לוח אם וזכרון לקונרו E6600 (עם OC בתכנון) - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח אם וזכרון לקונרו E6600 (עם OC בתכנון)

kipi25

Recommended Posts

והכרטיסי משמשים בשביל עבודה ב-2 או מחשב שעובד בתור שרת שיתוף אינטרנט

אז ניתן יהיה לחבר למחשב הזה (א) עוד מחשב (ב) שיהיה מחובר דרכו לאינטרנט? כלומר, מחשב א יפעל כהאב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אכן

פעם עבדתי בתצורה כזאת בבית

בעבודה אני עדיין עובד ככה

ההבדל הוא שהייתי צריך 2 כרטיסי (ב-P4 Willi ז"ל בזמנו) או כרטיס נוסף (ב-Celeron D שבעבודה וכנראה יוחלף בחודש הקרוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, ממש שווה. נראה לי שפתרת לי את ההתלבטות !!!! P5B DLX it is!!!

רק לוודא שהבנתי אותך נכון:

אם המחשב א' תמיד דולק ומחובר לאינטרנט, אני יכול מדי פעם לחבר לחיבור הרשת השני (ב'),

והמחשב הנייד יהיה מחובר לאינטרנט, ללא צורך בהפעלת חייגן? פשוט לחבר אותו למחשב א' ולגלוש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באותה סירה כמוך , ולפי חיפוש די קצר בגוגל , כן קיימות בעיות תאימות בין הלוח לבין הזיכרון הנ"ל

וזו תמיד אותה בעיה : הכול פועל כשורה בהתחלה, מערכת ההפעלה עולה אבל הזיכרונות לא פועלים במהירות הנכונה , ואז לאחר עדכון ביוס המחשב מתרסק לגמרי ולא מציג יותר שום דבר על המסך , בכל המקרים הם החליפו זיכרונות לשל חברה אחרת ...

זה חזר על עצמו ב3 פוסטים שונים שאני קראתי בחצי שעה האחרונה , אני גם רציתי ללכת על הdeluxe אבל לאור הממצאים כנראה שאני אלך על הDS4...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לפי האתר של , גם NR וגם PK עובדים על אותו המתח - 1.9-2.0v.

אז אם ל- NR יש בעיה, גם ל- PK יש בעיה. חוץ מזה, לא הבנתי מה הבעיה של P5B DLX עם הזכרון הזה... האם זו בעיה כמו ל- DS3, עם מתחים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה קיימת עם הרבה לוחות 965

העצה שלי היא להוסיף קצת כסף ולקחת PK או אחר עם מתח נמוך

ליאור גם אני חושב על שילוב דומה אתה בטוח שהלוח עובד טוב עם ה-PK

או אם יש מישהו עם השילוב הנ"ל שיכול להעיד שהוא עובד כמו שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנ"ל , האם יש פה מישהו שיכול להעיד כי ה HZ פועל כראוי עם ה P5B Deluxe?

עקרונית ראיתי ב-XS שG.SKILL רשמו מפורשות על הצמד הזה שלא אמורות להתעורר בעיות , אבל אני לא סומך עליהם יותר מדי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...