Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!! - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!!

ShowstoppeR

מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?  

1729 הצבעות

1. 1. מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?

Recommended Posts

• תגובות 943
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

KETCHUP, לפי התמונה מדובר במשור נימה,

לבעל הפרוייקט, אתה עושה מה שאני אוהב, לוקח מארז איכותי, ומשפר אותו, או בעצם, משתמש בשלד שלו

אהבתי את העבודה עם הרוהצל, (למרות שאני לא אוהב את החומר..) (אגב, חומרים של דו פון - לא רע ;) )

לגבי הפרספקס UV, למי שזוכר, עבדתי איתו בפרוייקטים הקודמים שלי (ירוק, כתום, כחול וכו'), סה"כ החומר לא נדיר, אך קצת יקר כ80 שקל למטר, והוא ניתן להשגה בעובי של 3 MM, משהו אחר, בהזמנה מיוחדת..

אם אתה הולך לעבוד עם פיבר על הפנל, התוצאה תהיה ממש טובה, מאשר פנל פלסטיקי, אם תוכל לגרום לו "לגלוש" לעבר המארז, התוצאה תהיה יפה יותר לדעתי

(שלח לי ה.פ בקשר לפיבר ולקרבון, הייתי שמח לדעת היכן ניתן להשיג את החומרים הנ"ל)

בקיצור, מחכה לעידכון הבא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבעל הפרוייקט, אתה עושה מה שאני אוהב, לוקח מארז איכותי, ומשפר אותו, או בעצם, משתמש בשלד שלו

אהבתי את העבודה עם הרוהצל, (למרות שאני לא אוהב את החומר..) (אגב, חומרים של דו פון - לא רע ;) )

לגבי הפרספקס UV, למי שזוכר, עבדתי איתו בפרוייקטים הקודמים שלי (ירוק, כתום, כחול וכו'), סה"כ החומר לא נדיר, אך קצת יקר כ80 שקל למטר, והוא ניתן להשגה בעובי של 3 MM, משהו אחר, בהזמנה מיוחדת..

אם אתה הולך לעבוד עם פיבר על הפנל, התוצאה תהיה ממש טובה, מאשר פנל פלסטיקי, אם תוכל לגרום לו "לגלוש" לעבר המארז, התוצאה תהיה יפה יותר לדעתי

אתה ממש קראת את המחשבות שלי, אכן בסופן של דבר אחרי שאני יסיים את כל המילויים ושיופים המארז יצופה בשכבת מיקרוגלס (פיבר עדין מאוד)

לגבי קרבון, במקור היה תכנון להשתמש בו אבל קרבון זה חומר מוליך חשמל ובעבודה אמרו לי שיתכם ושימוש בו יפריע לפעילות התקינה של המחשב.

לגבי השאלה שלך, פיבר מכל מיני סוגים ניתן למצוא ב . קרבון וקוולר זה משהו יותר קשה להשגה ומחלקת הרכש שלנו מטפלת בזה. ממה שידוע לי את רוב החומרים אנחנו מזמינים מחו"ל בכמויות גדולות, אני לא חושב שהחברות שאנחנו עובדים איתן עובדות מול גורמים פרטיים.

אגב, תוכל לתת פה את שמו של המסור הזה שחתכת איתו את החתיכות מגוש הרוהצל הזה?

זה משור סרט. את החברה אני לא זוכר אני יבדוק מחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השם הוא בונדו, אומנם בחנויות "עממיות" יותר זה נקרא חומר פחחים

ממליץ על הבונדו המקורי, או על דו-פון (עולה כ50 שקלים לפחית)

הכי מעצבן - אם אין לך מלטשת, וצריך לעבוד עם הידיים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה נחמד..

כמה שאלות:

במה אתה עובד? מה זה סדנה לעיצוב תעשייתי או משהו?

ממה עשוי המארז?

למה בחרת במארז שיצתרך לעבור שיפוץ מקיף שישנה לגמרי את הקוו שלו? (בשביל ההנה בלבד?)

---

מאחל לך בהצלחה..

לרוב האנשים אין גישה לחומרים שאתה עובד איתם או שפשוט אין להם את הידע להשתמש בהם.

אתה יכול לעשות דברים מדהימים עם קצת יצרתיות.. מקווה שלא תנצל אותם למילוי בעיקר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה נחמד..

כמה שאלות:

במה אתה עובד? מה זה סדנה לעיצוב תעשייתי או משהו?

ממה עשוי המארז?

למה בחרת במארז שיצתרך לעבור שיפוץ מקיף שישנה לגמרי את הקוו שלו? (בשביל ההנה בלבד?)

---

מאחל לך בהצלחה..

לרוב האנשים אין גישה לחומרים שאתה עובד איתם או שפשוט אין להם את הידע להשתמש בהם.

אתה יכול לעשות דברים מדהימים עם קצת יצרתיות.. מקווה שלא תנצל אותם למילוי בעיקר..

הדפנות של המארז עשויות פלדה. הפאנל הקדמי מפלסטיק. את המארז יש לי כבר הרבה זמן ורק עכשיו החלטתי ללכת על הפרוייקט הזה, לא היה שום תכנון מראש.

מקום העבודה שלי הוא מסווג מבחינה בטחונית ומעבר לזה אני לא יכול להוסיף שום דבר אבל מבחינת הכלים יש לי כל מה שאני יכול רק לחשוב עליו.

יצירתיות זה דבר אחד שכן חסר לי אבל עם הרעיונות וטיפים שלכם אני מקווה ליצור כאן משהו יפה באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פששש, אתה ממש מקצועי : 8) יוצא מגניב לאאלה, אתה לא מאכזב את הציפיות שלנו :xyxthumbs:

ומאיפה אפשר להזמין את הפרספקט שרגיש ל-UV ב-80 של למטר???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה :)

למי ששאל מה שם המשור סרט שהשתמשתי בו, השם של החברה הוא ELECTRA BECKUM דגם המסור הוא BAS 316 G

ואני מצטרף לשאלה של יובל, מאיפה אפשר להשיג פרספקס UV, תודה 8)

עדכונים נוספים היום בערב אם כי אין לי יותר מידי מה לעדכן אני סה"כ ממשיך את העבודה על הפאנל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הפרספקס, למי שגר בירושלים - שיפנה אלי בפרטי, אני אסביר לו במדוייק איפה לקנות

למי שלא, כעיקרון, חפשו מפעלים גדולים של פלסטיקה\ זגגיות רציניות (לא חנות מטר על מטר, אלא מפעלים באזור תעשייה - גם יותר מבחר, גם יותר זול)

ומסכים עם PRO : מסווג-, אבל יש יד חופשית לציוד ולחומרים, סחטיין 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון להיום. כאמור אני ממשיך לעבוד על הפאנל הקדמי. היום דיי סיימתי את הגימורים. מה שנשאר זה לקדוח פתח למאוורר ועוד כמה דברים קטנים. מחר אני יצפה את כל הפאנל בפיברגלס.

ונעבור לתמונות

הפאנל מאתמול לאחר שעבר קצת שיופים בחלק התחתון. כמו שאתם רואים הכנסתי בחזרה את המכסים של 1.44 ו 2 מכסים עליונים. החלטתי לוותר על הפאן באס (לפחות לעכשיו). במקום של 1.44 יבוא מסך LCD עם תאורה כחולה שתתאים לרוח הפרוייקט

img1205pe2.jpg

תקריב על החלק העליון. דבר נוסף שעשיתי הוא הורדת הבליטה בחלק העליון של המארז. את המכסים הדבקתי במקום עם דבק מהיר.

img1207lq9.jpg

לאחר שכבה של בונדו על הכל

img1209td4.jpg

מישהו דיבר על שיוף ידני? בשביל זה יש משייפת פנאומטית 8)

img1210ny9.jpg

מראה סופי לאחר עוד כמה שכבות של בונדו פה ושם לצורך תיקונים קטנים

img1229mp0.jpg

ועכשיו לדבר הבא. כמו שאמרתי אני עובד עם חומרים מרוכבים. קרבון שהוא אחד החומרים היותר אקזוטיים בהחלט יכול להוסיף למראה של המארז. יתכן וכל קדמת הפאנל תצופה בשכבת קרבון. השכבה (סקין) מיוצרת מראש על משטח ישר וחלק ולאחר מכן מודבקת כל הפאנל. הנה כמה של סקינים שיהיה לכם מושג על מה מדובר

יש פה 2 סוגים של סקינים מבד קרבון במשקלים שונים. בצד ימין יש את הסוג שהכי מתאים למטרה, קרבון 600 (600גר' למטר). בצד שמאל יש סקין מקרבון 195 (אותו רעיון). ככל הנראה אני ישתמש בקרבון 600 למרות שהרבה יותר קשה לעבוד איתו.

img1215eb2.jpg

תקריב על קרבון 600

img1216ta1.jpg

תקריב על קרבון 195

img1219nr4.jpg

עד כאן להיום, מחר יהיה עוד 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...