Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!! - עמוד 7 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!!

ShowstoppeR

מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?  

1729 הצבעות

1. 1. מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?

Recommended Posts

• תגובות 943
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יצא מגניב המאוורר בחזית :xyxthumbs: אבל אתה לא מתכוון להשאיר אותו חשוף ככה, נכון?

ובקשר למה שאתה רוצה לעשות בדלת, אני מצי לך לעשות חורים למאווררים של 120mm לפחות ( אפשר גם 140 או הכי מגניב 25מ"מ ). ואת המאוורר העליון אל תשים מול המעבד, תשים במרכז כמו במקור, זה יהיה יותר טוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה מגניב, אבל למה כתוב עליה DIMA? אני זוכר משתמש בפורום שקוראים לו ככה, יש קשר??? או שזה סתם שם של חברה?

אתה מתכוון DimaX :)

לSsr, פרויקט מקורי ונחמד. בין היותר מקצועיים פה בפורום.

בהצלחה :)

למה שלא תתחיל לפרסם עידכון אחד כל יום בביט-טק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי של עבודה קבל חח!

חבל על המסך =\ מקווה שזה לא יפריע להמשך הפרויקט. בהצלחה מחכה לעידכונים!

תודה. לא זה לא יפריע אני עכשיו עם מסך זמני. תוך יומיים יהיה לי מסך חדש, 997MB למי שמכיר

יצא מגניב המאוורר בחזית :xyxthumbs: אבל אתה לא מתכוון להשאיר אותו חשוף ככה, נכון?

ובקשר למה שאתה רוצה לעשות בדלת, אני מצי לך לעשות חורים למאווררים של 120mm לפחות ( אפשר גם 140 או הכי מגניב 25מ"מ ). ואת המאוורר העליון אל תשים מול המעבד, תשים במרכז כמו במקור, זה יהיה יותר טוב :xyxthumbs:

יש מצב אני ישים 120מ"מ אבל אני חושב שאני יצמד לתוכנית המקורית. אני לא רואה טעם לשים את המאוורר השני באמצע, הוא לא יקרר שם שום דבר

אתה מתכוון DimaX :)

לSsr, פרויקט מקורי ונחמד. בין היותר מקצועיים פה בפורום.

בהצלחה :)

למה שלא תתחיל לפרסם עידכון אחד כל יום בביט-טק :)

פרסמתי כבר. http://forums.bit-tech.net/showthread.php?t=118765

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב אני ישים 120מ"מ אבל אני חושב שאני יצמד לתוכנית המקורית. אני לא רואה טעם לשים את המאוורר השני באמצע, הוא לא יקרר שם שום דבר

אז זה יהיה מצוין אם תשים מאוורר של 120mm, אבל אם אתה לא מתכוון לשים מאוורר במקום אחר אז אני מציע לך לא לשים מאוורר מול המעבד בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון להיום.

היום התחלתי את העבודה על הפאנל הצדדי. אומנם בתמונות לא נראה שעשיתי יותר מידי אך בפועל זה לקח לי בערך שעה וחצי וכיוון שגם ככה הייתי עייף אחרי יום עבודה החלטתי שזה מספיק להיום. אז ככה:

הפאנל לאחר פירוק של פרספקס מאווררים וידית פתיחה

img1237kb8.jpg

מיסוך האיזורים הרגישים לשריטות עם מסקינגטייפ

img1239hi8.jpg

לאחר סיום העבודה עם הדרמל (דיסקיות חיתוך רגילות, לא מחוסנות עשו את העבודה יופי)

img1243rv5.jpg

לאחר עוד כ 40 דקות של שיופים וליטושים

img1246gv6.jpg

חוץ מזה עשיתי כמה ניסויים עם פרספקס כיוון שזהו חומר שמעולם לא עבדתי איתו בעבר. אני ימשיך עם הניסויים גם מחר אולי זה יתן לי רעיונות חדשים לפרוייקט ::)

מחר אני מקווה להשיג חתיכת אלומיניום שתכסה את הדלת המקורית. אם אני יצליח אז יהיה עדכון דיי גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיתוך יפה והכל אבל...

הרסתה את הדלת הכי יפה שיש בעולם!!!

אני לא אוהב יופי קנוי. אני מעדיף לעשות משהו לבד שיתאים לטעם האישי שלי. ולטעמי הדלת הזאת לא הייתה כזאת יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבודה מצוינת :xyxthumbs:

מחר אני מקווה להשיג חתיכת אלומיניום שתכסה את הדלת המקורית. אם אני יצליח אז יהיה עדכון דיי גדול.

אתה מתכוון לחסות רק את הפח, נכון? אתה עדין תעשה חלון, כן???

ובקשר לקטע של חלון יפה/לא יפה, הכל זה ענין של טעם אישי, אם הוא חושב שזה לא היה הכי יפה אז הוא באמת היה צריך להוריד אותו ( למרות שאני חושב שהוא יפה, אבל יש יתרון בחלון חשוף שרואים את כל פנים המארז בברור ) :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבודה מצוינת :xyxthumbs:

אתה מתכוון לחסות רק את הפח, נכון? אתה עדין תעשה חלון, כן???

ובקשר לקטע של חלון יפה/לא יפה, הכל זה ענין של טעם אישי, אם הוא חושב שזה לא היה הכי יפה אז הוא באמת היה צריך להוריד אותו ( למרות שאני חושב שהוא יפה, אבל יש יתרון בחלון חשוף שרואים את כל פנים המארז בברור ) :xyxthumbs:

תודה. וכן אני עדיין יעשה חלון :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...