איך אני מארגן לאן פארטי עם כמה חברים??? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני מארגן לאן פארטי עם כמה חברים???

yuval1101

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רכזת זה לא switch רכזת זה hub

switch זה מתג בעברית

גם רכזת וגם switch יעשו לך את העבודה מצויין. switch יודע לתפקד כמו רכזת רק יותר טוב , ההבדל בינהם הוא ש switch יודע לשלוח לכל כבל רק את הפקטים שמיועדים אליו.

switch גם עובד בfull duplex מה שhub לא יכול לעשות. בקיצור סוויץ יותר טוב ויותר מהיר.

חוץ מזה הוא לא עולה הרבה (פחות מ80 שקל) ולא נראה לי שתמצא hub במחיר נורמלי כי כבר אין הרבה כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AC/DC: אני שאלתי את "VOODOO3" אם זה אותו דבר.

אז ככל הנראה שאני אלך על SWITCH, לא יותר מדי כסף, אבל לא עניתם לי על השאלה, האם מחשב אחד יכול להחזיק עוד 3 מחשבים כשרת ועוד לשחק בו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם כבר אני קונה, אני רוצה לקנות משהו רציני, אתם יכולים להמליץ לי על משהו טוב במחיר סביר? אני למדתי לא לקנות דברים לא איכותיים

ומה היתרונות של SWITCH על ראוטר ( כמו שאמרתי, יש לי אחד לא בשימוש )?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוויצ מחבר מחשבים בתוך אותה (ברמת ה Ethernet) ראוטר מחבר מחשבים בין (ברמת ה IP). אתה צריך ראוטר למשל כדאי לחבר את הרשת הביתית שלך לאינטרנט.

בראוטרים הביתיים יש גם סוויצ מובנה ככה שאתה יכול להשתמש בראוטר שיש לך ולחבר אליו את כל המחשבים , אם היו לך מספיק חיבורים פנויים עליו.

אם יש לך כבר ראוטר אחד אין לך שום סיבה לקנות עוד אחד במיוחד שראוטר עם הרבה חיבורים הרבה יותר יקר מסוויצ.

קודם כל סוויצ מספיק לצרכים שלך ודבר שני גם אם תרצה לחבר את המחשבים שעל הסוויצ לאינטרנט אתה יכול פשוט לחבר את הסוויצ לראוטר (רק יכול להיות שתצטרך כבל מוצלב בשביל זה) והראוטר יחבר את כל המחשבים לאינרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, תקשיב... יש לי ראוטר שהוא לא בשימוש ולכל אחד מהחברים שלי יש כבל מתאים של האינטרנט שהוא יביא מהבית, ע"י הראוטר והכבלים שכל אחד יביא נחבר את כל המחשבים דרך הראוטר.

עכשיו, מה נשאר לי לעשות? ואיך אני מגדיר מחשב מסוים כ-SERVER?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז רגע, תגידו לי אם אני צודק:

בשביל לעשות לאן פארטי עם חברים צריך...

1- כולם להיפגש בבית אחד ולחבר את המחשבים לחשמל.

2- לחבר את כל המחשבים ביחד ע"י כבלים רגילים של האינטרנט לתוך הראוטר הלא משומש שלי.

3- להיכנס למשחק, ושמישהו יפתח לאן חדש.

4- כל השאר צריכים פשוט להיכנס לתוך הלאן שנפתח ( ואני גם צריך שתגידו לי איך נכנסים בדיוק ללאן שנפתח? ).

זה הכול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...