הזמנתי שני X1950XTX תגידו איך מערך הקרוס פייר? - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנתי שני X1950XTX תגידו איך מערך הקרוס פייר?

musari

Recommended Posts

• תגובות 150
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הלוואי על כולנו מחשב כזה

תתחדש

עוד חודשיים כל אחד יוכל במחיר שפוי לקנות מחשב שישפיל את המחשב הזה.

פשוט בזבוז טוטלי של כסף, ולא משנה כמה הוא עשיר זה פשוט לזורק כסף לפח, יש אנשים במדינה

שבקושי לאכול יש להם כסף ובא פה מישהו ופשוט זורק 17 אש"ח לפח זה פשוט מעצבן...

אם אין לך מה לעשות עם הכסף שלך, אני מכיר כמה עמותות שעכשיו (במיוחד עכשיו לפני החגים) ישמחו לקבל תרומה נחמדה לאנשים שאין להם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה באסה תמיד יש לי מזל נכס כזה אני מזמין את החלקים הכי טובים ואף פעם לא עובד לי כמו שצריך ,אני מנסה להתקין תכרטיס מסך וכלום תיראו מה אומר לי...משהוא יודע איך מסדרים את זה?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוודא שאתה מתקין את הדרייבר העדכני ביותר.

תוכל למצוא אותו כאן:

https://support.ati.com/ics/support/default.asp?deptID=894&task=knowledge&folderID=293

ובפירוט:

תוודא ש Dot Net framework מותקן אצלך, רצוי גירסא 1.1 ולא 2, תוכל למצוא אותו כאן - http://www.microsoft.com/downloads/info.aspx?na=90&p=&SrcDisplayLang=en&SrcCategoryId=&SrcFamilyId=0856eacb-4362-4b0d-8edd-aab15c5e04f5&u=http://download.microsoft.com/download/5/6/7/567758a3-759e-473e-bf8f-52154438565a/dotnetfx.exe

זה קיצור הדרך.

אחרי שתתקין את זה, תריץ Windows update כדי להוריד את עדכון SP1 ל dot net, אחרי עוד רסטרט תריץ שוב WU כדי להוריד עוד עדכון קריטי ל SP1 ולאחר מכן תוכל להתקין בראש שקט את הדרייבר מכאן -

https://a248.e.akamai.net/f/674/9206/0/www2.ati.com/drivers/6-8_xp-2k_dd_ccc_wdm_enu_35179.exe

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אוטומטי מתקין לי SP2 עם נטפרמוורק 2 מWU ואחר כך ניסיתי להתקין את הדרייברים שהורדתי מהאתר של ATI ולא נותן תראה הסדר היה ככה התקנתי לוח אחר כך עדכוני וינדוס סיים להתקין SP2 ניסיתי תכרטיס מסך הוא לא נותן אולי זו בעיה בכרטיס הגיוני או בביוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סקפטי לגבי או כרטיס. השגיאה היא שגיאת INF שמתאימה יותר לframework.

תסיר את ה dot net framework 2.0 ואת 1.1 אם מותקנת אצלך, ותתקין את 1.1 בלבד.

SP2 לא מגיע עם אף אחת מהחבילות הללו מובנית. כנראה שהורדת והתקנת לבד מ WU.

בכל אופן, שווה להריץ WU ולהתקין כל מה שניתן מהעדכונים הקריטיים, ומהלא קריטיים רק את 1.1 ולא את 2.0 שהיא כבדה מאוד ונוטה לעשות צרות.

אם בכ"ז לא יעבוד, תוריד את 2.0 ותנסה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי שוב עשיתי מה שרשמתה ולא עובד יש לציין שעדיין לא אישרתי את וינדוס בטלפון אבל זה לא ניראה לי קשור יש אוליי עוד רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט בזבוז טוטלי של כסף, ולא משנה כמה הוא עשיר זה פשוט לזורק כסף לפח, יש אנשים במדינה

אם אין לך מה לעשות עם הכסף שלך, אני מכיר כמה עמותות שעכשיו (במיוחד עכשיו לפני החגים) ישמחו לקבל תרומה נחמדה לאנשים שאין להם...

אני מסכים ולא מסכים איתך.

אתה לא יודע כלום עליו או על המשפחה שלו, אולי ההורים שלו כן תורמים כסף לעמותות ואולי אפילו הוא תורם כסף...

מוסרי סליחה שאני חוצפן אבל למה לך לבזבז כל כך כסף?

יכלת לקנות ב-5000ש"ח אחלה ציוד ולהשאיר עודף בצד אתה לא חושב על העתיד זה שיש כסף זה לא אומר שצריך לבזבז אותו.

אני במקומך קונה את זה:

e6400

gigabyte ds-4

2gb

x1900xt

250gb

enermax 500w

תארגן לי מחשב כזה במחיר כזה ואני עכשיו קונה

יצא לי ב KSP עם מעבד e6300 ולוח ds-3 בסביבות 6000 שקל. אולי אני טועה אם כן תאיר את עיני.

מה שאני מתכוון לעשות זה להדפיס את המפרט הפצצה הזה ולקנות אותו עוד שנה :cool2:

לשאר חברי הפורום -> יש לו מחשב פצצה שכולנו היינו רוצים (אם היה במחיר הגיוני) תפרגנו לו קצת ואל תהיו צרי עין.

למוסרי -> תתחדש אחי :yelclap: אחרי שהכל יסתדר לך עם הדרייברים תצלם עם מצלמת ודיאיו תוך כדי משחק ותעלה את זה. אני חייב לראות את האיכות :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין בדיוק, למה שהוא יתרום?

הוא (או ההורים שלו) היו מספיק חכמים להרוויח סכומים יפים של כסף, למה הוא חייב משהו למישהו? אם הוא ירצה לתרום הוא יתרום, אם לא, הוא לא חייב כלום לאף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי על ה DX10 ... פי 6 ביצועים על פני DX9.

אפשר יהיה לזרוק את כל הכרטיסים הישנים לפח.

אני מוכן לקנות ממך את ה X1950XTX עוד 4 חודשים ב 500 ש"ח ...

הייתי אומר שאתה טועה..

בכל מקרה נחכה עד הDX10 יתמצא בשוק, ואז נקבע עובדות..

בנתיים סתם לדבר באוויר לא יעזור לאף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הפירגון איזה באסה רק ב 29 לחודש יגיע לי הכרטיס מסך מאסטר אין אותו במלאי לאף חנות מוזר...אבל בנתיים חלק מן החלקים פה אני תיכף יעלה המחשב עדיין לא מחובר אני עדיין לא משתמש בו כי לא הולך לי ממש להתקין את הכרטיס מסך מחר אני יקח אותו למעבדה שם יראו לי מה לעשות טוב אני בשעה הקרובה יעלה מהחלקים שהגיעו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...