איך אני מארגן לאן פארטי עם כמה חברים??? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני מארגן לאן פארטי עם כמה חברים???

yuval1101

Recommended Posts

היי :hi:

אני וכמה חברים שלי רוצים להיפגש אצל מישהו, ולעשות לאן פארטי, איך אנחנו עושים את זה?

מה צריך לקנות? מה צריך להתקין? ומה צריך לחבר?

אני לא יודע כלום על איך לעשות שיתוף בין מחשבים בשביל לאן פארטי, כך שאני גם כנראה לא יודע לשאול את השאלות הנכונות, אז אני מאוד אשמח אם תגידו כל מה שאני צריך לדעת על מנת לארגן לאן פארטי קטן עם כמה חברים בודדים.

דבר נוסף, לי ולאחי יש משותף כך שאנחנו מחוברים, מה אנחנו צריכים לעשות על מנת שנשחק ביחד ממחשבים נפרדים?

תודה רבה,

יובל :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה צריך?

שולחנות, כבלי חשמל\משולשים, מתג, כבלי , וראש על הכתפיים.

אחרי שחיברתם הכל נכון, מגדירים IP מאותו סאבנט, לדוגמא 10.0.0.1, 10.0.0.2, 10.0.0.3 וכך הלאה... מפעילים שרת באחד המחשבים ומשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ באמת נורא חכם בוא תסביר לי איך עם כבל בלבד אתה מחבר כמה מחשבים?

הוא צריך או 2 כרטיס בכל מחשב ואז זה יעבוד בצורה של TOKEN או לחבר הכול ביחד ע"י ראוטר-יותר מעשי נראה לי למרות שהיום יש לוחות שבאים עם 2 כרטיס מובנים גם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה צריך?

שולחנות, כבלי חשמל\משולשים, [glow=red,2,300]מתג[/glow], כבלי , וראש על הכתפיים.

אחרי שחיברתם הכל נכון, מגדירים IP מאותו סאבנט, לדוגמא 10.0.0.1, 10.0.0.2, 10.0.0.3 וכך הלאה... מפעילים שרת באחד המחשבים ומשחקים.

מתג = סוויץ

ראוטר מיותר במקרה הזה

רשת מוזרה בצורת Token יקח לו חודשיים להגדיר. כרטיס אחד בכל מחשב וסוויץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, אל תדברו איתי במונחים שאני לא אבין.

אנחנו 4 אנשים, ולכל אחד יש כרטיס אחד.

יש לי ראוטר שאני משתמש בו בשביל לחבר אותי ואת המחשב של אחי ואחותי לאינטרנט אחד.

מה בדיוק לעשות? ומה לקנות? ואיך אני בוחר איזה מחשב יהיה ה-SERVER ומה צריך ליהות למחשב שהוא ה-SERVER?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, שולחנות אני אסדר בעצמי.

כבלים של - אתה יכול לומר לי בבקשה מה השם המלא שלהם שאני אבקש אותו בחנות, ומאיפה אני אוכל לקנות אותו ( אני אשמח לקבל חנות באינטרנט שמוכרת אותו ) ובכמה בערך?

אותן שאלות ששאלתי על הכבל אני צריך לדעת גם על הסוויטש- איפה וכמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם על הראוטר יש לך מספיק חיבורים , תשתמש בו .

אם לא , תקנה Switch בעל מס' הפורטים שאתה צריך (לקנות משהו פשוט וזול , אתה לא צריך מעבר) .

שם הכבל - כבל RJ45 ישר . (קטגוריה חמישית , אבל את מי זה מעניין .)

כל חנות מחשבים שמכבדת את עצמה מוכרת . המחיר - עד 5 ש"ח למטר . חפש וקח את הכי זול שתמצא .

תוספת -

בנוגע לשרת , תלוי באיזה משחק משחקים ואיזה מחשבים יש לרשותכם .

אם מחברים הרבה מחשבים והמשחק כבד , רצוי שהמחשב של השרת יריץ רק את תוכנית השרת .

אם המשחקים יותר קלילים , אפשר להריץ שרת על אחד המחשבים , ובמקביל לשחק איתו במשחק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מקום בראוטר, נשאר רק אחד, אני יכול להוציא את אחותי אבל אני חיב להשאיר את אחי ואז ישרק עוד שתיים ואני רוצה להוסיף 3 חברים,

למרות שיש לי ראוטר שאני לא משתמש בו כי הוא היה עושה בעיות עם האינטרנט, הוא נראה לך יעששה את העבודה?

ובקשר למחשב שיהיה שרת, איזה נתונים צריכים להיות לו די שהוא יחשב שרת טוב וחזק בשביל להיות שרת וגם לשחק בו? ו-4 מחשבים זה נחשב הרבה מדי בשביל שמחשב יחזיק אותם וישחק בו, בו זמנית?

ואני יכול להשתמש במחשב ישן שיהיה שרת, ולשחק בארבעה מחשבים אחרים? שאני אומר ישן אני מתכוון 2, או שצריך מחשב חזק?

כמה עולה בערך SWITCH, ואתה יכול להמליץ לי על חנות לקנות אחד כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...