מה אתם רוצים להיות בעתיד? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם רוצים להיות בעתיד?

POPSTAR

Recommended Posts

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אפשר להסתדר בחיים גם בלי מתמטיקה, אפשר לחשוב שהתארים היחידיים האפשריים הם פיזיקה ומתמטיקה. יש יותר מזה.

מה הייתי רוצה להיות? האמ. טחון. עם חברה שלי בלי ילדים על הראש, ולא ברוטציה של עבודה-ניקיון-שינה, אני לא הולך לוותר על הכיף בחיים שלי כלכך מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתמטיקה זה חשוב אם האדם רוצה ליצור כל מיני דברים טכנולוגיים וכו'

כי הכל סובב סביב הגיון שנקרא מתמטיקה

אבל כל מה שלא קשור לטכנולוגיה או כספים יכול להיעשות גם בלי ידע במתמטיקה, תלוי מה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רבים מכם רוצים להיות עשירים ובעלי ממון רב, אבל אם נשים לרגע בצד את הקלישאות - יותר חשוב להיות מאושר, כי דוגרי אפשר לעסוק במקצוע שמכניס הרבה כסף, כמו עובד היי-טק או רואה חשבון אבל אותו תפקיד לא מספק את הבן אדם ולמעשה, משעמם אותו.

לכן, אני שואף למצוא עבודה שתרתק, תעניין ותאתגר אותי ויחד עם זאת, שתאפשר לי לחיות בכבוד ואף מעל לזאת.

אני כרגע מחכה לתשובה מהעתודה בנוגע ללימודי הכלכלה שלי בשנה הבאה באוניברסיטת חיפה. אני מתכוון ללמוד את המקצוע כי הוא מאוד מעניין אותי וכן שנות השירות בצבא תחת תפקיד שקשור למקצוע יתנו לי נסיון רב בו, אך אני לא בטוח שבו אני אכן ארצה לעסוק לטווח הארוך.

אני חושב הרבה לכיוון הדיפלומטיה, לעבוד במשרד החוץ, בשגרירות בחו"ל, דיפלומט :) נשמע ממש מעניין.

כמו כן, יש לי שאיפה לשנות משהו ואני מאוד רוצה להיכנס לפוליטיקה, ודווקא בשלב מוקדם בחיי.

נחיה ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רבים מכם רוצים להיות עשירים ובעלי ממון רב, אבל אם נשים לרגע בצד את הקלישאות - יותר חשוב להיות מאושר, כי דוגרי אפשר לעסוק במקצוע שמכניס הרבה כסף, כמו עובד היי-טק או רואה חשבון אבל אותו תפקיד לא מספק את הבן אדם ולמעשה, משעמם אותו.

לכן, אני שואף למצוא עבודה שתרתק, תעניין ותאתגר אותי ויחד עם זאת, שתאפשר לי לחיות בכבוד ואף מעל לזאת.

אני כרגע מחכה לתשובה מהעתודה בנוגע ללימודי הכלכלה שלי בשנה הבאה באוניברסיטת חיפה. אני מתכוון ללמוד את המקצוע כי הוא מאוד מעניין אותי וכן שנות השירות בצבא תחת תפקיד שקשור למקצוע יתנו לי נסיון רב בו, אך אני לא בטוח שבו אני אכן ארצה לעסוק לטווח הארוך.

אני חושב הרבה לכיוון הדיפלומטיה, לעבוד במשרד החוץ, בשגרירות בחו"ל, דיפלומט :) נשמע ממש מעניין.

כמו כן, יש לי שאיפה לשנות משהו ואני מאוד רוצה להיכנס לפוליטיקה, ודווקא בשלב מוקדם בחיי.

נחיה ונראה.

דברי חוכמה בהתחלה :P

אבל לפוליטקה אני לא שואף xD

צודק אנשים צרכים לעסוק בדברים שהם אוהבים (עם יש גם הרבה כסף זה בונוס מצויין :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, קל להבין את הקולות הרבים שמגיעים מהציבור בשנים האחרונות, שטוען שכולם מושחתים.

זה באמת נראה שיושבת שם למעלה קבוצה של אנשים שרבים מהם מנותקים לגמרי מהעם, אבל בגלל זה אני רוצה להיכנס למפה הזאת בגיל צעיר יחסית, שאני עדיין חדור באידאולוגיה ורצון אמיתי לשנות.

אני לא אומר שלפוליטקאים לא אכפת מאיתנו וצריך שינוי טוטאלי של המערכת - כי אני לא מאמין שזה נכון.

אני חושב שצריך להכניס רוח חדשה וצעירה לכנסת, ואני מקווה שיום אחד אני אהיה חלק ממנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה להיות בכנסת? ואיך זה מסתדר עם אושר? וזה גם לא מסתדר עם אדיאולוגיה, כי שתראה אנשים שמקודמים רק על בסיס קשרים או שוחד זה יתסכל אותך מאוד, אין סיכוי רציני שפוליטקאי יצליח להכנס לכנסת בלי שוחד או קשרים. בעצם גם אם הוא היה ראש השב"כ, המוסד, הרמטכ"ל או סגן הרמטכ"ל הוא יכול, אבל זה מסתדר עם קטגוריית ה"קשרים".

וד"א, בקשר לכלכלה - בהצלחה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, קל להבין את הקולות הרבים שמגיעים מהציבור בשנים האחרונות, שטוען שכולם מושחתים.

זה באמת נראה שיושבת שם למעלה קבוצה של אנשים שרבים מהם מנותקים לגמרי מהעם, אבל בגלל זה אני רוצה להיכנס למפה הזאת בגיל צעיר יחסית, שאני עדיין חדור באידאולוגיה ורצון אמיתי לשנות.

אני לא אומר שלפוליטקאים לא אכפת מאיתנו וצריך שינוי טוטאלי של המערכת - כי אני לא מאמין שזה נכון.

אני חושב שצריך להכניס רוח חדשה וצעירה לכנסת, ואני מקווה שיום אחד אני אהיה חלק ממנה.

אתה יכול ליכנס לכנסת רק מגיל 30 משהו כזה

ואתה יודע שכולם מתחילים הם אומרים את זה

ותראה מה יש עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה להיות בכנסת? ואיך זה מסתדר עם אושר? וזה גם לא מסתדר עם אדיאולוגיה, כי שתראה אנשים שמקודמים רק על בסיס קשרים או שוחד זה יתסכל אותך מאוד, אין סיכוי רציני שפוליטקאי יצליח להכנס לכנסת בלי שוחד או קשרים. בעצם גם אם הוא היה ראש השב"כ, המוסד, הרמטכ"ל או סגן הרמטכ"ל הוא יכול, אבל זה מסתדר עם קטגוריית ה"קשרים".

וד"א, בקשר לכלכלה - בהצלחה ;D

לכנסת נכנסים ע"י העם - העם בוחר אותך, אתה שם.

אין קשר לשוחד או קשרים מסויימים, אלא אם כן אתה נמצא במפלגה קיימת, אבל מישהו דיבר על להצטרף לשורות של מפלגה כלשהי?

זה מסתדר עם האושר שלי כי הצבתי לעצמי מטרה, והמטרה היא לשנות משהו במדינה הזאת שאני חי בה ואוהב אותה ולהפוך אותה למקום טוב יותר, ואני מאמין (כרגע לפחות) שאני אצליח לממש את המטרה הזאת דרך בית הנבחרים.

ותודה :)

ו-fireskill, גם היום יש בכנסת הרבה אנשים ישרים שפועלים למען הציבור שבוחר אותם ומעלים הצעות חוק שעוזרות לרווחת הכלל ולא רק לעצמם.

חבל שעל אנשים כאלה לא שומעים בתקשורת כמו ששומעים על הרמאים והמשוחדים :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מתבלבלים עם "תירוצים שבאים לכסות על עצלנות".

צודק במאה אחוז

גם לי יש בעיות קשב וריכוז (ADD אם מעניין מישהו...) ועד שנה שעברה לא ממש למדתי וסביר להניח שבסוף השנה הזאת הייתי נושר או משהו

מורה פרטית פעמיים בשבוע מכיתה ד' עד סוף ט'

ריטלין לקחתי מכיתה ה'

באמצע כיתה ח' החלטתי שאני מפסיק לקחת ריטלין (פשוט הפסיק להשפיע בגלל שהמינון היה יותר מידי נמוך)

כל החטיבה פחות או יותר לא נכנסתי לשיעורים ובאלה שכן הייתי נכשלתי

מכיתה ז' עד ט' בנוסף למורה הפרטית גם הייתי בשיעורי חיזוק כאלה אצל מורה לחינוך מיוחד בבצפר

בסוף כיתה ט' הבצפר ה"רגיל" התכוון לזרוק אותי לאחת הכיתות ה"מיוחדות" שלו (בדרך כלל לא יוצאים משם עם בגרות מלאה)

באותו חופש גדול(שנה שעברה) החלטתי שאם אני רוצה איזושהי עבודה רצינית בחיים שלי אני צריך להתחיל ללמוד

הלכתי לרופא וחידשתי את המרשם לריטלין+העלו לי את המינון

עברתי לבצפר פרטי שמתמחה בילדים עם בעיות קשב וריכוז שנקרא "הבית של תמר" (כן כן אני יודע שזה שם של גן :lol:)

יש שם מורים מצויינים שבאמת אכפת להם ממך שלא כמו בבתי ספר רגילים

כיתות קטנות עם מספר תלמידים מאוד מצומצם

התחלתי ללמוד כמו בנאדם ובסוף השנה הזאת התעודה שלי נראתה הרבה יותר טוב

שלושת החסרונות בבית הספר הזה הם:

1. מחיר מטורף אבל המועצה שלי מסבסדת את הרוב

2. אוכלוסית ערסים גדולה

3. השם המטומטם הזה :screwy:

אז מה שבאתי להגיד בהודעה הזאת זה...

אל תספרו לי שיט על זה שאתם לא מצליחים ללמוד בגלל בעיות קשב כי אם אתם באמת רוצים ללמוד, להוציא בגרות ולהגיע ללימודים גבוהים באיזשהו שלב יש מספיק פתרונות לאנשים כמוכם

ד"א

בעתיד אני רוצה לאכול באגאדיר 8)

בעתיד הקצת יותר רחוק אני רוצה ללמוד גראפיקה בבצלאל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...