חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון - עמוד 34 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון

Kurt

Recommended Posts

שמע במצב של מלחמה אם אירן למטומטים האלה אין מה להפסיד וזה או הם או אנחנו וחוץ מזה מי כבר יתנד ?

גם ככה הם מוגדים כאחת ממדינות של ציר הרשע והם חולי נפש

2-3 פצצות ואין אירן ואז אולי כול שאר השכנים שלנו יתחילו להתקפל ואני רואה שלום עולמי

לא ענית לי אם אתה יודע את ההשלכות אם תשמיד את איראן בנשק גרעיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 765
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא ענית לי אם אתה יודע את ההשלכות אם תשמיד את איראן בנשק גרעיני.

שמע אם תהיה באמת מלחמה והיו לנו נפגעים ונאכל בראש והכול ונשים עליהם אטום לא נראה לי שיעשו לנו משהו

אם סתם יום בהיר אחד נחליט למחוק את אירן מהמפה נקבל בראש מכול העולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דעתי, אם ארה"ב תשתכנע להצתרף למלחמה נגד איראן נוכל לשים סוף לטרור הרי הנה בלבנון אנחנו כבר מטפלים אזרחים שלהם התחילו לברוח צפונה רק שבמקרה ש לנו אנחנו מגיעים לכל חור בלבנון אז זה לא משנה הפצצנו את ביירות הכלו להם גשרים ושדות תעופה והצבא הסורי מפחד להרים את המטוסים שלו כי הוא יודע שבקרבות אוויר אוויר תפיל אותם בשניות.

בנתיים אנחנו מטפלים גם בעזה.

אם ארה"ב תספק לנו הגנה מאיראן נוכל לטפל גם בסוריה, עם ירדן אין לנו מה לחפש צרות, עם מצריים אין לנו מה לחפש צרות.

כל עוד ארה"ב תסכים להגן עלינו מפני האירנים אנחנו יכולים לחסל את הטרור.

ועוד דעה אם ובמקרה הייתי רמטכ"ל- צריכה לחמש עכשיו טילים עם ראשי נפץ גרעיניים שמכוננים לאיראן ומחכים לסיבוב המפתח ולחיצה על הכפתור, אותו דבר לגבי מצרים ואותו דבר לגבי סוריה. יכול להיות עשו את זה כבר אם כן אז ח"ח לנו :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצרים פחדנים אין להם אומץ להתעסק איתנו אחרי מה שעשינו להם שחכתם שכול פעם חיילים שלהם מתקרבים טיפה למעבר ואנחנו חושבים שהם מחבלים הורגים אותם ואפילו לא מקבלים נזיפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלחו לי שאני מעביר ביקורת על הפוסט הראשון שלי בת'ראד הזה, אבל אני חייב להגיד שמדי פעם שאני נכנס לפורום אקטואליה וקורא את התגובות הדביליות האלה פה ואני מתקשה להאמין שיש כאן קומץ של אנשים כל כך קיצוניים בתוך הקהילה האינטליגנטית של האתר והפורום.

למה זה נראה שאנשים רבים שמשתתפים בדיון הזה מקבלים זקפה רק מלהשמיע את השטויות שלהם על השמדת מדינת אירן עם ארסנל פצצות האטום המפוקפק שלנו?

עזבו הגיוני או אפשרי, זה נשמע לכם מוסרי להשמיד מליוני בני אדם? לא משנה מה הם אומרים - השמדה טוטאלית בפצצות גרעיניות של כל מדינת אירן???

בואנה, מישהו שיחק פה יותר מדי Civilization....

לא את האוכלוסייה צריך להשמיד - את הרעיון!

מה, את אותם קולות מתושבי אירן על השמדת שמעתם לפני עלייתו של אחמדניג'אד?

ושכחתם שעד 1979, שלט באירן השאה, והיא הייתה מדינה פרו מערבית?

ב-27 שנה השתנה כל מבנה האוכלוסיה של אירן? לא!

פשוט עלה איזה דמגוג אירני שמשגע לכל תושבי אירן את הראש עם הרעיונות שלו.

בדיוק כמו היטלר. מה, לפני עלייתו, רעיון השמדת יהודי העולם היה כבר על פסי היצור? לא!

בקיצור, אם כבר להשמיד מישהו אז זה את ההנהגה, את הצמרת הפוליטית והמדינית של אירן שמציאה את כל הרעיונות האידיוטיים האלה, ולא את כל אוכלוסיית אירן.

וקיבינימאט אנשים, תתחילו לחשוב קצת לפני שאתם מפרסמים תגובות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו פה חיי בבועה

תהרוג את אחמניגהד ואת ההנגנה יבוא מישהו גרוע יותר וכ'ו כמו פה בארץ מחסלים אחד מגיע אחר שמחליף אותו

אתה לא מבין הא, הורגים אותו בא מישהו אחר גם אותו הורגים עוד מישהו גם אותו הורגים עד שלאט לאט הם יתחילו לפעול במחרת לא תיהיה להם תמיכה ויימחקו אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתקשה להאמין שיש כאן קומץ של אנשים כל כך קיצוניים בתוך הקהילה האינטליגנטית של האתר והפורום.

חשבת אולי שהיהירות שלך לא במקום, ואכן יש כאן אנשים אינטליגנטים, שדעתם שונה משלך? ::)

ובצורה יותר עניינית, הפיתרון שאתה מציע לא רלוונטי. אם תשמיד את השלטון, שהאירנים חושבים (בטעות) שנבחר בצורה דמוקרטית, זה ייצור אנטגוניזם ויחזק את הרעיון שמעביר השלטון הזה...

כמו שקורה בלבנון, צריך להעביר לאירנים מסר, שאם הם מפחדים מהשלטון ולכן לא מתמרדים - יש דברים שצריך לפחד מהם אף יותר, כמו לאן השלטון הזה יוליך אותם... אגב, הסורים בינתיים הוציאו הודעה שמבקשת מהחיזבאללה להפסיק לירות על ... כנראה שהם חשים שהם היעד הבא, ורצו "לכסות את עצמם" מבחינת העולם... (שמעתי ברדיו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...