לוח אם וזכרון לקונרו E6600 (עם OC בתכנון) - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח אם וזכרון לקונרו E6600 (עם OC בתכנון)

kipi25

Recommended Posts

שלום,

אני עומד לקנות מחשב חדש מבוסס E6600, עם OC בתכנון עתידי (במידת הצורך) של 333MHZ.

בעבר הומלץ לי כאן על לוח DFI INFINITY, אך בימים האחרונים מתחילות להצטבר כאן תלונות ובעיות עם הלוח הזה.

אני לא מתכנן CF / , וכאמור גם לא OC רציני, לכן הדבר האחרון שבא לי לקנות זה לוח עם סיכון גבוהה לפורענות, עם פ'יצרים שאני לא אנצל.

חשבתי על אופציות אחרות ללוח, שאוכל לסמוך עליו ב- 3-4 השנים הבאות.

האפשרויות שחשבתי עליהן:

ASUS P5B

GYGABYTE DS3

GYGABYTE DS4

על איזה מהם אתם ממליצים יותר?

שאלה נוספת לגבי זכרונות:

אם אני אעשה (אולי) בעתיד OC סולידי של 333MHZ אני ארצה לשמור על יחס 1:1 עם המעבד.

זאת אומרת שבינתיים כדי לשמור על היחס הזה, אני צריך במהירות 533MHZ. הבנתי שזכרון 667MHZ ניתן להאט ל- 533MHZ

ובעת הצורך (OC המתוכנן) להעלות חזרה ל- 667MHZ. השאלה שלי היא אם אני קונה 800MHZ (הפרש של 30 ש"ח),

האם גם אותם ניתן להוריד ל- 533MHZ ובמידת הצורך, ניתן יהיה לבצע איתם OC יותר רציני מ- 333MHZ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הבעיה שאף אחד לא יודע מתי יצא עדכון ביוס והאם הוא יפתור את כל הבעיות...

אני ממש לא מתכוון לקנות לוח שמצד אחד אני לא אנצל את כל מה שהוא מציע, מצד שני כרגע (עם גרסת הביוס הנוכחית) הוא טיפה בעייתי,

ומצד שלישי לא ידוע מתי ואם בכלל בעיותיו ייפתרו.

ייתכן וה- DFI הוא לוח מצויין, אך כנראה לא בשבילי. לי הוא נראה כרגע סוג של הימור. אני מחפש יותר סולידי, פחות הרפתקני,

שיתן לי יציבות נפשית (:smile1:) ומערכתית בשנים הבאות, ובעל אפשרויות OC פחות סבוכות מה- DFI.

אפשר עוד דיעות בבקשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הלוח הייתי הולך על ה DS4

לגבי הזכרונות אזי כן אם אתה קונה 800 אתה תוכל להוריד את מהירותם ל 533 ואז להעלות בעת הצורך, למרות שעם זכרונות 667 אתה תרוץ 1:1 אבל קראתי בכמה מקומות שעם ה C2D זה לא משנה דפקה לזכרונות 667 יש ירידה יחסית קטנה מאוד בביצועים מזכרונות 533 בגלל המבנה של עם ה 800 תוכל להגיע ל O.C. יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור, אבל זה כל העניין - אני רוצה לפשט את תהליך ה- OC ולא לסבך אותו עם מיליון אופציות וכיוונונים.

ה- OC שאני אולי מתכנן לא כזה רציני שהוא מצריך התעסקות עמוקה. סה"כ אני לא מבין כ"כ בזה, ולא מעוניין להסתבך עם זה.

בעניין הזכרונות: הכוונה שלי הייתה להוריד את ה- 800 ל- 533 כדי לשמור על יחס 1:1 עם המעבד בסטוק, ואז לעלות את מהירות הזכרון בהתאם למעבד,

כדי לשמור על היחס 1:1. השאלה אם ניתן לעשות זאת עם ה- 800 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Terjen - הזכרונות 800 כי 667 עולים 30 ש"ח פחות, אז למה לא 800, שיכולים לתת יותר חופש פעולה ב- OC.

הלוח - לא אמרתי שאני מחפש לוח חייתי ל- OC. אני מחפש לוח טוב, יציב ואמין, שיחזיק מעמד כמה שנים. P5B ו DS3 עולים בדיוק כמו ה- DFI.

ה- DS4 אכן יותר יקר בכמאתיים ש"ח, אך אם הוא טוב בהרבה מה- DS3, אז לפי דעתי הוא שווה השקעה.

אם אתה מכיר טוב ויותר זול, אשמח לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור, אבל זה כל העניין - אני רוצה לפשט את תהליך ה- OC ולא לסבך אותו עם מיליון אופציות וכיוונונים.

ה- OC שאני אולי מתכנן לא כזה רציני שהוא מצריך התעסקות עמוקה. סה"כ אני לא מבין כ"כ בזה, ולא מעוניין להסתבך עם זה.

בעניין הזכרונות: הכוונה שלי הייתה להוריד את ה- 800 ל- 533 כדי לשמור על יחס 1:1 עם המעבד בסטוק, ואז לעלות את מהירות הזכרון בהתאם למעבד,

כדי לשמור על היחס 1:1. השאלה אם ניתן לעשות זאת עם ה- 800 ?

לאוברקלוקר מתחיל זה משהו אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיספסתי משהו? למה התכוונת?

יש ב-DFI אפשרויות שגם אני לא יודע מה לעזאזל התפקיד שלהן ומה הן עושות

ה- יותר סלחני

ה-DS4 וה-975X זה שסקרת ליאור באותו המחיר.לא עדיף אותו?

ה-DFI יותר זול ב-100-200 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה מה יש בDFI

כי גם עם כל האפשרויות האלו ("למתקדמים") וגם עם הביוס הלא רשמי האחרון

הDS-4 עדיין OC יותר טוב

גם לאוברקלוקר מתחיל וגם למתקדם (אלא אם יש לך שמגבילים אותך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...