צורב שצורב לאט מדי - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורב שצורב לאט מדי

e-r-a-n

Recommended Posts

מקווה שלא יהיו תלונות על הכותרת :-)

העניין הוא כזה, יש לי 40x12x40A כפי שמצויין במפרט שלי, ותמיד צריבות של דיסקים שלמים (680~MB) לוקחות כ 4-5~ דקות..

עכשיו במקרה יצא לי לעבוד עם CloneCD כבר איזה שבע שמונה פעמים.. ואני שם לב, כל פעם אני בוחר במהירות צריבה של 40X ואני רואה שהוא כותב "מהירות נוכחית: 2816KB, 16X, עכשיו.. הוא אמור לצרוב בסביבות ה 6מגה לשניה.. שזה הבדל -עצום-..

יש לכם רעיונות ?...

הוא מחובר לכבל ATA33 אני חושב.. או 100, ביחד עם הASUS 50X שלי.. אם זה עוזר בכלל

תודה מראש, ערן ינאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

clonecd בוחרת את המהירות הצריבה בהתאם לדיסק המקור שלך .

במידה והמידע מוצפן או מוגן , יקח לסידירום שלך יותר זמן לקרא אותו , ולכן ההעתקה תיקח יותר זמן .

זה קורה בגרסאות 4 ומעלה של התוכנה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה מנסה לומר שאם אני אעבור לגרסה ישנה יותר, 3.X או משהו בסגנון, אז לא יהיה לי צרות של מהירות?

ובכל מקרה אני לא בטוח שזה הבעיה, אני נוהג להשתמש גם בנרו, וגם שמה הצריבות לוקחות כ 4-5~ דקות צריבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקווה שלא יהיו תלונות על הכותרת :-)

העניין הוא כזה, יש לי Plextor 40x12x40A כפי שמצויין במפרט שלי, ותמיד צריבות של דיסקים שלמים (680~MB) לוקחות כ 4-5~ דקות..

עכשיו במקרה יצא לי לעבוד עם CloneCD כבר איזה שבע שמונה פעמים.. ואני שם לב, כל פעם אני בוחר במהירות צריבה של 40X ואני רואה שהוא כותב "מהירות נוכחית: 2816KB, 16X, עכשיו.. הוא אמור לצרוב בסביבות ה 6מגה לשניה.. שזה הבדל -עצום-..

יש לכם רעיונות ?...

הוא מחובר לכבל ATA33 אני חושב.. או 100, ביחד עם הASUS 50X שלי.. אם זה עוזר בכלל

תודה מראש, ערן ינאי.

אז ככה עד לא מזמן היה לי צורב בדיוק כמו שלך לפי דעתי זה אחלה של צורב מאוד יציב .

לגבי מהירויות של צריבה זה עניין יחסי עד כמה שהמדייה שאתה צורב אליה יותר טובה הוא יצרוב יותר מהר אנחנו לא מדברים אל מדיות שוקי של אופיס דיפות שרק בטיאוריה הן 40 שבתחלס הן אולי 20. תצרוב אל מדיה רגילה של של אופיס או סילברליין שהן דיי טובות וזה אמור לצרוב לך דיסק של 700 מגה בNERO בערך 3:40 כולל סגירתו של הדיסק.

והגב הטכנולוגיה שהצורב משתמש בה נקראת ZONE-CLV

שבעיקרון הוא מתחיל לצרוב נראה לי מ מהירות 8 עולה ל 16 ואז מאמצע של הדיסק הוא מגיעה ל 24 והלה.

תשמע הצורב טוב הבעיה המרכזית שלו שהוא לא צורב במהירות גבוהה אל מדיות זולות אבל הוא קורא את כל ההגנות ומסוגל לשכתב אותן שזה פלוס רציני. למרות שאישית אני מעדיף את הYAMHA CRWF1 44X24X44 החדש שיצא ושיש לי עכשיו שהוא ממש תענוג של צורב ומה שמיחד את ימהה מהדגם של ה 24 שלהם הם צורבים מהר אפילו אל המדיות הכי זולות שיש והדגם האחרון קורא את כל ההגנות גם.

הנה קישור לביקורת אל הצורב שלך:

http://www.cdrinfo.com/Sections/Articles/Specific.asp?ArticleHeadline=PleXWriter+PX%2DW4012A+CD%2DRW&Series=0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...