AMD משנה את מפת הדרכים שלה ומציגה אחת חדשה - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD משנה את מפת הדרכים שלה ומציגה אחת חדשה

lmlm

Recommended Posts

זה נראה מפת דרכים לבית קברות

חבל

שנים לאינטל לא הייתה תשובה למעבדים של ועדיין אינטל שולטת ב-80% משוק המעבדים. וזה מוזר, כי לפי ההיגיון שלכם מנכ"ל אינטל אמור לקבץ נדבות ברחוב. פתאום, אחרי אלוהים יודע כמה זמן, אינטל מפתחת מעבד ששווה משהו. כל הכבוד. הגיע הזמן. ופתאום בדרך לבית קרבות בגלל איזה מעבד שלא יזיז לאף אחד ת'ביצה השמאלית חוץ ממספר חנונים מבינים במחשבים, שטורחים לקרוא כל כתבה זניחה ברשת. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שנים לאינטל לא הייתה תשובה למעבדים של ועדיין אינטל שולטת ב-80% משוק המעבדים. וזה מוזר, כי לפי ההיגיון שלכם מנכ"ל אינטל אמור לקבץ נדבות ברחוב. פתאום, אחרי אלוהים יודע כמה זמן, אינטל מפתחת מעבד ששווה משהו. כל הכבוד. הגיע הזמן. ופתאום בדרך לבית קרבות בגלל איזה מעבד שלא יזיז לאף אחד ת'ביצה השמאלית חוץ ממספר חנונים מבינים במחשבים, שטורחים לקרוא כל כתבה זניחה ברשת. ::)

בגלל איזה מעבד שלא יזיז לאף אחד ת'ביצה השמאלית

בגלל המעבד הזה צריכה להוציא "תוכנית בלימה" נגד הקונרו כדי לא לאבד נתח שוק שהיא הרוויחה במשך השנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקונרו יותר טוב בכל , בביצועים , במחירים , בצריכת אנרגייה , ב-OC

מה עושים ? , ממשיכים להוציא את המעבדים ה"ישנים" , מה זה יעזור ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FX-66 ?

זה בטח יהיה 3.2 1MB X2 ...

מה הלאה ?

AMD ינסו לישבור את מחסום ה4GHZ ???

איך שהגלגל מיסתובב :lol:...

:lol: :lol: :lol:

בקניית מחשב חדש בערך בנובמבר כדאי לקנות קונרו (לאחר התבססותו וירידת מחירים קלה כמובן)?

בטח ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, תודה רבה :xyxthumbs:

הייתי בטוח שיצא משהו חדש בתחילת השנה החדשה ואז הייתי צריך עוד לחכות (ואני כבר הייתי אמור לקנות החודש מחשב אבל אז נודע לי על הקונרו אז הוספתי עוד כמה חודשים כדי שיתבסס בשוק ואני אדע בדיוק איזה רכיבים לקנות לו והוא ירד למחירים רגילים, כי כמובן בהשקה ראשונית הם יקרים במקצת למרות שכבר מההתחלה הוא מציג מחירים נוחים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD לא תאבד נתח שוק. במקרה הכי גרוע היא תפסיק לקחת נתח שוק מאינטל.

רוב הצרכנים שקנו מעבד AMD/אינטל בשנה - שנה וחצי האחרונה לא ירוצו להחליף את השילוש הקדוש (מעבד - לוח אם - זיכרון) רק בשביל קונרו, וחלק מאלה שרוצים לקנות מחשב חדש אולי יעדיפו מעבדי בגלל מחירם הנמוך. להזכירם, בעבר מעבדי AXP נמכרו טוב מאד בגלל מחירם הנמוך למרות שהיו מעבדי אינטל הרבה יותר טובים. (ליבת נורטווד, מי שזוכר) אסטרטגית מכירת מעבדים יחסית חזקים במחיר מעבדים תקציביים עבדה בעבר ל- ואין שום סיבה שהיא לא תעבוד גם הפעם.

בגלל המעבד הזה צריכה להוציא "תוכנית בלימה" נגד הקונרו כדי לא לאבד נתח שוק שהיא הרוויחה במשך השנים.

כאילו לאינטל לא היו תוכניות בלימה למעבדי . אפשר להפסיק עם נבואות יום הדין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה להציע? אחרי 24 ביולי מעבד 64 +3500 יעלה פחות מ-600 ש"ח. זה פאקינג מחיר מציאה. תראה לי משחק/תוכנה אחת שהמעבד הזה לא יצליח להריץ בשנתיים הקרובות. לעזאזל, AXP 2500 שלי היה מצליח להריץ אובליביון על הגדרות גבוהות אם היה לי כרטיס מסך טוב. אובליביון נחשב למשחק הכבד ביותר שיש היום.

מפרט לדוגמא:

מעבד: 64 +3500

580 ש"ח (פלוס - מינוס)

לוח אם: DFI Infinity nF4 Ultra (Nforce 4 ultra) - 939 - ATX

551.64 ש"ח

כרטיס מסך: Sapphire X1800 GTO 256MB

1,231.09 ש"ח

סה"כ 2362 ש"ח.

זה מחיר של מחשב משרדי. ציין משחק אחד המחשב הזה לא יצליח להריץ על הגדרות גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...