מה אתם רוצים להיות בעתיד? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם רוצים להיות בעתיד?

POPSTAR

Recommended Posts

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לך ללמוד משהו(אתה דיסלקט , ביג דיל , גם אתה יכול ללמוד) , ככה שעוד שלוש -4 שנים יהיה לך תואר ביד ותוכל להשכיר דירה

לא כלכך קשה , ככה הרוב עושים...

אל תתבאס בקשר לגיל שלך , בארץ זה לא כל כך נדיר שאנשים גרים עם ההורים שלהם עד גיל 30

זה גם לא נפוץ , אבל זה לא משהו חריג בצורה יוצאת דופן...

למעשה זה נפוץ היום בשרון אבל לי אין ברירה טובה אחרת כרגע

יש כאלה שחיים מרצון בדירה של ההורים אבל להורים שלהם יש דירות גדולות

(אני מכיר כמה כאלה)

אני פשוט לא אוהב לגור בדירה של האמא אבל במחשבה על העתיד

אני חיב לחיות בכלוב עוד כמה שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להשכיר דירה ברעננה?

באיזור אני יודע שאפשר להשכיר דירה של חדר וחצי בבערך 250-300 דולר, ואתה יכול גם להשכיר בגוש דן למשל, או באיזור חדרה.

וכדאי לך להתחיל לעשות תואר, לסיים בגיל 31-32 (29-31/32) זה לא נורא. קצת קשה למצוא עבודה טובה רק עם בגרות, וקשרים זה לא סיפור. לפחות ל-90% מהמדינה אין קשרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להשכיר דירה ברעננה?

באיזור אני יודע שאפשר להשכיר דירה של חדר וחצי בבערך 250-300 דולר, ואתה יכול גם להשכיר בגוש דן למשל, או באיזור חדרה.

וכדאי לך להתחיל לעשות תואר, לסיים בגיל 31-32 (29-31/32) זה לא נורא. קצת קשה למצוא עבודה טובה רק עם בגרות, וקשרים זה לא סיפור. לפחות ל-90% מהמדינה אין קשרים.

אין לי בגרות ביכלל ויש לי בעיה של חוסר ריכוז

ככה שלהתחיל היום לילמוד בלי תמיכה משמעותית ביכלל זה לא מתאים לי

אני מעדיף לעבוד קשה וליספוג תחרא עד שיהיה לי גב כלכלי מספיק חזק כדי לגור לבד

ואפשרות נורמלית לשים גם כסף לעתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בגרות ביכלל ויש לי בעיה של חוסר ריכוז

ככה שלהתחיל היום לילמוד בלי תמיכה משמעותית ביכלל זה לא מתאים לי

אני מעדיף לעבוד קשה וליספוג תחרא עד שיהיה לי גב כלכלי מספיק חזק כדי לגור לבד

ואפשרות נורמלית לשים גם כסף לעתיד

אין איזה תרופה שאתה יכול לקחת שתשפיע על הכימקלים במוח ו"תכניס" אותך לריכוז ולפוקס לזמן כלשהו?

ואיך עשית בגרות אז? אני בטוח שיתנו לך הרבה הקלות, ואתה יכול לעשות תואר באוניברסיטה הפתוחה - זה בלי לחץ של זמן ככה שתוכל ללמוד כל יום נגיד עשר דקות בכמה סטים (אני מניח שאתה יכול להתרכז קצת או איכשהו) ולעשות את התואר אפילו ב-5 שנים. אבל בנאדם, החיים יותר קלים עם תואר. נגיד שאתה מפוטר מהעבודה בגיל 48, עוד 20 שנה - השוק מוצף (יותר מעכשיו מן הסתם) באנשים עם תואר ראשון ושני, מה תעשה? תואר ייתן לך גב כלשהו. ושוב, בטוח יש משהו שאתה יכול לעשות למרות חוסר הריכוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...