ה GA7VRXP שלי נדפק לאחר עדכון ביוס (מפתיע, הא?) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה GA7VRXP שלי נדפק לאחר עדכון ביוס (מפתיע, הא?)

miim17

Recommended Posts

ע"פ עצה שקיבלתי (כאן, ותודה) העתקתי את הקובת עידכון לדיסקט ופתחתי אותו דרך הביוס. כשאני מעלה את המחשב הוא אומר שיש בעיה בקונפיגורציה ומעלה את הביוס השני. עכשיו אני לא בדיוק יודע עם העדכון הצליח, (אני משתמש כרגע בביוס השני) ואיך לגרום לו להצליח? ולמה יש שמועה שאף אחד לא הצליח לעשות את העדכון הזה?

חשוב לי לעשות את הדכון בכלל שציפ של הסאונד משמיע עלוב והבנתי שה F11 אמור לתקן את זה....

יש מצב שחנות שמימני קניתי את המחשב תעשה את זה ? (KSP יקירתינו.....)

ועוד שמועה: מישהוא אמר לי שללוח הזה יש שתי גירסאות 1.1 ו - 2. ואותו מישהוא אמר גם שההחלפה היא בחינם. מישהוא שמע על זה משהוא?

תודה לכל העונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציפור לחשה לי שהשירות של KSP שווה לת*ת שלי

מה זה בדיוק אומר ? שהת*ת שלך שווה או לא?

עידכון ביוס מתבצע בצורה תקינה אם אתה שומר אותו על הדיסק הקשיח וטוען דוסית רגילה. לא צריך להיות בעיה עם העידכון.

מקסימום תוכל לחזור על הגירסא הקודמת בעזרת הורדה של הגירסא שלפני האחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הדרך הטובה ביותר לעדכן את הביוס , בלי להסתבך זה :

לחפש את הדיסק שבא אם הלוח-אם , להתקין את תוכנת writer utility@ (או GB utility manager)

מפעילים את התוכנה , מסמנים internet update , clear DMI+PNP data pool

בוחרים Update new , בוחרים את השרת הראשון ברשימה והוא מוריד , ומעדכן , עושים איתחול למחשב , וזהו.

לא צריכה להיות שום בעיה לעדכן , והוא כאמור מתקן את בעיות הסאונד שהיו עם הכרטיס (בעיות שמתרחשות עם הרדיסקים שעובדים בUDMA6)

ללוח הזה יש 3 גרסאות:

1: עם התקלה של חוסר תמיכה בGF4

1.1: שמתיימרת לתקן את בעיות התמיכה בכרטיסי מסך , אבל עדיין יש בה בעיות (אצלי למשל מדידת טמפ' המעבד סוטה ב10 מעלות מעלה)

2: שבה תוקנו כל הבעיות

החלפת הלוח אמורה להתבצע בחינם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל העונים!

איך אני יודע איזה גירסת לוח יש לי? ויש לי באמת תופעה מוזרה בכרטיס מסך (GF4) הוא לפעמים לא "מתניע" כאשר אני מפעיל את המחשב. הבעיה נפתרה כאשר הוצאתי את כל כרטיסי ה PCI שיש לי במחשב (כרגע זה לא כל כך מפריע לי כי הכל אונבורד...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...