חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון - עמוד 29 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון

Kurt

Recommended Posts

• תגובות 765
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:screwy::nixweiss:

מה אתה רוצה ימסכן?

התכוונתי שלא באמת מעניין אותם איפה זה יפול,העיקר תפגע אוכלוסייה ישראלית.

זה לא קסאמים חמוד מדובר פה כבר בטיל יותר מתוחכם אמרו שזה איזה טיל איראני, וכן הם מכוונים.

ד"א ראיתם בטלוויזיה איך המזל"ט קלט חולייה ששגרה קטיושות אחרי כמה שניות מטוס הוריד אותם עם טיל, שלא תגידו שצה"ל לא עושה, הוא עושה ומהר.

אני לא מומחה ואם אתה אומר שיש להם יכולות כיוון אז אני מאמין לך.השאלה היא כמה טילים כאלה יש להם?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קסאמים חמוד מדובר פה כבר בטיל יותר מתוחכם אמרו שזה איזה טיל איראני, וכן הם מכוונים.

ד"א ראיתם בטלוויזיה איך המזל"ט קלט חולייה ששגרה קטיושות אחרי כמה שניות מטוס הוריד אותם עם טיל, שלא תגידו שצה"ל לא עושה, הוא עושה ומהר.

זה לא טילים, אבל זה באמת לא קאסאמים.

לקאסמים אין רש"ק או משקולת, ולכן אין להם גם מסלול בליסטי, המסלול שלהם הוא כאוטי ואי אפשר לכוון אותם בגרוש, אתה יכול להפנות אותם לשדרות והם ינחתו לך בתלאביב אם היה להם מספיק דלק.

הרק"קים שיש לחיזבאלה, הם רקקים בליסטיים שניתנים לכיוון, והרקקים המתקדמים ביותר שלהם שהם קיבלו מאיראן הם בעלי טווח סטיה של 3% מהטווח שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה רוצה ימסכן?

התכוונתי שלא באמת מעניין אותם איפה זה יפול,העיקר תפגע אוכלוסייה ישראלית.אני לא מומחה ואם אתה אומר שיש להם יכולות כיוון אז אני מאמין לך.השאלה היא כמה טילים כאלה יש להם?

יש להם יכולות כיוון אבל כמו שראינו הם לא הכי שיש, בוא נגיד שהטיל הזה טס ישר +- אם הם מצליחים לתפוס תזווית הנכונה והמרחק הנכון הם יצליחו לפגוע, אני רק בספק אם הם יודעים מה זה זווית אז יהיה להם קצת קשה לפגוע.

לפחות שמה שירימו פטריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא טילים, אבל זה באמת לא קאסאמים.

לקאסמים אין רש"ק או משקולת, ולכן אין להם גם מסלול בליסטי, המסלול שלהם הוא כאוטי ואי אפשר לכוון אותם בגרוש, אתה יכול להפנות אותם לשדרות והם ינחתו לך בתלאביב אם היה להם מספיק דלק.

הרק"קים שיש לחיזבאלה, הם רקקים בליסטיים שניתנים לכיוון, והרקקים המתקדמים ביותר שלהם שהם קיבלו מאיראן הם בעלי טווח סטיה של 3% מהטווח שלהם.

זה גם תלוי במרחק ככל שהמטרה רחוקה יותר הסטיה גדלה גם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם תלוי במרחק ככל שהמטרה רחוקה יותר הסטיה גדלה גם

יופי... מה בדיוק לא ברור ב3% מהטווח שלהם, נקח את הזאלזאל, הטווח שלו הוא כ300 ק"מ לכן הסטיה המירבית שלו היא כ9 מטר.

זה כמובן אם הטווח הוא מדוייק, כיוון שאין להם מספיק זמן ואמצעים כדי לטווח באופן מדוייק אתה מקבל פגיעות לא מדוייקות אבל האמלחים שיש לחיזבאלה הם מאוד מדוייקים, ועם הכמות שיש להם כמובן אם תיהיה או לייתר דיוק ניתן להם את ההזדמנות לנצל אותה הם מסוגלים לגבות קורבנות במאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא התכוון לזה שאם משגרים את הטיל והוא סוטה במטר מהמסלול 100 ק"מ לפני הפגיעה ו200 ק"מ לפני הפגיעה אז איזור הפגיעה יהיה שונה, 9 מטר זה באמת כלום, לפחות בישביל טילים כאלה שירימו טילי חץ.

ד"א אני מקווה שעל הספינות יש את טיל ברק שלא יהיו פאשלות ויטביעו לנו ספינה.

עריכה: כנראה שזה שמתחתי קצת יותר שפוי ממני ושם לב שמדובר ב09 ק"מ ולא ב9 מטר שכן זאת כבר סטייה גדולה ואכן משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי... מה בדיוק לא ברור ב3% מהטווח שלהם, נקח את הזאלזאל, הטווח שלו הוא כ300 ק"מ לכן הסטיה המירבית שלו היא כ9 מטר.

אם הייתי מכיר את המורה שלך למתמטיקה הייתי נותן לה סטירה שיצא לה תלמיד כמוך...

300 קילומטר = 300,000 מטר.

שלושה אחוז זה לא 9 מטרים, זה 9 קילומטרים ויחי ההבדל הקטן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי מכיר את המורה שלך למתמטיקה הייתי נותן לה סטירה שיצא לה תלמיד כמוך...

300 קילומטר = 300,000 מטר.

שלושה אחוז זה לא 9 מטרים, זה 9 קילומטרים ויחי ההבדל הקטן..

חח

בדיוק רציתי לכתוב את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידה שלי לא עונה לי לעזאזל למישהו יש מידע בקשר לשלושת הילדים הפצועים מצפת? מספר טלפון משהו איפה אני יכול לברר אני משתגע פה אני לא מסוגל לחשוב על כלום עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחיזבלה יש מיספר מוגבל של טילים ורקטות יחסית ללחימה לטווח ארוך

ולא יקח הרבה זמן עד שיגמר להם רוב הטילים והרקטות

סך הכל הם שיגרו כבר יותר מי 100 רקטות היום ובקצב כזה התחמושת שלהם תיגמר מהר מאוד

טוב זה ביתנאי שצהל יהיה חכם ויצליח לחסום את כל הדרכים ללבנון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...