חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון - עמוד 39 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון

Kurt

Recommended Posts

תחלאס שיגור של כל הסקאדים במכה זאת פעולה שמראה על תבוסה, אני מניח שלפני שהם יספיקו לשגר הספינות והמטוסים והמזל"טים שלנו יספיקו להוריד להם כמה ובקשר לשאר נשתדל להישאר במקלטים ובממדים אבל שוב אי אפשר לדעת מה הם מתכננים מה שבטוח הם הולכים לירות על חיפה ויכול להיות שהם כבר ניסו לירות אי אפשר לדעת אבל לירות על חיפה הם ינסו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 765
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין לחיזבאלה סקאדים... ::)

העניין בפעילות שלנו היא לא להרוג כמה שיותר מחבלים אלא להפעיל מספיק לחץ כדי לשבור את החיזבאלה, על כל הרוג אחד שלהם הם מקבלים 10 מועמדים חדשים שרוצים להצתרף. יצרנו את החיזבאלה ב82 שמנו את נסראלה בראשו ב93 בפגיעה ישירה לא נקבל כלום, ע"י הפעלת לחץ אולי כן.

רקטה זה אותו דבר כמו טיל(רקטה זה טיל ברוסית)

אתה צוחק נכון? גם כן מהנדס אוויאונטיקה.

רקטה = פגז מונע בעל מסלול קבוע(כשהו בליסטי, או כאוטי ללא שום שליטה כאשר אין לרקטה מאפיינים של פגז בליסטי|ישנן רקטות מתקנות מסלול אבל זה לא העניין כרגע).

טיל = פגז מונע בעל יכולת תמרון גבוהה, ללא מסלול קבוע, כמובן כל עוד לא מדובר על טיל בליסטי שלאחר נקודת השיא הגו"ח מקבל מסלול בליסטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה נאסרלאה שאתה יודע אם יש להם או אין להם ? אמרו שגם לחיפה אין להם טילים ועובדה שהם הגיעו

יש להם גם רקטות שמסוגלות להגיע עד נתניה ותל אביב לפי עוד כמה ארגוני מודיעין וגם סקאדים יש להם לא במאות אבל כמה עשרות יש

אני מאוד מקווה שאין להם אבל ב6 שנים האלה שהיה להם שקט אלוהים יודע מה הם הבריחו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה נאסרלאה שאתה יודע אם יש להם או אין להם ? אמרו שגם לחיפה אין להם טילים ועובדה שהם הגיעו

יש להם גם רקטות שמסוגלות להגיע עד נתניה ותל אביב לפי עוד כמה ארגוני מודיעין וגם סקאדים יש להם לא במאות אבל כמה עשרות יש

אני מאוד מקווה שאין להם אבל ב6 שנים האלה שהיה להם שקט אלוהים יודע מה הם הבריחו

אין להם טילים בליסטיים(ובשביל זה לא צריך גישה לסגול מצומצם כדי לדעת את זה, צריך טיפה לחשוב בהגיון, אין להם ידע, או מספיק משאבים כדי לתחזק משגר שלא נדבר על טילים. טוב שלא שיהאב 3 שלאיראן יש כולה כ15 משגרים וכמה עשרות טילים, יש להם יכולת ייצור עצמית אבל עדיין אין להם כמעט כלום), אין להם רקטות שמגיעות עד תל אביב, הטווח המקסימאלי שלהם הוא 300 ק"מ ויש להם רקטות בודדות כאלה. יודעים בדיוק מה הבריחו, לא יודעים בדיוק איפה הכל(ידוע כ80%), אבל יודעים מספיק.

איראן לא תתן לחיזבאלה טילים, ובטח שלא טילים באליסטיים התמיכה שלה בארגון היא תמיכה שקטה, כסף וציוד שעובר דרך סוריה בלבד. הבעל ברית האסטרטגי שלה החיזבאלה זאת היא סוריה, שמאמנת את החיילים שלה ומספקת גם היא אמלחים לחיזבאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיאהבים לא אבל סקאדים שיש בשפע כן.

אין להם סקאדים אתה פשוט חיי בסרט, גם לאיראן אין יותר מידי סקאדים, הם לא מייצרים, לסוריה יש מספר משגרים, וטילים, אבל רובם לא במצב מבצעי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אירן מתפללת שהמלחמה רק תחמיר זה ברור שהחיזבללאה היא שליחה של אירן ואירן תיהיה מוכנה לתת לחיזבללאה מספיק כדי שהמלחמה רק תחמיר, בוא נגיד שיש להם קטיושות שמגיעות לחיפה זה מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיע עלי מידע סודי ששהוא נורא קרה בספינה שחטפה את הטיל

אסור לפרסם אז בנתיים אני יבדוק עם יהיה כתוב משהו באינטרנט

כנראה בקרוב יפרסמו, אני לא מבין הם ירו רקטות על הספינות איך לעזאזל הם פגעו חתיכת מזל היה להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה בקרוב יפרסמו, אני לא מבין הם ירו רקטות על הספינות איך לעזאזל הם פגעו חתיכת מזל היה להם.

זה היה מזל"ט לפי הפירסומים האחרונים

בנתיים אני מחכה שיפרסמו את המידע השני (שכרגע בבדיקה כנראה)

שהוא יותר חשוב בהרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...