Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!! - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!!

ShowstoppeR

מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?  

1729 הצבעות

1. 1. מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?

Recommended Posts

אה, אם אתה מתכוון לנקות את המארז לעיתים כלכך תכופות אז זה משהו אחר, למרות שאם תקנה פילטרים ממתכת זה לא יפריע כלכך אבל בחירה שלך... והעיקר שאתה תנקה :xyxthumbs:

ולדעתי פאן בס זה דבר לא שווה בכלל ( בלי קשר לתקציב ), במקום שהמאווררים לא יאווררו תמיד על המקסימום ושהם כן אז הם ירעישו, אתה יכול לקנות מאווררים חזקים לא פחות ושהם ממש חרישיים ( EVERCOOL spider filter fan ), ואז הם תמיד יקררו על המקסימום כמו שצריך ובשקט :xyxthumbs: אני יודע שלבנות פאן בס זה ממש מפתה וכיפי, אבל קנייה שח המאווררים שאמרתי תהיה דבר הרבה יותר טוב ונכון לעשות, מקסימום תבנה בקר תאורה שזה בערך אותו דבר.

ואני מציע לך לקנות קתודה של UV ולקנות חלקים שרגישים לאור UV או לצבוע אותם בצבע מיוחד ( זה לא יפריע לאור הכחול שלך ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 943
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אה, אם אתה מתכוון לנקות את המארז לעיתים כלכך תכופות אז זה משהו אחר, למרות שאם תקנה פילטרים ממתכת זה לא יפריע כלכך אבל בחירה שלך... והעיקר שאתה תנקה :xyxthumbs:

ולדעתי פאן בס זה דבר לא שווה בכלל ( בלי קשר לתקציב ), במקום שהמאווררים לא יאווררו תמיד על המקסימום ושהם כן אז הם ירעישו, אתה יכול לקנות מאווררים חזקים לא פחות ושהם ממש חרישיים ( EVERCOOL spider filter fan ), ואז הם תמיד יקררו על המקסימום כמו שצריך ובשקט :xyxthumbs: אני יודע שלבנות פאן בס זה ממש מפתה וכיפי, אבל קנייה שח המאווררים שאמרתי תהיה דבר הרבה יותר טוב ונכון לעשות, מקסימום תבנה בקר תאורה שזה בערך אותו דבר.

ואני מציע לך לקנות קתודה של UV ולקנות חלקים שרגישים לאור UV או לצבוע אותם בצבע מיוחד ( זה לא יפריע לאור הכחול שלך ).

אם אני יצליח להשיג פרספקס UV זה יהיה ממש נחמד. כמו שכבר אמרתי אני מנסה ליצור קשר עם כמה חנויות בחול לגבי זה. חוץ מזה אני כנראה יחליף את כל חיבורי ה MOLEX ב UV או בשחור, ויעשה סליבינג מחדש לספק כוח.

לגבי המאווררים, אני רוצה לשמור כמה שיותר על נקיון וסדר מבחינת המראה של המארז, אני חושב שפילטרים רק יהרסו אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות תשים למאווררים של ה-80MM גרילים שיחסמו מחלקיקים קטנים להיכנס למארז.

ומזה פרספקט שרגיש ל-UV? אף פעם לא שמעתי על דבר כזה.

ואם כב4ר אתה עושה חלון ריק, אתה חייב לחרוט משהו!!! זה יהיה גדול!!! אם אתה רוצה אני אתן לך כמה אתרים שיש שם מלא דברים מגניבים לחרוט על החלון שלך ( וגם לעשות מהם שבלונות ).

ואם אתה רוצה לעשות משהו יפה עם המולקסים, אתה יכול לקנות להם תאורה, משהו כזה- http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=174_156&products_id=4757 ( יש באותו אתר גם בצבע ירוק ובצבע אדום )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש מפתיע אותי. זה אחד הדברים הגדולים ;D

סתם כמה של הפרספקס רגיש UV ודברים שאפשר לעשות איתו

ACR-AcrylPanel_250.jpg

liquidevolution-reservoir_1-001-450x600.jpg

liquidevolution-reservoir_1-004-450x600.jpg

Tribaloverkill%20-%20Liquid%20Evolution%20600x450.jpg

DSC03671.sized.jpg

DSC03677.sized.jpg

DSC03678.sized.jpg

התמונות נלקחו ברובם מפרוייקטים של מודר מארה"ב. TRIBALOVERKILL

יומן הפרוייקט למי שמעוניין:

http://www.wizdforums.co.uk/showthread.php?t=2429

עכשיו אתם יודעים מה זה פרספקס רגיש UV ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה, זה מדהים!!! :o

גם אני בעצמי מופתע שאף פעם לא שמעתי על זה, אפשר לקנות דבר כזה בארץ???

ומה אתה אומר בקשר לחריטה? כל חלון ריק וגדול חייב אחד כזה, יש לי אתרים עם מלא דברים מגניבים לחרוט ( או שתחרוט את אותו הדבר שאתה רוצה לצבוע על המארז )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה, זה מדהים!!! :o

גם אני בעצמי מופתע שאף פעם לא שמעתי על זה, אפשר לקנות דבר כזה בארץ???

ומה אתה אומר בקשר לחריטה? כל חלון ריק וגדול חייב אחד כזה, יש לי אתרים עם מלא דברים מגניבים לחרוט ( או שתחרוט את אותו הדבר שאתה רוצה לצבוע על המארז )

אני ינסה לברר אם אפשר להשיג את זה בארץ, יש לי חבר שאבא שלו עובד עם פרספקס מכל הסוגים. אם יש לו כזה אני יפרסם פה.

לגבי החריטה נכון לעכשיו לא תהיה מסיבה פשוטה שאני לא מתכוון להשאיר את החלון גדול ופעור כמו שאתם חושבים. פרטים בהמשך ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפאנל הקידמי באמת יפה וחבל עליו.

אבל בטח בגלל הפאן בס וכאלה הוא רוצה להוריד את הדלת בשביל שיראו את יצירותיו ( ;D ) ובשביל הנוחות, ואז זה מוזר שהפאנל הקדמי התחתון בולט ככה, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שלא עדכנתי אתמול, כנראה שהפורומים נפלו. עבדתי על הפאנל הקדמי יש הרבה שכבר העלתי אבל אין לי גישה אליהן כי המחשב פה בעבודה חסום. אז יהיו בערב. מה שעשיתי בעיקרון הוא סתימת הפתח מאוורר בתחתית הפאנל ומילוי השקעים בקדמת הפאנל (איפה שהדלת ישבה). השתמשתי בחומרים מתקדמים שבטח לא שמעתם עליהם (רוהצל- סוג של חומר מוקצף, בא ברמות קשיחות שונות, ודבק אפוקסי 24 שעות עם מילוי מיקרובלונס (מן אבקה המשמשת ל"ניפוח" דבקים) למילוי החלק הפנימי של הפאנל. קצת קשה להסביר את זה במילים אתם כבר תבינו בערב מהתמונות.

היום אני ינסר את הבליטות בתחתית וכמו כן ישייף את המילוי מקדימה. מחר תתחיל כל העבודה עם הבונדו והפינישים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון ראשון:

נתחיל ישר עם התמונות והסברים יבואו תוך כדי...

זהו למעשה החלק הפנימי התחתון של הפאנל הקדמי. יש פה 2 פינים שמחזיקים את הפאנל על השלדה עצמה. אם הייתי מנסר את הבליטות מהצד השני סתם ככה הם היו נופלים החוצה ולמקם אותם מחדש היה בלאגן שלם

img1176zs6.jpg

זהו רוהצל. חומר מוקצף שמשתמשיב בו בהרבה תעשיות. בא במקוון רמות קשיחות

img1178nn9.jpg

תקריב על הרוהצלimg1180eh0.jpg

ניסור קוביות למילוי

img1181su5.jpg

קוביות ממוקמות מקדימה (איפה שהדלת נכנסת)

img1182jf9.jpg

החלק האחורי של הפאנל...לפני

img1183ru2.jpg

ואחרי

img1184gl1.jpg

שיוף איזורי ההדבקה

img1185at6.jpg

מריחת כמות נדיבה של אפוקסי על איזורי ההדבקה. האפוקסי לבן כי שמתי חומר מילוי מיוחד שאמור "לנפח" אותו ולהקל על השיוף בהמשך

img1187nw2.jpg

הצמדה של החתיכות למקום

img1188lu1.jpg

יציקת אפוקסי לשקעים בתחתית הפאנל. כמו ששמתם לב החור שהיה במרכז נסתם ע"י חתיכה של רוהצל

img1192wk4.jpg

החלק החיצוני של הפאנל

img1194pl5.jpg

לאחר שיוף של הקוביות העליונות

img1195nl5.jpg

תקריב...

img1196oa8.jpg

סימון קו חיתוך עם מסקינגטייפ

img1197rw3.jpg

בהתחלה חשבתי לחתוך את זה עם דרמל. אחר כך עם דרמל פנאומטי. בסוף החלטתי ללכת בדרך הקשה. מסור!!!

img1199hr3.jpg

פאנל לאחר שיוף

img1200iw6.jpg

תקריב... המילוי של האפוקסי יצא ממש טוב ומילה את כל החריצים הכי קטנים

img1201ov2.jpg

הדרמל הפנאומטי. הכלי שעשיתי איתו את רוב השיופים.

img1202mh4.jpg

זמן לבונדו או שפכטל או איך שבא לכם לקרוא לזה (משהו דו רכיבי ומסריח בטירוף)

img1203lz2.jpg

הפאנל בסיום המילוי. הייתי שם גם מלמעלה אבל נגמר לי החומר והמחסן היה סגור... אז אני יוכל להמשיך רק מחר

img1204wc5.jpg

מחכה לתגובות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...