חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון - עמוד 37 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון

Kurt

Recommended Posts

3 פצצות של הורידו את הבניין שנסראללה היה בו לא ברור אם הוא היה בו שירו על הבניין או לא. נקווה שכן.

עוד משהו זה כרוזים שהלבנונים בעצמם פיזרו נגד נסראללה, נחתם ע"י משהו שקורא לעצמו "החצי השני של לבנון" כנראה שיש כאלה שאולי לא בעד אבל בהחלט נגד נסראללה.

כנראה שהולכים לירות על חיפה, תחזיקו אצבעות יש מצב גדול שהם הולכים להפעיל את הפארג' 5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 765
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אממ הטביעו לצה"ל ספינה? זה מה שנסראללה אמר למישהו יש מידע?

עריכה:

אכן פגעו בסטי"ל של חיל הים אבל הספינה לא פגעה, איך לעזאזל הם הצליחו לפגוע בה?

מה מה?!

אפילו ראיתה את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את מה? עדיין לא ברור איך הם פגעו בספינה משערים שהם ירו בהם מהים ז"א שיש קרבות ים-ים או משהו כזה. שוב הספינה לא טבעה כיבו את השריפה לא קרה כלום, אין נפגעים.

בני אלף זו*** השיגו טילי נ"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"השיגו"?

קיבלו מאירן וסוריה וזה לא חדש.

ובנימה אישית, לא רק שאני מכיר את המשפחה של החטוף מנהריה, עכשיו גם הודיעו לי שאחד מהילדים שמתאמנים במועדון אצלי נהרג. (לא משנה השם, זה עוד לא הגיע לכל המשפחה)

העיקר שאני יכול לטוס לברזיל בלי דאגות. (נאמר בציניות ועצב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקמתי בחיזבלה יריתי לכיול לבנון רקטת משיח עם ראש נפת חצי קליו טרי אצטון חחח מיני קאסם תאמת לא יודע אם זה בכלל פגע במישהו

אתה רציני אחי? כאילו אם כן אפילו שממש נראה לי שלא אתה יודע שיש שם כוחות של צה"ל ואתה יכול גם לפגוע בהם בטעות. אבל אם אתה יודע מה אתה עושה אז בהצלחה ואציטון זה שטויות, שים טינר הדבר הזה אתה נושם אותו קצת יותר מידי אתה מאבד את ההכרה (ושאף אחד לא יגיד לי שלא כי יש לי נסיון בזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שנסראללה באמת חרטטן כפי שזה בא לידי ביטוי פה:

מזכ"ל חיזבאללה, חסן נסראללה, אמר בקלטת שמע שפורסמה ברשת "אל מנאר" כי אחת מספינות חיל הים שתקפו את מפקדת ארגונו בדרום ביירות נפגעה, עולה באש ועומדת לשקוע.
צה"ל אישר כי חיזבאללה תקף ספינת טילים של חיל הים מול חופי ביירות, בירת לבנון. שריפה פרצה במנחת הספינה, אולם איש מהחיילים לא נפגע.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא חרטטן הם גם אמרו שהם תקפו את הספינה עם שני טילי נ"מ איך הם עשו את זה ואללה לא יודע. הספינה לא טובעת ולא נעליים סריפה קטנה שכיבו אותה מהר ובנתיים הספינה ממשיכה בשלה.

מה שיותר מדאיג זה איך המטוסים יפעלו עכשיו בלבנון?

ומה זה ההפתעה הזאת שהוא מדבר עליה כל הזמן, אוקי יש לו פארג' 5 זה ידוע לנו יש חץ ופטריוט, מישהו חושב שהוא אולי מדבר על נשק כימי?

ד"א הוא הכריז על מלחמה גלויה עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חרטטן אבל מאיפה הוא ידע אם הספינה תשקע או לא אבל הוא באמת פגע בה

ונראה לך אחרי שהכוחות יצאו משם אני מכין מטחי "תהילים" לדרום לבנון

רקטות אבש''ש עמוסות בMEKP ו AP (טרי אצטון לא אצטון)

ושמעו אם יש להם סקאדים ושיהאבים אנחנו באמת בסכנה זה כבר לא רקטה שכול ילד בן 5 מכין מסוכנת כן אבל תראו מה המטחים שלהם עשו לנו מעל ל6 הרוגים

עוד 4 פצועים אנוש ואיזה 200 פצועים ומלא נזק לרכוש

עכשיו תחשבו מזה סקאד עם ראש נפץ של 250 קילו באמצע תל אביב או חיפה או נתניה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלבנונים פשוט דפוקים, למה הם בכלל אפשרו לחזבאללה להרוס להם את החיים, אבל מצד שני ללבנונים

אין הרבה מה לעשות, הם חלשים.(רובם כרגע נגד החזבאללה, אבל גם אין לי צל של ספק שיש גם כאלה שתומכים בחזבאללה, אבל הרוב לא)

כמה קטיושות נופלות בצפון, גם בכפרים ערביים ראיתי.

אם זה ימשיך ככה, נכנסים ללבנון.(גם ככה עכשיו כולם בכוננות גבוהה)

פעם ראשונה שאני מוצא את עצמי יושב הרבה זמן וצופה בחדשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...