי חוץ מהCACHE הכפול) , לעומת זאת לאחרונה יש יותר פוטנציאל כי יש לאן לעלות , בכל מקרה , לדעתי את החשבון חשמל הזה קיבלת לא בגלל מחשב בOC , אלה בגלל מגוון סיבות כמו שהוא פתוח 24\7 על (סיכמנו כבר את הנושא שזה בזבוז) , שגם מסך המחשב זולל חשמל , שאתה משתמש בציוד היקפי נוסף על מקלדת ועכבר כמו סטיק , סטיק הגה , GAME PAD , וכו' וכו' , הOC כמו שפותח הת'ראד בעצמו אמר יוסיף לך רק משהו כמו 200 שקל לחשבון חשמל , שזה אומר שסכום מטורף אתה תשלם על זה רק אחריי שנה , וזה לא אומר שאתה צריך אחריי שנה להוריד את הOC ולוותר על ביצועים כשקנית מחשב לOC, שילמת עלייהם ...

נו באמת.

לא מקבלים חשבון חשמל של 3000 ש"ח בגלל מחשב.

המחשב שלי דלוק 24/7, באוברקלוק תמידי, מוריד דברים, ומתי שמתחשק פועלת גם תוכנת גריד.

חשבון החשמל האחרון שלי היה 400 שקל, וגם זה 30 שקל יותר מדי בגלל הערכה מוטעית של חברת החשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אף אחד לא שם לב שהוא עשה שם טעות ניגררת?!?!?!?!?!......1.47 *24 לא שווה 3.5 אלה שווה 35!!!!! ז"א שזה 35 שקל ליממה שלמה!!!!....וז"א 987 לחודש שלם וז"א 11000 לשנה...אז מן הסתם שזה לא נכון כי אני לא מקבל 900 שקל בחודש ויש לי יותר מכשירים מהמחשב והמחשב פועל די הרבה!...אז משהו בחישוב שלו לא נכון (חוץ מהטעות הנגררת...)

וואוו עכשיו קלטתי....פותח הת'ראד יש לך בעיית מתמטיקה קשה...(בלי להעליב..)...0.49 אג לשעה!! כפול 0.3 = 0.147 שזה 14 אגורות!!!!!! לא 147 אגורות!!! שקל יופיע לך בצורת שלם!!! מה שיש לך פה זה כמעט 15 אגורות לשעה עכשיו 15 אג כפול 24 = 360אג = 3.6 שקל ביום!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד דבר אחד בת'ראד הזה שלא דיברנו עליו, ושדיי שכחנו, ההבדל בין E6700 וE6600 OC זה ב600, המהירות המתקבלת נגרמת עקב FSB גבוה, לא מכפלה גבוהה כמו ב700, לכן ה600 יותר טוב, כי הוא מנצל גם את הזכרונות. צריך לפרט את ההסבר יותר או שהבנתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנו, אבל לא הבנו את ההקשר... לתרד הזה.

אני מתכוון, בסך הכל בתחילת הת'ראד זה שפתח אותו אמר שעדיף לקנות חומרה יקרה על פניי חומרה זולה ולעשות לה , לכן הוכחתי שחומרה זולה באוברקלוק יותר טובה, בגלל שאתה מסיג מהירות סופית גבוהה לא ע"י מכפלת גבוהה ו-FSB נמוך (כמו במעבדים יקרים), אלה ע"י מכפלה מעט נמוכה אבל FSB שמפצה עליה וגם ממהיר את הזכרונות. בתכלס, חומרה זולה באוברקלוק כן עדיפה על יקרה בלי התהליך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לקנות מעבד יקר כמו E6600 E6700 במידה והOC שתעשה יהיה עם מים או גז..

במקרה אחר הרי בקירור אוויר אפשר להגיע עד למהירות מעבד 4000+- ולכן E6400 יספיק בבאס 500

ואין טעם לקנות מעבד יותר חזק כי אז נגיד בE6600 היית מגיע בבאס 500 למהירות מעבד 4500 שבמילא אוויר לא מחזיק..

אבל אם הקירור הוא גז או מים כבר והOC רציני הE6600 יהיה כדאי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...