Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!! - עמוד 8 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!!

ShowstoppeR

מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?  

1729 הצבעות

1. 1. מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?

Recommended Posts

כל הכבוד על העבודה המקצועית. :xyxthumbs:

הדלת המקורית נראת ממש על הפנים טוב שאתה הולך על קווים נקיים.. הרבה יותר אלגנטי..

הייתי הולך על קווים נקיים גם בגג המארז.. אני חושב שהדוגמא שבחרת שם דיי תוזיל לך את המראה הכללי..

לפני שאתה מתחיל לעבוד עלייה תן לי לחפש לך כמה דוגמאות שיכולות להתאים שם מאוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 943
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל הכבוד על העבודה המקצועית. :xyxthumbs:

הדלת המקורית נראת ממש על הפנים טוב שאתה הולך על קווים נקיים.. הרבה יותר אלגנטי..

הייתי הולך על קווים נקיים גם בגג המארז.. אני חושב שהדוגמא שבחרת שם דיי תוזיל לך את המראה הכללי..

לפני שאתה מתחיל לעבוד עלייה תן לי לחפש לך כמה דוגמאות שיכולות להתאים שם מאוד..

זה יהיה נחמד, תודה :)

מצאתי כמה שאני חושב לשלב בעיצוב (חיתוך חלון בצד השני של המארז) אני יפרסם אותן היום בערב ונראה מה דעתכם

אני חושב בסגנון TRIBAL כל דבר שקשור לקווים זורמים (תחשבו מים, חיות, דגים, להבות מסויימות)

אם יש לכם ספציפיות תפרסמו פה אני יעריך את זה מאוד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכנתי עיצוב נחמד ל -TOP של המארז..

את הדוגמאות האלו תחתוך בגג המארז ומתחת לדוגמאות תשים פרספקס שקוף משוייף. ותאיר אותו בלדים לבנים

זה יתן למארז שלך מראה נקי ומקצועי

מעל למאוורר תשים טבעת אלומיניום שמוגבהת ע"י 4 ברגים (בעזרת טבעות הגבהה..) צריך לחרוט תושבת בטבעת אלומיניום שעליה ישב הפרספקס..

אתה יכול לחרוט בפרספקס שעל הטבעת דוגמאות מסטיות/ שפה חייזרית.. ולהאיר גם בעזרת לדים אדום/כחול/לבן

משהו בסגנון הזה

enneagram.jpgtp239.jpg

----------------------------------------

111ux0.jpg

222tf7.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיון יפה אבל לא לקחת בחשבון שיש לי כבר חור קיים בגג המארז והוא באמצע. בעיצוב שחל החור יותר בצד והעיצוב שהצעת יפה כמה שהוא לא ישתלב עם החור הקיים..

דבר נוסף הוא שאני לא ישתמש בלדים לבנים, כל התאורה תהיה כחולה וירוקה. מה שכן אני כנראה יאמץ את הרעיון שלך לכיסוי המאורר אם כי אני ישנה אותו קצת חטעם האישי שלי.

תודה על העצה ואם יש לך עוד רעיונות אל תהסס להציע :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון אתה יכול לחתוך מלבן גדול על כל הגג ולשים עליו פלטת אלומיניום 1מ"מ .. ובין החיתוך של הפח לאלומיניום אתה יכול לעשות גימורים עם בונדו.. כך הפלטה תשתלב ממש יפה עם המארז.

על הפלטה אתה יכול לעשות את מה שהצעתי לך..

לפי דעתי חור באמצע המארז זה דיי נדוש... תעשה משהו מיוחד יותר..

אני הייתי הולך על צבע אחד .. או לשים מנגנון שיחליף בין הלדים הכחולים לירוקים.. שני צבעים ביחד לא יראו משהו..

בקשר לחלון הצדדי.. אתה יכול לשלב בו פרספקס מסוג BALCK SMOKE (שחור שקוף..) זה גם יכול להוסיף הרבה..

1488151215131498mp0.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה באתר כמה דוגמאות יפות בשביל הגג- http://www.voyeurmods.com/index.php?action=category&id=18&subid=199

ואני מציע לך להכנס לאתר הזה, יש פה מלא דוגמאות חריטה ממש ממש יפות: http://www.cefx.net/products/masks/5000/

http://www.clipartlab.com

וזה לא נראה לי יהיה חכם כלכך לעשות חלון בצד השמאלי, החלק של המארז שמחזיק את הלוח אם יסתיר לך הכול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון קטן להיום. לא הצלחתי להשיג את החתיכת אלומיניום שאני צריך בשביל להמשיך בפרוייקט אבל אחד החברים שלי מהעבודה משך בחוטים פה ושם ומחר אני אמור לקבל חתיכה של אלומיניום 6061 כך שאני יוכל להמשיך בעבודה. בנתיים כיוון שאני קצת תקוע עם העיצוב של הגג (PRO MODDER צדק לדעתי כשאמר שהתכנון שלי יוזיל את המראה של המארז) החלטתי לעבוד עוד קצת על הפאנל הקדמי. אני עדיין מחכה שהמסך LCD והסוויצים יגיעו כדי שאני יוכל לקחת מידות ולעשות פתחים.

היום שייפתי את הפיבר עם מים ונייר 360 עד לקבלת פני שטח חלקים. לאחר מכן חשבתי מה אני יעשה עם המאוורר מקדימה. מהתמונות הקודמות ראיתם שהשתמשתי במאוורר 120מ"מ למיקום וסימון. הסיבה היחידה שלא רציתי להשתמש בו היא שאחד הלהבים שלו נשברה בעבר ועשיתי תיקון (אפשר לראות את זה בתמונות אם תתאמצו) היום החלטתי להשתמש בו כי עשיתי גימור מושלם לתיקון ואני גם יצבע את כל המאוורר. רציתי מאוורר דמוי טורבינה. עכשיו אתם בטח תגידו "מה, יש כאלה למכירה" וזה נכון אבל הם ממש ממש חלשים למרות שהם דיי יפים. המאוורר בתמונה דוחף 96 CFM ממה שידוע לי. אז עשיתי לו מוד קטן והפכתי אותו לטורבינה. בשביל הספינר השתמשתי בספינר פלסטיק של טיסנים (טיסנאות זה עוד תחביב שלי, דיי מרכזי למען האמת). שייפתי אותו לגודל המתאים והדבקתי אותו עם דבק מהיר לבסיס של המאוורר. כל הסיפור יעבור צביעה מקיפה ככה שאם זה לא נראה לכם מיליון דולר כרגע אל תדאגו.

המאוורר לצד הספינר לפני תחילת העבודה

dscn0665xo9.jpg

בסוף השיוף ממקמים את הספינר על המאוורר

dscn0666te4.jpg

ומקרוב...סליחה על תמונה מטושטשת

dscn0667mk0.jpg

ככה זה נראה על הפאנל

dscn0671wc9.jpg

ומקרוב

dscn0675vn5.jpg

עוד כמה דברים ככה לקינוח

זה החיתוך שחשבתי לחתוך בצד השני של המארז (לא הצד של החלון) למטה יש את הכיתוב שאני יחתוך מעל החלון אחרי שמתחתי אותו קצת לפני ההדפסה

dscn0663jp6.jpg

עוד דבר טוב. מצאתי חנות למוצרי בחו"ל שעושה משלוחים לארץ. המשלוח אומנם קצת יקר אבל אני חושב שזה משתלם, יש להם דברים שקה מאוד להשיג בארץ

www.blackdog-pcs.com

בחנות יש מבחר רחב של מוצרים מבית AC RYAN.

קניתי מהם את הדברים הבאים ככה שאולי יהיה לכם מושג מה אני מתכנן בפנים המארז:

AC Ryan AcrylPanel 3mm - 480x480mm UVBlue

AC Ryan MeshxPanel 500x500mm Black

AC Ryan Connectx Molex Gripz 4pin Female - UVBlue

AC Ryan Roundcable2-FX ATA133 30cm 1 1dev UVBlue

AC Ryan SATA EMI cable - 30cm UVBlue

AC Ryan Screwz for power supply fans

AC Ryan MORF SE modding kit - UVBlue

זהו זה להיום, אני ממש ממש מקווה לקבל את האלומיניום שלי מחר!!!

וזה לא נראה לי יהיה חכם כלכך לעשות חלון בצד השמאלי, החלק של המארז שמחזיק את הלוח אם יסתיר לך הכול.

אל תדאג אני יודע מה אני עושה וזה יצא טוב ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלינק לא עובד :-\

בכל אופן - לא חבל לשלם על הפלטה של הפרספקס מחיר יקר ? אתה יכול להשיג את זה בהרבה יותר זול בארץ (כמה עלה אגב? - בארץ באזור ה30 שקלים)

הMESH נראה גם סבבה וגם שאר הברגים\כבלים

מדוע לא הזמנת מהארץ?! (ממש לא קשה להשיג- כדאי להתאמץ טיפה, לבזבז יום , לשגע חנויות - אבל בסוף אתה מוצא)

הספינר יפה - האם ישב מאחוריו גריל? (יש למאוורר ספיקת אוויר די מכובדת - אבל הרעש לא מפריע?)

יש סיכוי שנראה כאן מים?

מה עוד יהיה בפרוייקט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא יפה מאוד!!!

אני רק מציע לך לצבוע את זה בצבע שהוא לא שחור, וגם אני חושב שכדאי לך לשים שם גריל, שזה יצא כמו במארזים של AEROCOOL עם הטורבינות מקדימה.

אבל שוב, יצא גדול!!!

וכמה DBA יש למאוורר הזה? והוא של DELTA?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאת מזמין הכל מ-/www.blackdog-pcs.com בדקת שאין את אותם דברים במחיר זול יותר ב www.frozencpu.com ?

אתה קונה מאתר אירופאי ואתה משלם באירו שזה הרבה יותר יקר מבארה"ב..

דוגמא:

http://www.blackdog-pcs.com/pd.asp?code='ACR-CB2643'

לאומת : http://www.frozencpu.com/ele-87.html

פחות מחצי מחיר ב-Frozen..

--------------

בקשר למוד שלך, מה החלטת לעשות בגג המארז?

מיקמת טוב את הספינר? שהוא לא יסתובב עקום.. זה צריך להיות בדיוק באמצע.(תעשה בדיקה שהמאוורר עובד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לאתר הזה- www.frozencpu.com, זה הגיוני שהם יקחו ממני 23.5 דולר בלבד על בקר התאורה של sunbeam ה-chameleon???

כלומר, כשעושים calculate, ובוחרים את המדינה ונותנים את הזיפ קוד המתאים, אז המחיר שכתוב ב- "USPS Global Priority Mail" זה המחיר של עלות משלוח לארץ? זה לא רשי תיבות ל-UNITED STATE משהו???

וסליחה שאני סותה מהנושא אבל זה י חשוב כי אני רוצה להזמין את הבקר הזה כבר הרבה זמן :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...