שאלה בקשר לעידכון Firmware של צורב. - > דחוף!! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לעידכון Firmware של צורב. - > דחוף!!

^HocK^

Recommended Posts

אם אני מתקין Firmware לצורב על מחשב מסויים.

האם זה יפגע בעבודתו על מחשב אחר? ???

עדכון FIRMWARE מתבצע על הצורב עצמו. מה שקורה בעצם זה שאתה מעדכן את התוכנה שיושבת על הצ'יפ של הצורב. עדכון כזה ישפיע על עבודת הצורב בכל מחשב, במידה והוא מועבר ממחשב למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מתקין Firmware לצורב על מחשב מסויים.

האם זה יפגע בעבודתו על מחשב אחר? ???

עדכון FIRMWARE מתבצע על הצורב עצמו. מה שקורה בעצם זה שאתה מעדכן את התוכנה שיושבת על הצ'יפ של הצורב. עדכון כזה ישפיע על עבודת הצורב בכל מחשב, במידה והוא מועבר ממחשב למחשב.

תודה,

אבל רציתי לשאול כיצד זה ישפיע? לטובה או לרעה?

(הצורב לא שלי הוא הושאל לי מקרוב משפחה, ואם אני אעשה לו FIRMWARE במחשב שלי הוא יעבוד טוב במחשב של דוד שלי??)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניתן לענות על השאלה הזו. כמו בכל דבר, עדכון תוכנה עלול לגרור תוצאות בלתי צפויות - החל הורדת קובץ פגום, דרך צריבה פגומה, ואפילו לבאגים בתוכנה עצמה. זה עלול לשפר, ועלול לגרוע. קח את הסיכון :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מסיר את האחריות כמו שעדכון ביוס ללוח לא מסיר את האחריות, מה שכן אם במהלך העדכון יש תקלה והכונן לא עובד יותר (עדכון שנכשל) זה לא מכוסה באחריות. אם העדכון מצליח הכונן (או הלוח) נשארים באחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידיעתך- צריבת FIRMWARE מסירה האחריות מהצורב.

לידיעתך אתה טועה טעות מרה !

צריבת FIRMWARE חדש, מהאתר של היצרן, לא מורידה אחריות כלל. תיקוני FIRMWARE מוצעים בדרך כלל להתקנה גם על ידי היצרנים וגם על ידי היבואנים. כל עוד נעשה שימוש ב FIRMWARE מקורי, מאתר היצרן, אין מה לדאוג. אחריות תוסר רק במידה וניסית לצרוב FIRMWARE פרוץ, או אחד כזה ששונה וטופל על מנת לסחוט ביצועים נוספים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...