מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד? - עמוד 16 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד?

MilkMan

מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד?  

1216 הצבעות

1. 1. מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד?

Recommended Posts

• תגובות 261
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה שאני אומר זה שזה זכותם להיות נומואים והם לא שואלים אותך, אי אפשר לעזוב אותם השקט...

זה כמו שאתה מגיב בHWZONE ואיזה ערס אומר: ואי כל הגיקים האלה בHW צריך לתת להם מכות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בכלל לא העניין...

הם עושים את המצעד כדי שהוא יזעזע ויפריע לאנשים. זה כל הרעיון.

הרי אם המצעד הזה היה סתמי ולא היה מזיז לאף אחד, הוא לא היה קיים - זה מה שמרגיז כל כך במצעד הספציפי הזה.

הם לא עושים את המצעד "בשביל הכיף". בשביל הכיף הם מזדיינים, רואים , נוסעים לחו"ל וגולשים בים (סתם זרקתי כמה תחביבים אקראיים).

הם עושים אותו בפירוש כדי "לזעזע". כדי להראות שהם יכולים לעשות מה שהם רוצים, ומי שפרימיטיבי וזה עושה לו לא טוב בבטן (רוב הציבור, אבל אני מדגיש שזה לא כולל אותי) - שיאכל את החרא הזה בשקט.

מה שמרגיז זאת ההתנשאות, השנאה והיהירות מאחורי המצעד הזה (ספציפית בי-ם) :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשכתבתי "פרימיטיבים" לא התכוונתי שאני באמת מתייחס לציבור הזה בעצמי ככזה... שכחתי את המירכאות... התכוונתי להדגיש את היהירות של אותם האנשים, כשהם מתייחסים למי שמפריע לו מה שהם עושים (מיותר לציין, כפי שמפריע להם מה שעושים החרדים) כפרימיטיבי ועלוב מהם.

לצורך העניין, אני רוצה לראות מה יקרה אם בשכונה חילונית פנאטית (האמת, אני לא יכול לחשוב על משהו כזה... אם למישהו יש רעיון, שיציע) יחליטו רבנים, שהם צריכים להתפלל למען טוהר המקום, ויגיעו לשם אלפי מתפללים כאלה (מקביל ל"מצעד" של ה"גאווה") ויעמדו ויערכו תפילה של כמה שעות. קללות ופרובוקציות מצד החילוניים בטוח יהיה שם - אם יהיה מכות, אם יותר מזה, אני לא יודע. אבל זאת לא הנקודה. הרי מבחינת מארגני מצעד הגאווה, תפילה שכזאת תפרוט להם על העצבים, כפי שמצעד הגאווה פורט על עצביהם של החרדים - אבל אותם יהירים פנאטים (כן, זה מה שאני חושב עליהם) לא יראו את זה ככה. הרי הם יותר טובים משאר האנשים, הם נאורים יותר... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי, הומו זה סוג של גזע חדש? פיספתי משהו ב22 שנותיי?

לא פיספסת כלום.

היטלר רצה להיפטר מאחד מהכפופים לו והשתמש בעובדה שהוא היה הומו כדי להוציא אותו להורג.

כמובן שלאחר מכן הוא היה חייב להרוג את כל ההומואים והלסביות כי צריך שיהיה משפט אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אבל היסטוריה אני יודע.

יענו, הקשר בין דפוקים גנטית, יהודים והומואים -> היטלר קצת צולע בהקשר של הדיון פה...

אבל, חוק גודווין תמיד עובד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצורך העניין, אני רוצה לראות מה יקרה אם בשכונה חילונית פנאטית (האמת, אני לא יכול לחשוב על משהו כזה... אם למישהו יש רעיון, שיציע) יחליטו רבנים, שהם צריכים להתפלל למען טוהר המקום, ויגיעו לשם אלפי מתפללים כאלה (מקביל ל"מצעד" של ה"גאווה") ויעמדו ויערכו תפילה של כמה שעות. קללות ופרובוקציות מצד החילוניים בטוח יהיה שם - אם יהיה מכות, אם יותר מזה, אני לא יודע. אבל זאת לא הנקודה. הרי מבחינת מארגני מצעד הגאווה, תפילה שכזאת תפרוט להם על העצבים, כפי שמצעד הגאווה פורט על עצביהם של החרדים - אבל אותם יהירים פנאטים (כן, זה מה שאני חושב עליהם) לא יראו את זה ככה. הרי הם יותר טובים משאר האנשים, הם נאורים יותר... ::)

אם יש להם אישורים מעייריה והתפילה לתוןאר המקום לא נובעת מכך שזה מקום חילוני - זאת אומרת אם הם לא מתפללים שיפסיקו לחיות כאן חילוניים אז אין בעיה...

מה קרה אף פעם לא חגגו חגים בפומבי? מה קרה עם העדלאידע בפורים? בכמעט כל עיר בארץ יש כזה... נכון אף אחד לא מתבכיין על זה? ואף פעם לא חגגו חגים או אירועים דתיים אחרים? מצעד הגאווה לא שונה... פשוט לאף אחד לא אכפת אם הדתיים חוגגים ברחוב אבל לדתיים אכפת שמישהו אחר גם חוגג ברחוב...

ובגלל שעלה עוד פעם העניין של שנים קודמות לפני כמה הודעות רק תבינו... היה גם בשנים קודמות את מצעד הגאווה בירושליים... עד שנה שעברה לאף אחד מהדתיים לא היה אכפת לאף אחד זה לא הזיז ואף אחד לא פתח הודעות בפורום מחשבים על הנושא הזה... מה קרה שנה שעברה? הגיע ראש חרדי לירושליים... בהתחלה גם לו לא היה אכפת ונתנו את כל האישורים... אבל אז החרדים החליטו שאם כבר יש ראש עיר חרדי למה לא לבטל דברים שלא מוצאים חן בעיניהם? כמו למשל מצעד הגאווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...